Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím vás, natočte tímhle způsobem film, ať už se tyká WarCraftu, StarCraftu nebo Diabla, nejepičtější videa ze všeech! *16*
  • Urug
    Už i démoni se stravujou u McDonald...
  • Řeknu jenom jedno... Ať se jdou pandy bodnout *5*
  • Jabba de Hutt!
  • Hairy_Ass
    Je to pěkné, ale stejně se budou muset ještě hodně snažit, aby trumfli poutníkův příběh (vis Diablo 2).
  • Tohle... je SKVELY
  • jak už tu psalo mnoho lidí prede mnou, meli tam dat normalni devče, ne takovouhle babiku, jinak to celé pusobí jako kýč a tak nejak lacine. je to jen príklad, ono to celé pusobi tak, treba i ten demon. treba videa z dvojky byli jiné, vic drsne.
    • 0:51 všimnete si ty nechty jak ze salonu a ted ruku na srdce, nevadi vam to ze si z vas delaji blazny? tohle je mainstream jako prase
      • grinderman
        a ted ruku na srdce, nevadi ti, ze pusobis jako radoby alternativni pozer?
        • nejsem pozer ani alternativec, jestli si to nepochopil tak je mi líto
      • a odkdy blizzard nedela mainstream ?
  • tak blizzard dělá videjka pěkný, ale tohle konkrétně je spíš nuda. jak už řekl kolega pode mnou, naprosto typická kráska oslní dokonalým makeupem načež se předvede silně obézní démon s tak velkým předkusem spodní čelisti, že jsem se nemohl než usmívat. s takto tvarovanou papulkou mu musí dělat problém ráno vypít čaj, natož nějaké to démonizování nebo co to má v popisu práce. ale z té grafické stránky to mají tradičně velmi hezké, tam nemám co namítat
  • technická kvalita je opět neuvěřitelná, Blizzard vždycky nad všemi ostatními studii vynikal... jen je to trochu nuda. Kde je charisma Diabla, respektive poutníka, jak je tu už zmíněno? Kde je atmosféra? Diablo by měl přijít a kopnout toho hnusnýho démona do břicha, aby držel hubu. Takový odpad není hoden mého meče. :-D Ne, nebude to TAK dobré, jako dvojka, stejně jako HR není tak dobré jako původní DX, ale stále to bude o 100% lepší, než konkurence, stejně jako třetí Deus... A mně to stačí. :-)
  • Tu pisnicku na konci, jak ukazujou diablo 3 logo, POSRALI!!! Pred tim byla lepsi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit