Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řeknu jenom jedno... Ať se jdou pandy bodnout *5*
  • Tu pisnicku na konci, jak ukazujou diablo 3 logo, POSRALI!!! Pred tim byla lepsi :)
  • morik
    Nejsem si jist, jestli do hry jež se také stala nedělní pařební zábavou pro dnešní satanisty a v kteréž se nachází nadměrný počet démonů a různé pekelné havěti, je vhodné vložit ženskou postavu a to ještě typickou "hot chick" s perfektním make-upem, zvýrazněným dekoltem a s tak vypracovanými nehty, za něž by se nemusela stydět ani kdejaká hollywůdská herečka.

    Ne že by mi její přítomnost vadila i já se rád podívám na něžné kreslené pohlaví, ale ve valné většině amerických filmů, je vražena právě takováto "hot chick" právě na přilákání sexuálně zvadlého diváka, ale bohužel její umístění ubírá na kvalitě celého snímku.
    • chalani, co blaznite, takemu dobremu trollovi sa odvdacit minuskami ? Ved jeho sens of trolling je kazdym postom lepsi a lepsi *1*
      • Trol to mozna je, ale to nic nemění na to že má pravdu *5* Pokud jevím v pc nebo v tv nadměrný zájem o hot chicks, tak mi zřejmě chybí v reálnym životě. A to že se dneska lacině působí na základní pudy a je to nevkusný je fakt taky. *12*
        • tak sem si teď puštěl to videjko a musim říct, že zrovna v tomhle konkrétnim případě mi to až na ty nehty ty holčiny nepričlo tak hrozný - čekal sem nějakou polonahou barbie - přece jenom je to fnatasy(pohádka) a ten motiv záchrany nevinné pany v tom byl vždycky.
          A jináč kvalita filmečku po grafické stránce od blizzu jako vždy vynikajíci.
  • prave sem z toho dostal erekci, ten model ty holky a materialy pokozky jsou dokonaly, mistama sem pochyboval ze se divam an CGI video.. ku*va awesome

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit