Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 14USD je moc? za XY(Z) odehranych hodin. Olejnik asi pracuje za jidlo...
    • Jo, protoze vyvoj sw je nakladny podle prodanych kopii a mnozstvi casu, kolik v nem uzivatel stravi.
      • Co to meles?

        odehrany pocet hodin znamena, jestli te ta hra bavi.

        a jinak 15USD je mozna moc pro bejvalej sovetskej svaz... ale na zapade to je pakatel. Ale to cechackum tezko vysvetlovat.

        Blizard urcite nenastavuje svoji menovou politiku podle vyhodniho bloku ;)
        • Wolfcastle
          mne vždy zajímá když vydavatel dostane XXmilionu co za to odvedl za práci? a tady je to hoooodně málo
  • Tak ještě že 4.srpna vyjde PoE 3.0 - prostředníček diablu *1*
    • Tak ještě že vyšel Necromancer - prostředníček PoE *1*
      • nesmysl
        • Co, že mě D3 baví víc než PoE? No, už to tak bude, se stim smiř
          • Není argument. Diablo 3 dostalo přídavek nabízející 1 postavu za 14 eur. Path of Exile dostane přídavek s 6 novými acty úplně zdarma. Co je lepší obchod?
          • Souhlasím, POE je zabíjí idiotský targeting myší. Tak domrvené ovládání, jinak docela průměrnou hru. :)
            Diablo 3 se oproti tomu hraje samo.
    • Tak snad zrecenzují ii tenhle update. Preci jen, Path of exile tu má 23 článku a Diablo 3 178.
  • Diablo 3 byla dobrá hra, ale až s příchodem datadisku RoS to mělo štávu. Tedka přišla DLC postava Necromanta, takže to trošku opět ožije. Diablo(všechny díly + datadisky) je u mě jasná jednička v rámci hack and slash RPG, Momentálně hraju Titan Quest, což je podle mě velmi zajímavé a podcenované RPG. Ale král je jenom DIABLO!!! *4*
    • Vždyt v te hře (Diablo3) nejde umřít nebo aspon me se to při pruchodu hrou na Expert, jež je varovně doplněna popisky ve stylu "hraj už s vytuněnou postoavou jinak umřeš", nepovedlo.
      A to ani u bossů kde mi auto regen HP dovolil 15minut nehnute stát a dloubat se v nose a stejně mi objem krevní baňky neklesl pod polovinu.
      Uplné číslo jedna... *7*
      • ..při mém prvním průchodu hrou...
        Tehdá šlo na první hru vybrat jen easy, normal, hard,... expert nebo tak nějak, takže jsem automaticky dal tu nejvyšší možnou a nešlo protstě umřít... wtf
        Ty obtížnosti jsou epic fail a kdo to nevidí je hlupák.
      • jo paneček hrál na expert a hra ho nebavila ? :D KLASIKA. V te hře se dá už od začátku expit na tormenty i bez paragon levlů, ale proř si nezapnout easy mód a stěžovat si jak je to lehký. xD S tím je spojená jediná moje výtka k D3. Pojmenování obtížností může psychicky slabší jedince mást :D
        • Spíš je pojmenování obtížností, nebo vůbec celej ten systém, totální fail ze strany herních designérů. Když člověk musí hrát rovnou Torment, aby si nepřipadal, jak opice po lobotomii, tak je něco špatně. V D2 člověk chcípal i na Normal, když tu hru neměl v malíku.
          • Ty jsi ale brepta. Prostě jsi ze sebe nejdřív udělal idiota a teď ještě většího. Systém obtížností je tam jasně definovaný, tak aby ho pochopila i vypnutá automatická pračka, Tobě to za celou dobu hraní nedošlo. Název je podstatný z jakého důvodu? Nechtěl bys to mít ještě barevně od růžové po tyrkysovou, abys to tím opičím mozkem po lobotomii pochopil? :D
            • Kvalitní kidrage...

              /blizzdron
      • Dej si to na torment 10 tam začíná zábava když tě smaznou na jeden hit protože jsi zaváhal nebo nedával dostatečnou pozornost co na tebe letí
  • Recenze na postavu ve hře, tak to tu ještě tuším nebylo. Po obsahové stránce ani nehodnotím, není totiž co.
  • Diablo 3 je top hra svojho žánru. Treba zabudnúť na tú lowres trhanicu, čo tu tak oslavujete. Hlavne sa mi páčilo, že to už nebolo tak morbidne tmavé.
    • Ne není, bohužel. Je pouze prezentována jako TOP akční RPG, ale už od samého začátku, který byl jeden z největších failů celé herní historie(nefungující servery, RMAH, žádná možnost ovlivnit vývoj postavy nebo přerozdělit staty, atd. atd.). Postupem času se autorům podařilo většinu těchto neduhů odstranit a přidat do hry zajímavé prvky, ale takový Grim Dawn mne bavil daleko, daleko víc už od samého začátku a hlavně si nevynucuje permanentní online-připojení.
      • Od zacatku jsem to hral a ze den nefunguji servery? To me neprijde jako fai,l kdyz to je dan, za to ze si to lidi musej koupit a ne piratit a vyvojari to muzou za ti penize zlepsovat.

        Ovlivnit vyvoj postavy samozrejme slo, jen se to nedelalo jako v D2, kde kdyz si to udelal spatne, tak uz neslo nic delat(od nakyho patche uz asi jo).

        Permanentni online pripojeni ti prijde v dnesni dobe problem? To si nekde z horni dolni? WTF
        • Můžeš mít připojení jaký chceš a je ti k ničemu, když chcípneš v lagu na hardcore. Navíc nulová latence je úplně jiný kafe. Stačí si porovnat single vs multi v D2.
        • Fail je ze nemuzes hrat singlplayer, protoze nefunguji servery. To ze je singl online pro hrace nema zadnou pridanou hodnotu, takze je to dan za nic.
          Ovlivnit vyvoj postavy samozrejme neslo, slo jenom vybirat si skilly co budes pouzivat.
          Permanentni pripojeni problem je, protoze nema zadnou pridanou hodnotu a u hrani single je zbytecne. A absolutne nezalezi odkud jsem a jaky mam internet.
          • Neni dulezity kolikrat jsem nemohl hrat. Byl to tyden mozna dva po launchi. Dulezity je, ze kdyby tam nebyl online only singlplayer tak jsem mohl hrat.
            Vyvoj postavy tam je, na urcitych levelech dostavas novy skilly. Ovlivnit ten vyvoj ale nemuzes, dany skill dostanes vzdy na stejnym levelu. Proste to ovlivnit nejde at uz si nalhavas cokoliv.
            To ze singlplayer nepotrebuje byt online je fakt, tady si taky neni duvod nic nalhavat.
            • Tak to je asi chyba na tvojem prijimaci, ja normalne po launchi hrat mohl. Mozna ne prvni hodinu, ale urcite to nebyl tyden nebo dva.

              Jinak ten vyvoj postavy uznam, je to predlinkovany, kdyz to beres tahle, ale to je u vetsiny her(podobnyho zanru) a nebo tam je reset vsech skillu. Jinak samozrejme si muzes vybrat jak tu postavu budes hrat...

              Jinak to, ze zijes v minulosti a k singlu driv nebylo potreba byt online je jasny, dostupnost internetu takova nebyla, jako je ted. Ted je to samozrejme jinak, tak toho vyvojari vyuzijou v hracuv prospech, myslim si, ze majorite hracu to nevadi a tech par, ty nikoho nezajmaj, mas pravo si to nekoupit...
          • By me zajmalo kolikrat si si nemohl zahrat, ze nesly servery... mam tam odehrano dodela dost a ani jednou se me to nestalo.

            Dan za nic to neni, aspon jim to odradi piraty a budou mit vic prodanych kopii a nejakou cast muzou vratit do vyvoje.

            Ovlivnit vyvoj postavy slo, jen si pod tim prestavujes omezene jednu vec a to je klikani statu ktery bylo stejne v diablu naprd. Vyvoj postavy to samozrejme je, jak si vyrebes skilly tak hrajes.

            permanentni pripojeni neni dan za nic, pokud chces, tak bez zbytecnyho prepinani muzes rovnou zacit hrat online, a pokud chces s necim help, tak se staci v chatu zeptat.
  • Diablo? Tak to se taky přidám.
    Zmrvili Diablo 3 a teď se snaží alespoň ho udržet nad vodou, než ohlásí pokračování. O tomhle je to DLC. Protože plány opravdu nebyly zařadit Nekromanta mezi ostatní.
    2018 nebo 2019 by mělo být oznámení pokračování Diabla ve formě otevřenějšího světa, podle spekulací.
  • Já nevím no, D3 jsem se po vydání něco nahrál, ale vůbec to nemá atmosféru jako Diablo, tak jak si ho většina lidí po předchozích dílech představuje. Tak nějak jsem to už neměl proč hrát, loot úplně na nic, crafting, buildy atd také. Takže už to jde dlouho mimo mě a vůbec nemám chuť to ještě někdy zapnout, už jen ta "drzost" udělat uber verzi na PS4 za 1800Kč :D hra stará 5 let? Děkuji nechci.
    Klidně si to "mínuskujte", ale mnohem více kvalitních herních zážitku nabízí Path of Exile, který je navíc komplet zadarmo a již 4.8. vychází Fall of Oriath, který překope celý progress světem (6 nových aktů a mnoho dalšího), to se prostě srovnávat nedá i ta na začátku zmiňovaná atmosféře je tady značně více temná "gore", což mně je bližší.
    • Já mám zase úplně opačný názor. D3 si zapnu, když se potřebuji odreagovat a tento účel plní hra dokonale. PoE jsem zkoušel hrát několikrát a nikdy jsem se nedostál dál než do 3. aktu. Prostě mě to nijak neoslovilo a přišlo mi to značně nudné a mdlé.
      Co se týče Grim Dawn, tak to je skvělá hra - kombinace toho nejlepšího z Diabla a Titan Quest.
    • nightborne
      PoE jsem hrozně chtěl mít rád. Itemizaci má dobrou, to se musí nechat, skill tree osobně považuju za přefouknutej nesmysl, ale čert to vem... atmosféra správně potemnělá, souhlas, ta mě bavila hodně.

      Jenže mě v tý hře, nemůžu si pomoct, prostě nebavilo bojovat. Údery jak plácání mokrým hadrem, žádná síla, žádnej pocit zlámanejch kostí. V akčním RPG je pro mě osobně dojem z akce alfou i omegou, a tam mě PoE bohužel zklamala.

      Na druhou stranu D3... mno, má svý mouchy, to ne že ne, ale bojuje se v něm fenomenálně. Proto v něm mám pár tisíc hodin, a v PoE asi třicet =). Ale znáš to, sto lidí... =)
      • Jasné každému se líbí něco, je fakt, že v D3 se ty boje tváří více "epicky", ale to mně napadla trochu analogie s rozdílem mezi Dark Souls a Lords of the Fallen... kde v DS na začátku vůbec epický nejsi, mlátíš je tam dřevěným klackem a je to takové temné/špinavé, v LotF máš hned uber armour a zářivé zbraně... Čistě dle mého vkusu -> souls hry miluji a LotF jsem hrál asi 5 hodin. V PoE je již těch skillů hodně, takže člověk si když tak musí vybrat tak, aby se mu s tím dobře hrálo nejen herně, ale i pocitově.
        • O tom nemluvil. Jde o to, že v Diablo je ten pocit ze zasazenyho úderu prostě usppkojivejsi než v Poe, těžko se to popisuje... To že v Poe hraješ i vyšším levelu za vandraka, je jiná věc. Osobně mi to zas tolik nevadí, je to daň za F2P. To už mi spíš víc nesedl systém smenneho obchodu
          • Mám to uplně stejně, v PoE mám z boje pocit jako když klackem mlátíš do pytle slámy, v D3 už na nízkých levelech boje působí epicky a boj je v tomto žánru to hlavní
    • RedEagle
      Poe je super ale osobne za najlepšiu hru považujem Grim Dawn.
      • Jj grim je fajn.
      • Slyšel jsem, viděl jsem, ale zatím jsem to bohužel nezkusil. Takže to určitě někdy napravím :) u PoE se mně líbí, že to je bohaté na obsah (možnosti co tam dělat jak to hrát atd) a zároveň ten obsah je dobře a kvalitně udělaný.
  • Zklamání tak zní začátek recenze dlc a pan Olejnik tomu stejně da 7/10 tak ať se na mě pan Olejnik nezlobí ale tady něco smrdí
    • bukrr
      Od kdy "zklamání" označuje špatnou hru/DLC?
    • Někdo nečte do konce.
      • nightborne
        A to dokonce ani ne do konce článku, bývalo by stačilo do konce dočíst alespoň první odstavec ;).
    • tak jsi to přečti celé, ty vole
      • A proč bych to četl, špatná recenze na nějakou postavu, která se přidá až po zaplacení DLC, tak to ne, diablo 3 byla moje nejhorší koupě v životě.
        • To znamena, ze si toho jeste moc nezazil...
      • tvůj nick vystihuje vše, není co dodávat
  • lord5619
    Taky jsem dal svýmu nekromantovi originální jméno - Necro. Wau :D jo, trochu vymleto poslední dobou. Zatím odehráno asi 3 hodiny a poměrně dobré pocity, ale nemůžu se zbavit dojmu, že tahle postava prostě měla být v D3 už od začátku a ne za příplatek v "DLC".
  • "Recenze" jen kvuli klikum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit