Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Budu docela oponovat. Na Diablo II se pějí oslavné ódy, ale mnozí zapomněli, jak jsme na to nadávali než vyšel datadisk, který to spravil.
  • No nevím jestli nějak extra naslouchají komunitě, stačí se podívat jak ta hra vypadá a jaké věci obsahuje. Komunita určitě nechtěla aby tam bylo na pc allways online DRM, aukce nebo to celkově barevný provedení ve stylu WoW. :)
  • Fallon
    Takže zase ideme k článku Diablo 3 PS360 edition rozoberať PC vs Konzole? No , dobre nehovorím ,že to je úplne od veci ale ten obsah je niekedy na zamyslenie.

    Napr. Táto verzia je skutočne prostredníkom PC hráčom. Nie je preto ,že je na konzolách ale preto lebo Blizz dlho pred a po vydaní D3 vkuse hlásal ako je "always online" nevyhnutný kus hry bez ktoré by človek neužil hru v jej celej kráse. Príde konzolová verzia a hup zrazu to ide aj bez online a auction house nezmyslov. Jo a to ,že Blizzard sa obťažuje svoju hru opraviť a vyladiť? No ďakujem pekne ,že sa aspoň snažia udržať svoj produkt funkčný! Bohu prisahám s takýmto prístupom začnú spoplatňovať patche ešte budúci rok.

    Alebo tieto neustále "proč vy hate Diablo 3, ja rad D3". Tu vôbec nejde o to ,že Diablo 3 je zlá hra ale to ,že to je v rámci série podradná hra. Sám žiaden mega fanúšik Diabla nie som ale aj ja dokážem vidieť ,že v porovnaní s D1/D2 je toto proste slabšia hra. Slabšia hra ,ktorú ale Blizzard prezentoval ako vrchol série, čo sa samozrejme nekonalo. Ak tá hra chcela byť hodnotená ako vlastná vec mala sa volať nejak inak(napr.Demonus 1). Takto si ale prilepila menovku Diabla a teda sa nemôže čudovať ,že je porovnávaná s inými hrami v sérií.
  • Veskoslav
    Protože Diablo II byla ze 75% pirátská?;) Žádný jiný důvod není.
  • Inquisitor
    No vidíte a já jsem poprvé hrál Diablo na PSX :)
  • Hrál, mám Diablo 3 CE a mám v něm nahráno pěknejch stovek hodin, i když je pravda že v poslední době jsem na to už nesáhl.
  • mne by zajimalo, jak obhajuje ted blizzard existenci aukce na pc, když to jde i bez ni. taky nutnost byt online
  • Vidis to, kdybys to byval hral na pc nebo konzoli, mohl sis k tomu jeste dovolit koupit auto.
  • Škoda že neimplementují podporu gamepadu i na pc verzi je to fajne a nebolí s toho ruce jako od myši......
  • Mhm, dekuji za presne pochopeni toho, co jsem chtel sdelit.

    Ne, na plnou hubu, protoze kvetnate to evidentne nekteri nechapou - LZE hrat rad na PC i na konzoli, stejne tak LZE byt tolerantni vuci lidem, kteri z nejakeho duvodu delaji nebo mohou delat jen jedno, nevim, co je na tom tezkyho k prijmuti >_>
  • Tak tohle vi kazdej hrac blizzard her. Proste na tom makaj roky.
  • A psal to stejnej clovek?
  • Veskoslav
    Upozornění+vysvětlení důvodů, že je to trol, abych nebyl za hlupáka a bezdůvodně ho neobvinil;)
  • Ahoj. Prosím tě, mohl bys i vysvětlit, proč dáváš jasně najevo, že tohodle trolla nemá nikdo krmit, ale sám to ve svém dlouhém a vážném odstavečku uděláš?:) Mohl bys mi to vysvětlit, Vašíku?
  • Jestli je konzolová verze bezchybná a dostala devítku, fajn, ale pak si ser_te do vlastní huby, když má i PC verze devítku, ta rozhodně bezchybná nebyla.
  • Veskoslav zase jede. *1*
  • Veskoslav
    Jo to jo. Jako na jednu stranu mě spousta věcí vadí. Na druhou stranu je fakt vidět, že se snaží v té hře udělat to, aby se lidem líbila. Neznám moc studií, co se snaží hru poupravit dle přání hráčů. Sice někdo namítne, že to tak mělo být dříve, ale osobně si myslím, že udělali správnou věc, když naslouchají komunitě a mění hru dle přání lidí, co to hrají. Navíc stále hraji Warcraft III a jejich patche byly občas jako nějaké DLC v nynějších hrách.
  • Snad jen ti boti. ABych ti nekrivdil ;) Ale ti byli i v D2, co nadelas... *16*
  • 25krat? :D To je solidni!
  • Hraju d3 od prvniho dne vydani a nic z toho, cos napsal, mi vubec nevadi. U me dobry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit