Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    ÁÁ pan pleskoslav začal naklikávat mínuska a pluska. Zřejmě teď mění IP adresi jak divý, aby mohl vytvořit falešnou představu o tom že lid z jeho názorem souhlasí. Mno pro nositele pravdy to nic neznamená, každé mínus mi jen dokazuje že mám pravdu. *5*
  • Krasne prirovnani pane TheGGG s tim Ikea nabytkem jste me dostal. Kupoval jsem si tam postel a odesla po mesici...
  • Veskoslav
    Ano. Tady je diskuze o Diablu III a jeho konzolové verzi. Takže nevím, co sem sere GGG, ty a ještě jeden pseudonick nějaké pitomé konzole vs pc. To si táhněte někam jinam....
  • TheGGG
    Jak se rozpadají tvé chatrné argumenty, stejně snadno jako domeček z karet, začínáš panikařit. Urážíš a napadáš jiné lidi, ale tvůj malý kult uctívačů už tě opustil. Jsi zlomený stařec jehož celoživotní pravda se rozpadla jako nábytek z Ikei po pár dnech používání.
  • *7*
  • Ano vzdy musi mit prvni a posledni slovo. Prosimte nauc se prijmat nazory aj druhych. Nejsi tu sam.
  • Veskoslav
    Ty se nauč prvně česky;)
  • ani bych nerek, mam doma PC a xbox a ps2, a dlouhe leta jsme delal v herni firme, vim jak to chodi, takze si s kecickama o komunismu a tak dále muzes pusinknout prdku.
  • TheGGG
    V otřesném ovládání, šíleně sp*aseném do nehratelné podoby. Bez modifikací nehratelné.
  • YES , uz to vidim delsi dobu . Veskoslev vzdy zacina urazet lidi co se snazi vest diskuzi na urovni.
    Tito lide maji vetsinou pochroumanou mysl, snazis e na sebe upoutat pozornost za jake koliv situace.JA bych doporucoval vsem slusnym lidem aby nanej nereagovaly. On proste neprijme jiny nazior nez ma on.
  • TheGGG
    Souhlas, hrát na konzolích to je jako pít Ambrozii, hrát na pc, to je jako pít... mno to ani nechtějte vědět.
  • Ve vsem? Cena, DLC, krasna edice se vsim moznym uz v zakladu, a po snadne implementaci neoficialniho patche o mnoho lepsi vizual..staci?
  • TheGGG
    ano, kradu já, kradou všichni. Typická pochroumaná pcčkářská morálka
  • Robotron3
    Mám PS3 vole.
  • Podle sebe a své rodiny soudím tebe? Příteli, komunismus dávno skončil, alespon formálně. To, že žije v tvé hlavě a proměnilo se v nenávist vůči úspěšným a bohatým korporacím, jakými jsou bezesporu Sony a Microsoft, je jen smutný fakt každodenní reality. |Být tebou to ale moc nerozmazávám, není se čím chlubit.
  • Veskoslav
    Neotravuj a piš si dole sám se sebou jak debil;)
  • Pan TheGGG ma zas pravdu. HRy z konzol na pc jsou v drtive vetsine jen odrezek perfektni konzistetni hry . PC hraci (zlodeji) dostavaji diky par firmam ochutnat , bozske sémě co zivi konzole.Uz hodne lidi prozrelo kdyz hralo hru z konzol, kdyz videly ten potencial a kam se ubyra vlastne budoucnost hrani. Hned sli kupovat ps3 .
  • TheGGG
    Urážky jak ze základní školy, mno možná by si s tebou měla promluvit školní psycholožka *3*
  • TheGGG
    Ano, "slušná diskuze" pod přísným dohledem mocipána pleskoslava
  • Problém je v tom, že PC chudáci jako ty ani ve snu NEVI, co je to mít na něco sto chutí. Můžou mít maximálně na něco 18 chutí, jsou totiž geneticky limitováni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší