Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • diablo 3 vyjde bez diabla, jeste neni hotovy. vyjde pozdeji skrze patch
  • genki.sudo
    Tá informácia má ale ešte pozitívny charakter. Release date je už tak blízko že sú donútení oddialiť takú dôležitú súčasť hry akou je PVP..

    Už ho len oznámiť... :D
  • blizzny už nejsou to co dřív a podruhé se nachytat nenechám škoda peněz za takovej sranec jako je kampan SC 2
    • Kr.Pa
      kampan byla lehce nadprumerna, kazdy clovek si to mohl odvodit hlavni dejovou linii, jaka bude, kdyz dohral 1 a datadisk
      potesili me snad jen ty vedlejsi mise a vyber stran
      • Asharak
        Dobrá je taky zmínka o znovuhratelnosti... respektive napřed udělám misi abych měl tanky, které pak využiji v tamté misi *4* protože jak sis měl ze začátku správně vybrat?
    • kostejnesmrtelny
      Zjevnej troll...
    • Delas si ze me srandu? SC2 bylo vyborne zpracovany kampanove. Promysleny mapy, kde jsi mel opravdu vyuzivat prave nove ziskane jednotky nebo upgrady. Ano nepopiram, ze kdyby tam byla sirsi variabilita vyzkumu, a clovek by si vic rozmyslel kam co da. Ale i tak to bylo suprovy. Uz jen ta moznost si vylepsit bunker, aby mel pridavne kanony nebo, aby se budovy samy opravili do poloviny. Cloveku to zchranilo nejedenkrat zivot :D
      • Kr.Pa
        pletes si hratelnost s kampani (pribehem) ...
        • Asharak
          I kdyby tak příběh byl OK *7*
        • Nepletu to mozna leda tak mohlo vyznit, ale reagoval jsem na prvni post, kde psal ze kampan je srance, coz jsem timto opodnoval, ze to neni pravda. Kampan mel Starcraft 2 pekne udelanou.
    • zvlastni, ale nejak si ted nevybavuji RTS, co by mela lepsi single player kampan nez SC2 :D
      • filias
        Abych byl upřímný, tak lépe jsem se bavil u Generals a Warcraft2, ale z poslední doby SC2 rozhodně vede.
      • Kr.Pa
        Homeworld, Original War ?
        edit: Company of Heroes kopiruje kampan z historie, to sem vubec nepatri
      • Company of Heroes? Homeworld 2? Pravda, moc jich není (SC2 má kvalitní singl), ale stejně... :)
        • kostejnesmrtelny
          No nevim, Homeworld jsem nehrál, ale CoH mi teda přišlo dost slabý; ten krycí systém fungoval spíš jen teoreticky, zejména kvůli debilnímu pathfindingu a celkový "inteligenci" jednotek.
          To takovej World in Conflict, to bylo jiný kafe *14*
  • Sice to asi nezabrání trolování, ale pro ty bezmozky, co tvrdí, že areny budou formou DLC, tak tady mate komentář od Bashioka:

    https://twitter.com/#!/Bashiok/status/178361464581664769

    Can holding back the arena affect the price of D3 produts?

    And then we charge you for it later? Nah. It'll be a free patch.
  • DNF byl oficiálně vyvíjen 14 let (někde udávají 15). Vývoj D3 začal v roce 2001, když ještě existovala pobočka Blizzard North. Takže ještě pár let a máme tu minimálně pokus o překonání světového rekordu.
    • Mno co já vím, tak prý celá databáze toho Diabla 3 od Blizzard North byla smazána, a od roku 2006 se jelo úplně od nuly..
      • Asharak
        Přesně tak, viz http://www.youtube.com/watch?v=5nmE5t1EvM8

        Takže jen 6 let vývoje *5*
  • Ethy
    Je to pro dobro věci, tak proč ne? Aspoň stihnou do tý doby vybalancovat skilly :) a udělat pořádnej PVP systém. Stejně ze začátku bude každej farmit gear a levelovat postavy.

    OT: Když u vás v redakci skoro nikdo nemá pořádnou zkušenost s předešlými Diablo hrami, mohl by hru až vyjde zrecenzovat aspoň Tukan prosím? Je snad jedinej z českých recenzentů o kterém vím že má k sérii kladný vztah a hru pořádně hrál. Budu rád za odpověď od redakce :)
  • A rádi si za PvP arény připlatíme formou DLC *16*
    • Jak uz ostatni psali, PvP rozhodne nebude DLC. Hra uz nejaky system obsahuje a pocitam ze to bude jen na uprave par mechanik a pravidel, ktera meli promyslene, ale ted se jim nezdaji a tak je ladi, aby z toho byl kvalitni produkt. Multiplayer povali jako bezne u blizzardu pres battle.net
    • Ethy
      Jay Wilson řekl, že to bude bezplatné -> Read before you troll pls *1*
      • Proč má dneska každý potřebu montovat české a anglické věty a slova dohromady jak debil?
        • kostejnesmrtelny
          Protože je to tak nějak "říznější" a taky většinou míň klepání do klávesnice. Navíc u takovejch žbleptů jako vyplodil mr. Bubák je to úplně jedno. Chill out, mon! *5*
          • chtěj bejt moderní woe ne? a moderní je lízt émerice do prde*e :):( o.O o.I.o, bejt ot před dvaceti léty, píšu tu azbuku pionýři *2*
          • Náš mateřský jazyk má ve své slovní zásobě dostatečný počet řízných slov, takže používáním anglických výrazů si prostě jen někteří uživatelé kompenzují fakt, že zrovna ta jejich česká slovní zásoba je hodně omezená.
        • Get used to it příteli
    • Enclaw
      Blizzardi nevedou politiku vydávání DLC, a pochybuju, že tomu někdy tak bude...
  • Koukám, že DNF je proti D3 hadr. Příští týden oznámí, že vydájí zatím jen editor pro vytvoření postavy. Následně pak singleplayer v jednom z budoucích patchů *11*
  • Já vůbec nechápu, proč se na games.cz nikdy neobjevila recenze hry OilRush.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit