Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jéje mínus Blizzard dorazil. TheGGG s -14 na 0 za 5 minut a všichni, kdo píší "pro" Diablo, tak šup mínus nášup:-D Docela humorné, když si vezmu, jak DII byla týden po vydání snad nejnáviděnější hra v té době:) A změny k lepšímu přinesly až 1.10 a datadisk . Aneb přeji zaslepencům hezkou sobotu;)
  • Nadávalo se na něj úplně stejně jako na Diablo 3, i na úplně stejný věci (málo temný, špatnej loot) *3* . Taky jsem se tomu hned po vydání smál.

    Až LoD z D2 udělal dnešní legendu, a já očekávám že stejné to bude i D3.
  • kennyB
    Burt: To je fakt, že D2 bylo trochu surovější, co se prostředí a nepřátel týče. Nejvíc mě ale štve, že nahradili necromancera witch doctorem. Jsou to možná dost podobné postavy, ale necromancer to prostě není *9*
  • Aristarch
    ..o to nejde. Nejde o náročnosť Dragon Age. Otravovali ma, dialógy medzi jednotlivými členmi skupiny. A to nie je preto, že nemám rád dialógy. Mass Effect patrí medzi moje najobľúbenejšie herná série. Čo o Dragon Age nemôžem napísať. Ide o ten spôsob, aký to v Dragon Age bolo spracované. Proste ma to nebavilo. No nieje všetko zlato, čo je BioWare. Ale...proti gustu žiaden dišputát...ak ťa to baví, tak ti to neberiem...
  • Protože to Blizzard pořád vybarvuje a vybarvuje s každým dalším dílem, Diablo 2 bylo graficky stylově prakticky stejný jako D1 jen o něco detailnější, ale u D3 už je to jinej styl celkově. Osobně se mi tedy více líbil ten build Diabla 3 z roku 2005 nebo kdy.
  • Spades
    Jedinej rozdíl oproti D2 v tom, že za AH nedostaneš ban.
    Jestli ji budeš používat, nebo ne je jen na tobě.

    Loot 2.0 by měl zlepšit drop tak, aby si AH nemusel požívat ani na tradování věcí pro jinou classu.
    Potom už je AH jen volitelná.
  • Taky si lidi stezovali, ze to neni tak temny jak D1 :D Klasika, vyjde novej dil a lidi zacnou vynaset do nebe ten predchozi.
  • Treba synergie, ktery znamenaly obrovskej boost pro buildy, byly do D2 pridany az s patchem 1.10 (D3 je ve verzi 1.08). D2 hned po vydani bez datadisku se vubec nechyta na D2:LoD po par letech.
    A D3 po vydani rozhodne nebyl prooser pro vsech smerech. To zas prehanis trochu *15*
  • Kennyb: Není pravda, když porovnáš obrázky od D2 a D3 tak je to něco uplně jiného, barvy D2 jsou mnohem "surovější" (stejně jako modely postav a nepřátel). Takže ne, o D2 to říci nelze, ale o D3 ano, tam je to viditelné od prvního pohledu.
  • Dodatek- Ještě si pamatuju jak byl protest proti té grafice a Blizzard jim odpověděl že tu grafiku mají už ve WoW a ten styl jim sedí a nehodlají to měnit. Což ukazuje že na komunitu více méně kašlou protože jinak by se snažili najít kompromis.
  • kennyB
    Burt: to pak tedy musíš říct, že je vlastně celá série v barevném provedení jako WoW, protože ve stejných barvách byl i D2. Mě to ale tak nepřipadá.
  • Nemyslim ze by se nadavalo na D2 jako celek. V dobe kdy vyslo bylo docela hnusne graficky, proste daleko za standardem te doby. Ale hratelnost tam byla od zacatku, patche prinasely ruzne zmeny a tak stalo zato rozjizdet nove postavy a zkouset nove buildy. D3 byl v dobe vyjiti pru5er ve vsech smerech, jak vypada dnes nevim, ja mu sanci uz nedam.
  • Veskoslav veliky rekl ze on je Komunita a nevadi mu to. *15*
  • Tobě možná ne, ale že je grafika ve stylu WoW je viditelný, je to stejně barevný a přesně v tom stylu, což potvrzoval ostatně i Blizzard.
    DRM může mít mnoho podob a tohle bylo a je spíš pro prudění hráčů, k těm 2/3 stažení se ani nebudu vyjadřovat.No a aukce, opět, tobě jsou fuk ,mě a řadě jiných hráčů ne.

    A o tom to je, komunita to tam nechtěla a přesto to tam je. Takže opět, jak blizz naslouchá komunitě? Moc ne.
  • Pokud na D3 kritizujes scenar a vypraveni, tak by me zajimalo, jak ho vidis u D2, kde je prakticky nachlup stejnej, ne-li horsi..
    A tim nerikam, ze je v tomhle D3 nejak super uzasny, to proste neni. Ale pro potreby akcni rezby to imo vcelku staci.
    A uprimne o D3 na X360 pomerne uvazuju, ale asi az po nejaky sleve.
  • Fallon
    Nesmieme ale zabúdať ,že vtedy ani inak nešlo(internet zďaleka nebolo štandart) a vydať datáč ,čo zároveň opravuje chyby original hry ,tiež nebol úplne štandard.
  • Hm, vzhledem k tomu ze moje kopie nejak postradala loot, tak mam stejny nazor. Co jsem videl jak to pada na konzoli, je to sto a jedna.
  • Veskoslav
    Mě to jako WoW rozhodně nepřijde, DRM ochrana je kvůli tomu, že by si to tak 2/3 stáhli. Aukce je mi jedno (černé aukce k Diablu II byly také zvěrstvo)
  • Diablo 3 uz jsem davno odlozil k ledu. Za tech 900Kc to nestalo ani omylem (muj nazor).
  • A vis ze tim upozornovanim na kazdyho dle tebe trolla uz za hlupaka si? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit