Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Joe, chápu, že jsi se naučil zkratku P2W. Ale můžeš mi osvětlit, jak se to děje v Diablu? Nebo zase ze sebe děláš hlupáka? Spíše tipuji na druhou možnost:)
  • Jenze tohle neni problem PC jako takovy a uz vubec ne jejich hracu. Jen proste Blizzard vydal na PC nedoladenou verzy a na konzole ji mezitim stacil vysperkovat. Ted aby ten expansion to nejak nepokazil.....
  • mam takovej dojem ze pc hraci sou tu nejak zapšklí, prostě přiznejte že konzole mají něco dosebe a že v sobě občas dusíte nutkání si na tom s chutí zahrát,byť máte hořkou pachuť v ústech kvůli pocitu,že se vám to bude líbit a shodíte vlastně svůj vlastní názor o tom že pc je best akonzole shit:D *14* *14*
  • Aristarch
    *13* ...ja fakt neviem, čo sa stále niektorí navážajú do Diablo 3 na PC. Ja som nikdy nemusel equip kupovať za €čka. Hrám inferno v pohode sám, aj co-op. Vie ho zahrať aj moja ségra. Hra je síce v mnohých ohľadoch iná, ako napríklad Diablo 2...ale nemôžem napísať, že by bola horšia či lepšia. Obidve hry ma stále bavia. Rozhodne je Diablo 3 lepšia ako napríklad Titan Quest. Ale aj Titan Quest mal svoje čaro. Rozhodne dopadol lepšie ako preceňovaný Dragon Age, ktorý som kúpil a v živote som ho nedohral. To sa v mojom prípade o Diable 3 nedá napísať. Ja neviem, ale fakt mám pocit, že nadávanie na takzvané AAA hry je jednoducho len móda...Poplačte si detičky *13*
  • tech par set euro co jsem v D3 vydelal mi neprijde ze by to bylo pay to win:)
    A z tech par desitek lidi co znam z diabla 3 nikdy do ty hry nedali ani korunu, takze spis zvastas blbinky:p
  • septicflesh
    Tahle recenze a vůbec zjištění co všechno najednou jde udělat jinak mě celkem zamrzely... na datadisk k PC kašlu... je mi jinak ukradená svatá válka mezi pc a konzolemi resp. některými omezenými majiteli, komentuji to jen z pohledu zákazníka Blizzardu
  • nemaš na to vybavu protože je to pay to win, konzolisti budou mít vybavu protože jim upravili loot *5*
  • Veskoslav
    No závidím....Nevíš co? Kdybych záviděl, tak to mám doma na Xboxu.... *7*

    A nekoupím si to i proto, že ti, co se mnou kdysi hráli Diablo II po Lanu (kde mimochodem neměl nikdo originál:-D), tak si rozhodně nenajdou tolik času na hraní na konzoli, aby to byl zážitek jako kdysi:) Tudíž mi bohatě stačí pc verze, kterou jednou za čas zapnu, projedu si dvakrát konec III. aktu a následně to vypnu. Nikoho nemusím "prosit", aby si šel zahrát na konzoli, protože Inferno sám probíhat neumím a ani na to nemám správnou výbavu.
  • ...riadne závidíš, čo ? :D
  • Jack1947
    Regnuti Rulezzz! *15*
  • Veskoslav
    Vždyť jsi to Joe ani nehrál. Už tolikrát jsi byl usvědčen, že lžeš ohledně Diabla:) Když jsi ani nevěděl, kolik bossů bylo ve I. aktu:)
  • Veskoslav
    No jo. Ale pořád mě vyjde levněji "ničit" myš než ovladač:-D
  • No funguje to úplne normálne, otočíš sa smerom k mobom a spamujes et, fn a eb ako blázon. *15*
  • Veskoslav
    Jenom pro registrované účty;)
  • Veskoslav
    Nevím no. Hráli jsme ve více lidech (3) na jedné konzoli a je fakt debilně vyřešena kamera, pakliže se od sebe postavy vzdálí. A mimoto. Nechápu, proč by měl Blizzard ukázat prostředníček pc scéně. (Ano LAN mi občas chybí, ale argument, že chci hrát na chatě je už poněkud ohraný, protože já osobně si jezdím na chatu odpočinout a LAN párty pořádáme maximálně u někoho na baráku.) Kdyby to byla pravda, tak se nesnaží vše opravit a kašle na vytýkané věci. To je to. Navíc konzolisti mají to štěstí, že dostali už vylepšené Diablo o věci, co mají lidé na pc až po čase. Mimoto nic proti, ale Diablo III na konzolích vypadá na normal jako na pc a efekty mi přijdou dost ořezané. Jako hra je dobrá, ovládání uděláno skvěle, ale přesto zůstanu u pc verze i když musím s kamarády hrát přes net. Přece jenom myš je přesnější, pohyb v inventáři atd. rychlejší a nejsem omezen kamerou, když hraji ve více lidech.

    Jinak by mě zajímalo. Jak budou konzolisti hrát Inferno bez přátel na konzolích. Mě to tak jenom napadá:) A další věc. Aukce je docela svinstvo, ale občas si tam člověk něco za nějaký herní peníz pořídí. Spousta konzolistů zesměšňovalo, že musíme X desítek hodin i s aukcí, abychom měli dobré předměty. Uvědomují si ti samí, že teď u toho budou podstatně déle na lepší gear a že kritizované věci jako nesmyslné projíždění stále dokola budou dělat taky? Já jenom, že po prečtení diskuze je tu pár zarytých konzolistů, co tak rádi nadávali na Blizzard a Diablo, ale sotva to mají na svých strojích, tak je to pecka? Docela ironické:)
  • Lawliet
    víš, že tady existuje edit? *1* Sociále.
  • Hanzales
    Já ho vidím. Já už ho vidím :) Diablo3 jsem si koupil sotva vyšlo a už hodně dlouho leží krabička na poličce. No, bude tam ležet asi pořád tak jako tak, jen nějak nemám už delší dobu chuť to znova nahodit a hrát. Ale tu konzolovou verzi bych si zahrál s kámošem na padech hned z fleku! Letos ale asi neodolám jen u GTA5 a asi i WatchDogs. Tu konzolovou verzi D3 si koupím natruc až jedině pokud vyladí, vychytají i tu PC verzi a odstraní ten online must šystém. Co jsem se nalagoval, hlavně v počátcích... uplně mně to sr*lo :)
  • P.S.
    ...ktery by si nemohli dovolit platit equip
  • ja sem do svych postav vrazil prez tisic € (a ješte vic vydelal) ale chápu že na konzole by tenhle loot system nemohl fungovat protože je to pro socialne slabsi skupinu hráču...
  • doufam ze to tam bude, protože ted mam problémy se k hrani diabla dokopat aspoň 3x tydne, chce to proste zmenu, uz všechny ty moby, akty, dungeony mam okoukany jak vlastního pindoura:)
    Sakra uz jsme se v tom vlakne ztratil a napsal to 2x, radsi jdu delat něco uzitecnejsiho..ale jinak dobrej pokec..to se tady an games moc často nestava:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit