Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gordar
    Ted to hraju na PS3 a musim říct že to ovládání je fakt skvělý. Ta hra se na to perfektně hodí.
  • Víc to opravdu nestálo, protože jsem víc neměl.. jen teda ten zelenej prsten mi padnul, zbytek jsem koupil.. pravda, trpělivost na dobrej kauf jsem měl, ale rozhodně ne takovej, jako v případě vybavování toho prvního barbara za 15 mega.. tím, že jsem kompletně měnil styl, tak jsem musel vyměnit všechno najednou, nešlo měnit equip postupně, takže tak půlku věci jsem prostě koupil, co bylo zrovna k mání..

    Ohledně Wotb - jo, každej má thrive on chaos, ale mně to s tím nešlo, stejně mi ten buff časem spadl.. a hlavně - na obyčejný potvory to nepotřebuju.. na elity se naopak ten CD hodí.. takže takhle mi to vyhovovalo víc :-)
  • cece, to si asi prvni barbar po pul roce, co vidim, ze nema na zerkovi thrive on chaos =). A jo, s tim, jak vypada ted, nemam problem uverit, zes mp10 mohl farmit, sice pomalu, ale slo to, jenze pokud si komplet vybavu, kterou momentalne mas, nakoupil za tech cca 60 mega, musim smeknout nad schopnosti trefit dobrej kauf =).
  • Jack1947
    To hle zavani uz, nostalgii - better stop it, we dont want feed trolls, spread flame... *3*
  • Tohle je ten můj jouda, než jsem přestal hrát:

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vondry-2277/hero/3014424

    Stál těch cca 60 mil. A máš pravdu, Hota byla sranda, proto jsem ho používal i s WW.. v podstatě jsem se hrál klasiku WW a v momentě, kdy se objevila elita, tak nakopl Wotb a jen spamoval Hota.. jelikož rage bylo nekonečno, tak jsem měl odhadem tak 2 - 3 mil dps a ty elity taky padaly jak hrušky..

    Jinak ok - nebudu se hádat, ono pak je to o slovíčkaření.. já nikdy netvrdil, že ta postava bude slušně či efektivně farmit MP10. To asi žádná. Pro všechny je výhodnější chodit nižší MP, protože potvory dají o něco málo méně XP, ale mají o mnoho méně HP.. Já jen řekl, že tam může solidně přežít.. tím spíš ve skupině, protože rozhodně další hráč nezvyšuje sílu monster o 100 %. takže čím víc hráčů, tím je to lehčí..
  • ja tenkrat jak sem chytil elitni mouchy tak sem to rovnou restartoval =D
  • Asi jo..inferno na zactaku bylo drsny, ale spis tim ze dobrej equip byl blbe dostupnej. Si pamatuju jak jsme v druhym aktu nemoh projit kvůli tem za.ranejm moucham a když to byli elitaci tak jsem se jim obloukem vyhybal:)
  • Me jen u nekterych her totiz mrzi, ze se snazi delat vsechno realisticky a z 1st nebo 3rd person pohledu. Hry jsou o fantasii, prozitku a zabave. A rozhodne, kdyz nekde funguje nadherne urcity pohled, proc ho menit :)

    To je jak XCOM: Bureau, zboznuji puvodni zpracovani XCOM a prinesli jeden cas strilecku na xcom a byl to totalni propadak. Ted prisli s pokusem podobnym jako ma Mass Effect, ale nejak to k tomu nesedi. Novy XCOM: Enemy Unknown sice neni, jako original, ale svym zpusobem tam porad ma to sve kouzlo uchovane.
  • ja sem si dneska, tak nejak abych nevysel ze cviku, poustel cinematicy z w3 a frozen throne... muzu rict, ze ze zaverecneho expansion outra, kdy se arthas stane lich kingem, mam naprosto suverenne husinu i dneska - a je fakt, ze ackoliv jsou ty novy videa NADHERNY, takhle na me uz nepusobej =(.
  • Ah tak to bude tim .) Ja si rikal, ze jsem ji nekde videl *1*
    Dik
  • kennyB
    Ps3 verze byla recenzována, ale na konzolista cz.
  • heh, to podle me ale nebylo dpskem, ze to byla nuda... me osobne WW barb taky strasne nebavi, HotA all the way =).

    edit: flash, to ja bych tu ruku do toho vohne klidne dal hele, postavu, ktera je schopna - klicove slovo - SLUSNE farmit mp10 za patnact mega proste nepostavis. Postavu, ktera mp10 prezije a po litem desetiminutovem boji neco zabije, takovou se ti postavit klidne povede =).

    edit2: a mas recht, inferno po spusteni byl vcelku narez... nezapomenu na svych asi 250 pokusu na belialovi, u kterych jsem, nez se mi povedlo ho sejmout, zlomil sluchatka, rozbil si ruku o zed a serval nejaky deti z okna =D.
  • jo taky je podle mne prvni druhy akt nejlepší pak to ztraci nejak na kvalite.
    nerikam že grafika je špatna, jen bych chtel vic syrovejší, temnejsi a mene takove te stylizace. no a videa mi prijdou takove prvoplanove monumentalni ale chybi tomu hloubka, jsou takove nasilu epicke. kdyz si jeste dnes pustim na youtube videa z d2 tak mne pri tom mrazi na zadech, tady jsem se musel smat
  • je pravda ze skorn celkem slusnej se da poridit celkem levne uz, jako mozny je všechno. Ruku do ohne bych za to ze nejde dat MP10 z výbavou za 15m nedal, ale tak nejak z osobních zkusenosti se mi to nezda. A když uz, musel to byt neskutecnej oser..se 130k dmg na mp 10 to je fakt pizlani na pul hodiny/jedna skupina elitaku.
  • Jasný, taky jsem nebyl žádný hardcore hráč a je mi jasné, že spousta lidí má mnohem lepší věci.. já tím jen chtěl říct, že za barbara nebylo těžké v MP10 přežít i s takovouto výbavou, ač efektivní farma to samozřejmě nebyla. I tak bych ale od té hry očekával větší výzvu.. Inferno po spuštění D3 pro mě byla větší výzva než Inferno MP10..
  • Člověče a víš to, že mě GTA5 ani nezajímá? Chtěl jsem jen naštvat ty magory, kteří tady pořád hlásají, jací jsou PC hráči piráti a sepisují dementní petice, aby určité hry vycházely jen na konzole
  • A nechcete si oba radeji zahrat WoW? :) Tam muzete tez farmit moby po tisicech a nebo farmit bosse v dungeonech a instancich .)
    Jedna hra, a moznosti dle libosti :D
  • Apple z tebe tahá další a další prachy? Čím? Nikdo tě nenutí jejich výrobky kupovat *2*
  • Tak jsem hrál docela dlouho, až se mi podařilo našetřit asi 60 mil. Za ty jsem koupil novou výbavu a přešel na WW.. dps stouplo asi na 250k a v ten moment už to byla nuda, tak jsem asi po týdnu přestal hrát.. 120 mega za monka na MP6? Na MP6 naberu celou mapu a pokosím.. ale jak říkám, barbar je imba..
  • mne se víc líbilo farmit bosse, tohle pro mne zabiji atmosferu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit