Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak určitěě!! *5*
  • Veskoslav
    Upozornění pro návštěvníky "Zoo Tiscali": Nekrmte tohoto tvora. *4*


    P.S: Pc verze Diabla vydělala tolik, že se dle tvůrců zaplatila 25krát;) Navíc dle slov Blizzardu je pro mě stále prioritní platforma pc scéna, protože kdo chce jejich hry hrát, tak většinou má originální verzi (Sc II lze hrát offline kampaň, tudíž to si lidé můžou stáhnout) To jenom pro tvou opětovnou debilitu a slabý pokus o flame:) A ještě něco. Xbox torrent na Diablo III se stal nejstahovanějším v minulém týdnu v rámci všech torrentů, PS3 verze je hned za ním;)
  • takže ak nemám konzolu nie som normálny hráč ? vďaka bohu...
  • TheGGG
    No jo, DIABLO IV next gen konzolová exklusivita. Už se těším jak budou PCčkáři sepisovat petice.
  • Mne treba ani jedna z tech veci cos napsal vubec nevadi :) Ciste tak subjektivne. Treba offline mod. Ja kdyz nejsem u diabla na battlenetu, tak sem uplne nesvuj! *13*
  • Veskoslav
    Jo:) A kromě debilní kamery při hře více hráčů, kdy musejí být +- všichni u sebe a pomalého a pro mě divného pohybu v inventáři, stromu schopnosti atd. je to více než dobrý port:)
  • Tohle neni kazda hra. Tohle je Diablo!
  • hral si to vobec?
  • Ja rikam, ze je D3 uzasna hra! *16*
  • Aj keby vylepsili loot 100x nic by sa nestalo, pretoze Auction House je v PC verzii stale pritomny.
    Boti by botovali dalej, naozaj vzacne veci by sa predali velmi rychlo, vzhladom na to ako Blizzard znizoval drop rate az na minimum, existuje vela ludi, ktory maju nafarmenych dost goldov aby si ich kupili. Tento loot okamzite zmizne z AH, a bude tam tona lootu ktorym ho ostatni hraci zaspamovali, az do momentu nez sa nasyti trh a rapidne sa znizi hodnota vsetkeho co je v hre
  • Jako pc diablista sem te vubec nepochopil :D ALe jedno vim jiste, Blizzard ovladani na konzole urcite vychytal, protoze Blizzard umí.
  • To že je hra na konzole mi nevadí, vadí mi spíš ta zjednodušení která tam kvůli tomu jsou (Blizzard bez debat už při vývoji věděl že časem to dají i na konzole a podle toho to formoval) jako jsou snadné souboje s bossy a tp.
  • Nelzi tady prosim tebe :D To bude fakt kvalitka diablo :D
  • ti si už nahrabali z WoW tolik že si utírají zadky tisícidolarovými bankovkami místo toaleťáku *1*
  • Ja jsem moc rad za uspech Diabla3 na konzole. Cim vic Blizzard vydela, tim lip pro vsechny jeho stavajici hry. Tzn i pro pc verzi D3 *14* Nevite nekdo prodeje na konzole?
    Ted muzou testovat na konzolich loot 1.5 a pak nam dodat krasny a vylesteny loot 2.0. muhaha
  • skor sa to deje tak v tom diable ze pokial nevies hrat tak si musis nakupit , inak je zakladne inferno bez monster power hrozne trapne s hocijakym EQ
  • kennyB
    P.S. četl jsi článek o tom, proč blizzard chce zredukovat nebo zrušit aukci??? právě kvůli lidem, jako jsi ty co nic jiného nedělají, jen se v aukci věčně vrtají. A ty se tu tím chlubíš *1* *1*
  • Přesně, je to taková generická sračka, lépe se sžiju s červenou židlí než s hrdinou gameloftího RPGčka.... Už jen ten vymazlenej audiovizuál Diabla a atmosféra jsou někde za horama oproti Dungeon Hunterovi.
  • No já nevím, ale DH patří mezi typické hry od Gameloftu, které jsou prakticky nehratelné, pakliže do toho člověk do toho nevrazí prachy. Navíc nudné prostředí, nudní hrdinové a ještě nudnější soubojový systém....Taková chvilková sranda na telefon.
  • Já na to nepotřeboval ani PC páč to hraju na MacBooku :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit