Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kecy kecy, na konzole se pirati min jen z toho duvodu ze to je slozitejsi, caste updaty firmware a podobne celkem efektivne zabranuji aby se to vymklo z ruky. V dobach ps1 a 2, obvzlast tady v cechach mel cip v konzoli kazdej druhej a kradlo o sto set. Takze to ze se na konzolich krade min není tim ze tam je jina sorta lidi, ale tim ze to není tak snadne, když by to tam slo stejne lehce jako na pc, konzolaci kradou o sto šest.
  • TheGGG
    jen důkaz uvažování pcčkářů, přemýšlí jak své zlozvyky přetáhnout na nás. Mno jak bys uchopil do ruky konzoly, hned bys přestal myslet na torrenty
  • Veskoslav
    Si piš:) A přitom než sem přilezl GGG, tak se tu povětšinou diskutovalo naprosto normálně. Rozebíraly se rozdíly v konzolé a pc verzi, jak tam padají věci, jak se to hraje atd. Ale co naděláš. Se podívej, jak si tu sám se sebou povídá. Nic nenaděláš.
  • TheGGG
    Ano, vykořeňme toto bídné plémně.
  • kennyB
    V čem byl Dark Souls na pc lepší??? *8*
  • Robotron3
    Když tu čtu ty tvoje debilnosti, mám sto chutí si jít koupit Xbox a stáhnout na to z torrentu nějaký hry.
  • TheGGG
    a já že se prý bavím sám ze sebou haha, Todle je dost nenápadka pleskáču
  • Veskoslav
    A ty mozek. A morálku? Zjisti si, co to slovo znamená.
  • TheGGG
    vylepšené? haha Dark souls pc verze totální hnus (a to musí uznat každý pcčkář), kámoš pc verzi hrál, ale prý musel nainstalovat tuny modifikací než se to konečně dalo hrát. Castlevania (nehrál jsem konzolovou verzi jen tu na pc) sice byla na pc relativně dobrá, ale bez gamepadu to nešlo. Takže díky, ale konzolové verze bývají v 90% lepší.

    Pokud jde o pirátění na konzolých to je jeden velký mítus. Je sice pravda že bratři xboxáři občas lehce klopítnou a PS3 elita je musí srovnat, obecně se ale dá říct že konzolisté v podstatě vůbec nepirátí a mnozí by prý rádi za hru zaplatili dobrovolně i trojnásobek její ceny.
  • Veskoslav
    Jen ho nech. Chudák zase dostal 5 z diktátu a má doma zaracha.
  • Já jsem bratr PCčkář, ale podepíšu stejně rád.
  • nikdo ti na ty žvásty neodpovídá tak si povídáš sám se sebou jo? *1*
  • Robotron3
    A v alejích je zase nablito.
  • TheGGG
    Již brzy se ozvou hlasy mlilionů bratře konzolisto
  • Pokud vim tak je to spis tak ze betatesteri jsou konzolisti, něco tam vyjde a za pul roku to vyjde na PC ve vylepsene verzi se vsama DLC (Carlevania,Dark Souls atd). Takze jo, sepiste si petici na Diablo 4, PC verzi to pak jen prospeje:)
    PS: uz jsme to jednou psal, ale..Xbox verze GTA 5 je an torrentech uz od stredy a Microsofr se muze posrat, a proc?..Protože ji statisice lidi ukradlo:)
  • TheGGG
    A tím se dostáváme k tomu o čem celičkou dobu mluvím. PCčkáři prostě nemají morálku
  • Kde se podepisuje, kolegové?
  • Musím taktéž souhlasit. Vůbec bych byl i proto, aby lidem, co hrají na PC pirátské verze /99,9 procent PC hráčů/ bylo odebráno definitivně volební právo, v horším případě jim pak byl přiznán hlas poloviční váhy, stejně jako kurvám, vekslákům, pasákům, zelinářům a taxikářům.
  • TheGGG
    správné tvrzení, jsem rád že to lidé konečně pochopili i v našem zaostalém kraji.
  • Naprosty souhlas. Pc nema proste budoucnost , uz ted slouzi jen jako okrajova zalezitost pro par lidi cosi honi ega na pc za 100k.
    Vsechny velke firmy ako blizz jdou na uzivatelsky privetive konzole , kde jsou lide co nekradou,nelzou,jsou slusni a ziji spokojeny zivot oproti pc (zlodejum)-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší