Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No bez pohledu 3. osoby je pro mne tato hra ztracena. Predpokladam ale, ze jestli budou mit podporu modu jak slibuji, tak ten pohled 3. osoby nekdo udela za ne.
    • Proč ztracena?
  • No jako těším se na to dost, ale čím dál víc mě WH utvruzují v tom, že nemají šanci stihnout hru do konce příštího roku. Minimálně o rok se to ještě odloží
  • Pche, žádnej pohled z třetí osoby nepotřebuju a ani nechci, když se jedná o ,realistický' RPG. Co by bylo na 3rd person pohledu realistickýho? Meh, zív.
    • wenceslaus
      Je realistictejsi v boji.
  • príkladem hry kde byli obidva pohledy udelane kvalitne je Oblivion nebo i skyrim.
    • Doufám, že je to sarkasmus a recese *5*
  • Keyz
    http://i.imgur.com/OGq3Gqo.png

    Skutečně děsivý obrázek *15*
  • Blue.Shark
    Moc nechápu, proč by měla někoho pobuřovat přítomnost obou variant. Nestačilo by třeba...nevím...hrát ve 1st person módu, když se mi 1st person líbí a analogicky? :))
  • Já mám radši pohled první osoby.
  • del0
    Podařilo se nám to spustit na konzoli, akorát to běží asi 5fps... *15*
    • PreidaQ
      To můžou nechat, to běžný konzolista přeci ani nepozná. :D
    • Hnisavec
      no a? klasická vec, keď s tým nemajú ešte skúsenosti...na PC to muselo bežať spočiatku podobne tiež, kým to odladii....Unita Creedova tak beží doteraz *15* *15*
      • del0
        Ano, nemají zkušenosti se zastaralým HW konzolí a ještě to neosekali. *15* Samozřejmě, že ve slovníku konzolistů osekat = magicky zoptimalizovat. *15*
  • Hnisavec
    ten úvod bol epický....Vávra na hrad!! *14*
  • ale je vidět, že to bude česká hra, protože všechny NPC do jedné se tam tváří tak nasraně - usta mají všechny zkřivená do obráceného U *9*
    • Paulcz
      :) chce to změnit prostředí
    • Drsnej středověk - není důvod kvuli tomu poučtět sentimentální emoce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit