Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufam ze to tam bude, protože ted mam problémy se k hrani diabla dokopat aspoň 3x tydne, chce to proste zmenu, uz všechny ty moby, akty, dungeony mam okoukany jak vlastního pindoura:)
  • hele co si budem, D2 nebylo jiny v tomhle, taky endgame veskera zadna =D. Cetl sis ten datamining z RoS? Vypada to ze nephalem challenges bude mit aspon pet zajimave znejicich modu, plus ty loot runy s konecne OPRAVDU random dungeonama, to by, myslim, cloveka melo na nakou dobu uspokojit =).
  • ja hlavne doufam ze datadisk prinese věci jako jsou smysluplnejsi odmeny za ukoly, a proste nejakej ten end game content, něco ve stylu hellfire ringu, akorát ve velkym meritku. Co me i ted u D3 nejvic sere je desnej stereotyp, furt dokola jedno a to samy..doufam ze datac prinese ruznorodost.
  • NumberFiveAlive
    je to pravda no... diablu 3 muze clovek odpustit hodne veci (automaticky pridelovani atributu, malo kamenu, dementni postavy a jejich kecy, pro me i horsi skill system...) protoze to porad ma ten "diablo feeling" a je to dobra rezba na odreagovani ale ten loot system je vazne hroznej, z potvor i bossu pada hromada hovadin a kdyz padne neco lepsiho tak to neni pro danou postavu
    na konzolich je to offline, bez aukce, item dropy jsou ocividne vyvazenejsi a jestli se to da dobre ovladat (coz kazdej rika ze da), tak je to urcite lepsi + ten coop zni taky dobre, snad to na pc aspon trochu zachrani ten datadisk
  • A co to dokazuje? :-)
    To, že se to dá stáhnout neznamená, že se to dělá tak masově, jako se to dělá na PC.
  • Hele, pro me je treba i ta moznost rerollnout si stat docela prelomovym krokem, lidi zacnou skupovat shait (cenzura? proboha, proc?) z aukce a rerollovat u nej staty, cimz se ozivi ekonomika a hlavne konecne nastane nejakej odliv veci ze hry, coz je, rekl bych, momentalne ten onen zasadni problem - ze predmety proste neubyvaji. Pridejme smart dropy, snad novy zajimavy affixy, apod. a budu spokojen. Chapu, ze se z tyhle analogie uz kazdymu zveda zaludek, ale presto ji znova pouziju - podivej se, co udelal LoD pro D2, budu naivni, verit tomu, ze to bude stejny, a predobjednam si to hned jak se bude vedet trochu vic =).

    ad flash: tak ono na to aby ses smal ubohym smrtelnikum a jejim polamanym chatrnym telesnym schrankam, zatimco ty stojis jak buh valky uprostred vravy, na to nepotrebujes bejt tank, staci do davu hodit jeden rend a immortality: on =D.
  • me prave zajima kam az se dostanu s dmg.Kdyz jsme s tim stitem zacal mel jsme kolem 60k, tad mam 160 a porad jsem schopnej to zvyšovat při udrzeni ostatních statu.A vim ze na spouste itemu mam ještě rezervy. Proste bych byl spokojenej dostat to nekam ke 250-300k i s bufem a mit při tom kolem 100k Hp a vypilovany ostatní obranne staty. taky me bavi když hrajem v parte a něco se posere, jak cela parta prdi do hliny a ja si tam stojim mezi vsema tema potvorama a nic:)
    A jo, crusader na to bude lepsi, i když nejsem si jistej ze u nej tak snadno pujde boostovat dmg jako u barba.
  • furt nějak nechápu, jak funguje to zaměřování (třeba za kouzelnici) - myší z chumlu příšer vyberu tu, kterou chci zmasit jako první, třeba nějakýho střelce, pak na druhýho střelce, teprve pak se věnuju šmejdům na blízko...

    jak to funguje na gamepadu? těma zadníma tlačítkama se musím překlikat na každou takovou potvoru zvlášť? to musí bejt o moc pomalejší, než prostě zamířit myší, ne?
  • No nevím, ale přijde mi to od Blizzardu jako veřejné uákázání prostředníčku všem kdo si Diablo 3 koupili na PC...
  • Já budu s tím datáčem hodně opatrnej.. už žádné předobjednávky.. počkám si na recenze a odezvu od hráčů.. hlavně ten drop mě šíleně štval.. 73 paragonů, stovky legendárek a jediná použitelná (avšak ani zdaleka dokonalá) věc byl ten prsten.. opravdu chyběla motivace hrát.. a jelikož Blizzard na AH vydělává, opravdu nevěřím, že se věci výrazně změní..
  • Musis se dmout pychou.
  • Tak a takto konci rozpravka ako nam Blizzard nasral PC hracom na hlavu. Moc nverim ze Loot 2.0 patch to nejak napravi, ked je evidentne ze stale potrebuju aby aukcie funkgovali a oni mali z toho desiatok. A pokial proste budu hracov do toho tlacit, aj ked si uvedomili ze to na zaciatku prehnali, tak to bude stale krivit samotnu hru a jej ekonomiku. Priznam sa trochu nechapem ze "dovolili" hracom pozriet sa vdaka konzovlovej verzii aj na Diablo 3 v inej "variante", ktora podla vsetkeho vyzera ze funguje lepsie. Bud maju fakt silnu doveru vo fanusikou alebo cisto kalkuluju s tym ze ked uz si to raz hraci na pc kupili tak im nic ine ani neostava a este si aj datadisk kupia....
    Tymto pristupom ma Blizzard fakt silne sklamal.
  • Tak zase je ale potreba myslet na to, ze tech 1200+ allresistu jsme ve starym infermu mohli mit kvuli war cry, kterej dneska pridava mnohem min... a ja uprimne s barbarem radsi mlatim hlava nehlava, nez abych tankoval, nejak mi to k nemu nesedi - stitonose si udelam az crusadera, ten se mi zda jako takovej tank od prirody =).

    a flash: yep, menit gear, abys zlepsil jednu vec, a nepokurvil si pri tom tri ostatni, to je obcas fakt tanec =D.
  • Nedali to offline na pc...sosl jsem na craclej xbox....HAHAHA tose Vám povedlo nooo
  • Tak jsem se po dlouhé době loknul, abych nekecal, a ta sekerka stála necelých 7 mil. Jinak máte pravdu - proto rád vzpomínám na původní inferno, kde člověk musel hrát tanka.. doteď si vzpomínám, že jsem měl asi 70k HP, cca 1300 all resist, 1500 life on hit a krásných 15k dps.. za zadkem kámoš s demon hunterem a brácha s witch doktorem.. jo to byly časy..
  • JA ted hraju barbara se stitem, hodne HP, resistu, a def..bavi me nahrnout na sebe potvory a ustat to. Mojim cilem je udelat barbara co bude mit velkej dmg a zaroven bude chodici tank, a verte tomu ze to je uplne o necem jinym, udrzet si HPcka kolem 90-100k a k tomu mit 40/350 crit.700+ resisty a k tomu zvyšovat neustale dmg aby mi HP/crit/res nespadly dolu je celkem zahul. V bance se mi vali Skorn a vim ze ww kombajn bych udelal hned, ale asi by me to nebavilo.
  • jojo, chesta a ramena sou nejlepsi kusy na defenzivu, tam nemit poradnou davku vitality a jinych obranych statu je vylozene hrich - a IK chesty s vysokym vit rollem dokazou bejt sakra drahy i ted... ja mel na chestu nejvetsi stesti ze vsech veci ve hre, kdyz sem si vycraftil takovou, ze byla v ty chvili druha nejlepsi na svete =). I ted by mozna byla v top 10 world =)).
  • Lol tak to jsem rád, že jsem jí tenkrát vzal :-) Jak říkám, stála tak 5 mil a to jsem ještě váhal, než jsem kliknul na buy out :-)
  • Pokud si dobře vzpomínám, tak skoro polovinu z těch 60 mil stála chesta.. měl jsem totiž strašně málo HP a chcípal.. tak jsem prostě musel nějakou koupit, abych se dostal alespoň na těch 55k hp.. jinak ta echoing fury stála myslím tenkrát kolem 12 mil, ta druhá sekerka tak 5.. ostatní věci cca po 2 - 3 mil..
  • ja je taky stridam, na insanity me bavi ten opravdu surovej boost =).

    A i tak ty nakupy musely zabrat hrozne casu, vzdyt hele, jenom ta samotna sekera co mas v offhande ma cenu dobre 30-40 mega naprosto bez problemu =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit