Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    A jej pleskoslavovy za chvíli praskne žilka na čele. Očividně nemůže rozdýchat že i relativně zaostalá firmička jakou je blizzard konečně pochopila na kterou hráčskou skupinu se má zaměřit. ANO mluvím tu o té skupině, která zná slovo torrent jen z vyprávění svých pcčkářských kamarádů, která si hry podctivě kupuje a není ji tuďiž třeba dodatečně odrbávat ano mluvím skutečně o KONZOLISTECH. Ať už jste Playstation elita, nebo se držíte v druhé (ale stále dobré) vlně jako xboxáři spojte se a vytvořme petici proti vziku DIABLA IV na PC. Dost bylo arogance PC komunity, která dělá těm pár slušným lidem s PC ostudu. *16* *16*
  • tj není nad to zaplatit za hru o 600 víc jen proto že je na konzoli, to tě to bohatství hned zahřeje u srdíčka *1*
  • Snobi a idioti (zlodeji) slouží jako odstrašující priklad pro lidi co mají v hlave rozum.
  • TheGGG
    kdyby stačilo tak málo aby člověk nebyl za hlupáka, tak už je tento druh vyhynulí. Díky tobě, ale hlupáci nikdy nevyymřou.
  • PC hraci(zlodeji) slouzi jen jako beta otroci pro nas bohate lidi co mame na originalni hry.
  • Diablo 3 je dobra hra. vlastne nevim která za poslední leta byla lepsi, tohohle druhu. Torchlite 2? Asi ne, nemá zdaleka takovou zivotnost a plno lidi odradi jeho kreslounovska grafika(mimochodem daleko infantilnější nez ma D3) Path of Exile? taky ne, je sice hardcore ale to dneska masy hracu moc neprilaka, navíc je to samej bug a uzasna ,,featura,, out of sync dela hru hlavne pro melee classy skoro nehratelnou,postihy za smrt na expech taky zrovna moc lidi nenalakal. A co dal, dalších par indie pokusu v tomhle zanru nestoji při srovnani s D3 za nic. Další plus je, ze D3 je profesionalne udelana hra, je to na ni videt na kazdym kroku, vsem ostatním hram dnesni doby tohohle druhu kouka slama z bot. Kazdej muze nadavat jak chce ale nic lepšího v tomhle zanru momentalne není. Osobne si nedovedu představit ze bych třeba Torchlite 2 hral 700 hodin.
    Blizz dela s D3 psi kusy aby ho dovedl do stavu kdy bude spokojenej hrac i vydavatel.Rozdil mezi D3 při launchi a dnes je obrovskej, a ja ymslim ze jen k lepšímu.Jedinej problém je ze jim to strasne dlouho trva.Na druhou stranu, když vyjde patch je prakticky jisty ze je bez chyb a funguje jak ma.
    Me taky D3 občas neskutecne sere, a nepamatuju hru kde bych se tolikrat cejtil frustrovanej jako tady, pak clovek da pauzu a za mesic tam prudi znova.
    Kdo se o to poradne zajima, tak vi ze pripravovany zmeny a datadisk prinesou opravdu hodne zmen k lepšímu, a sance ze z D3 bude to co bylo D2+ data je podle me hodne velka.D3 bude legenda, Blizz na to ma...jen jim to holt jde jako když pes sere a maluje, a to je ten největší problém.
  • Mínusky tu nikdo neřeší kromě tebe. Ty tu pořád pláčeš jako mimino a přitom sám dávaš mínuska po čtyřech čili je to ku revská ironie
  • No pokud D3 nekdo hraje jako simulator aukce, tak ho to tak asi bavi. A jesi to tak dela a nebavi ho to, tak je dementík.
  • Jasne ale stylizace nebo pouzita barevna skala na kazdeho pusobi jinak. Na druhou stranu rozliseni 640 x 480 bylo v te dobe smesne, postavy misto chuze jaksi podivne bruslily, atd. D1 v nekterych vecech vypadalo lip, ale hratelnosti bylo D2 uplne nekde jinde.
  • D2 s LoD je mnohem lepsi nez klasicke D2, to je 100% pravda. Ale D2 bez LoD byla porad fantasticky hratelne s furou moznosti. D3 v dobe kdy vyslo tak pokud te nechalo zalogovat a nevykoplo kazdou chvili ze hry stejne fungovalo vicemene jako simulator aukce. Pro me a spoustu lidi to byl pru5er ve vsech smerech, ale to je pochopitelne subjektivni.
  • Veskoslav
    Ty už to nehul Joe, nedělá ti to dobře.
  • KennyB: No právě, to je další pro mě nepochopitelná věc, proč nedali původní typy hrdinů ale jejich "horší" přejmenované verze :D. Prostě jakej to mělo smysl dát tam třeba místo necromancera toho witchdoctora? To prostě nechápu, přitom kdyby toho necromancera vrátili alespoň s tím datadiskem, tam by to bylo alespoň stylové, ale to ne to raději uvedou přejmenovaného paladina.:/ :)
  • veskoslav, triska, ggg a Karel Drda jsou jedna a ta samá osoba. nebylo zas tak težke na to prijit *4*
  • Evidentne netusis o cem je rec, zadne prachysedotoho nevrazi a hratelne je to paradne. Prostredi nudne neni, hrdina je hrac a soubojovysystem se mi naopak libi, prijde mi lepsi, nez ma diablo. Napriklad prepinani dvou sad zbrani a skillu diablu citelne chybi. Stejne tak loot je lepsi a vychytanejsi.Spousta lidi se na to diva s predsudky, je to od gameloftu, je to levne, tak to musi byt spatne. Ale mne to objektivne vyjde promyslenejsi a vychytanejsi. Chvilkova zalezitost to neni, ma to fajn multiplayer a da se s tim stravit stovky hodin.
  • Veskoslav
    Jasně....Každý anonym, co nadává na naklikávání u GGG je Veskoslav. Léčíš tu paranoju?
  • Fallon
    No, tak ľudia viem ,že Veskoslav tu nie je práve najpopulárnejší diskutér ale 6 minusiek si snáď za to snáď nezaslúži.

    I tak by som ale rád dodal ,že ono to treba dávať tak trochu do kontextu. Úspech diabla 1 v svojej dobe bol výnimočnou anomáliou. Išlo o experiment ,ktorý samozrejme bol namierený k tomu aby uspel ale asi ťažko mal ako hlavný cieľ "stať sa kultovným hitom a definovať nový subžáner RPG". Na niečo také by Blizz nemal ani dneska, nie to ešte v 1996.

    Diablo 2 teda ani nemohlo byť tým "ultra sequelom", páč malo prekonať hru definujúce celý žáner v dobe kedy stále bol viac na papieri ako v hrách. Vývojári teda museli celý koncept drasticky upravovať bez toho aby mohli použiť iný hry alebo variácie na určenie toho ,čo funguje a čo nie. Preto D2 potrebovalo Lord of destruction, pretože blizz proste nemohol vedieť na isto ako to celé posunúť vpred.

    Ale Diablo 3 malo na svoj vývoj celých 12 rokov, tony klonov a variacií od ktorých si mohol brať príklad. Pohodovo určiť, odtestovať čo ide a čo nie. Keby si to všetko len písali 12 rokov na útržky toaleťáku mohli dostať oveľa lepšiu hru než s akou skončili(o príbehu nehovoriac). Preto je tá hra tak "hatovaná" lebo mala ľancu byť o toľko lepšiu ako v konečnom dôsledku bola.

    A to je skutočne tá smutná vec na modernom blizzarde. *9*
  • Protoze je butthurt.
  • Je jedno jaky ma puvod, podstatne je, ze konzolova verze je dobra. Konzolove diablo je take lepsi nez pc verze, presto to neni zadny zazrak (znovu upozornuji, ze hodnotim podle dema).

    Ja mam verzi pro android, a ta je vyrazne horsi. A treba zrovna to ovladani, ale treba i inventar a dalsi prvky delaji hodne.
  • Veskoslave proč píšeš jako anonym?
  • to fakt ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit