Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po technicke strance kvalitka,tak jak je u blizz zvykem,ale napln videa me prijde bez naboje.
    A ta obtloustla potvora s piercingem v cecku me spis rozesmala.
    • jestli to je hlavni zaporak tak to je dost bida :(
      • Hlavní záporák? Ach... Tohle NENÍ TRAILER a tohle NENÍ HLAVNÍ BOSS. Mi se zdá, že si jen potřebujete stěžovat. To video co vidíte, je cinematic ze hry (někdo u začátku bych řekl) ochuzené o spoilerové části a ta potvora je Azmodan, boss jednoho z aktů. Hlavní potvora je Diablo: http://i.imgur.com/ORkVA.jpg
        • kua diabla jsem zabil uz v jednicce a pak ve 2, to ho budu zabijet zase ? :D
          • No tentokrát nejspíš budem zabíjet ne Diabla, ale Diablu. On se totiž na 99% převtělí do ženský :D
  • Co mám dělat aby mi to video tady jelo? Poslední dobou je to hrůza :( a je jedno jestli mám IE, Firefox nebo Chrome.... chjo :(
    • Vyhledat si ho na youtube -.-
      • resp. kašlat na řešení těchhle problémů s přehráváním, pokud ti to za to stojí :) Pokud to nebude v diskusi vyřešené tak na to kašli. Ale jinak bych zkusil počkat jestli se to bdue načítat a pak to zkusit pustit ;)
  • to video je sestříhané z několika částí, aby tam nebyly spoilery
  • Graficky velmi pěkné video...ostatní bez nápadu. Je to vůbec k Diablu? :)
    • Spoilery ke hře byly z videa vystříhány (bylo to řečeno před vysíláním cinematicu - tohle video není trailer). Navíc ani nevíš, co tomuhle předcházelo, je to jedno video z mnoha, jak si z tohohle může někdo vytvořit nějaký závěr na hru...
  • ten makeup a manykuru doopravdy přehnali :D démon celkem zklamání, kde je ten démon z prvního traileru? (vypadal jako směsice Balroga z Lotr a Deatwinga).. jinak video moc pěkné, ale to už je u Blizzardu standart.. Diablo bez Diabla mě trochu děsí, asi jako další filmy o agentu Bournovi bez něj :)
    • Vidím, že o příběhu Diabla víš zhola prd. Tohle je Azmodan a bude to jeden z bossů prvních actů (tak jako v D2 Andariel, Duriel a Mephisto). Diablo samozřejmě bude.
      • o Diablu vim dost, ale o Diablu 3 prd tož pravda.. takže je tohle open cinematic prvního aktu?
        • všichni davaj minusy ale abyste dali nějáké bližší informace tak to ne honílci :D
          • Je to jeden z cinematiců. Není jistý, kde ve hře se nachází (je možný, že se budou videa vyskytovat ve hře vícekrát než jen na začátcích aktů).
  • diblo trailer, bez diabla
  • jak už tu psalo mnoho lidí prede mnou, meli tam dat normalni devče, ne takovouhle babiku, jinak to celé pusobí jako kýč a tak nejak lacine. je to jen príklad, ono to celé pusobi tak, treba i ten demon. treba videa z dvojky byli jiné, vic drsne.
    • 0:51 všimnete si ty nechty jak ze salonu a ted ruku na srdce, nevadi vam to ze si z vas delaji blazny? tohle je mainstream jako prase
      • grinderman
        a ted ruku na srdce, nevadi ti, ze pusobis jako radoby alternativni pozer?
        • nejsem pozer ani alternativec, jestli si to nepochopil tak je mi líto
      • a odkdy blizzard nedela mainstream ?
  • cecky zabil, hen ovisnute
  • technická kvalita je opět neuvěřitelná, Blizzard vždycky nad všemi ostatními studii vynikal... jen je to trochu nuda. Kde je charisma Diabla, respektive poutníka, jak je tu už zmíněno? Kde je atmosféra? Diablo by měl přijít a kopnout toho hnusnýho démona do břicha, aby držel hubu. Takový odpad není hoden mého meče. :-D Ne, nebude to TAK dobré, jako dvojka, stejně jako HR není tak dobré jako původní DX, ale stále to bude o 100% lepší, než konkurence, stejně jako třetí Deus... A mně to stačí. :-)
  • Kr.Pa
    na hru se sice netesim, ale zato musim uznat ze Blizzardu ty videa jdou velice dobre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit