Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč ztracena?
  • del0
    Ano, nemají zkušenosti se zastaralým HW konzolí a ještě to neosekali. *15* Samozřejmě, že ve slovníku konzolistů osekat = magicky zoptimalizovat. *15*
  • No bez pohledu 3. osoby je pro mne tato hra ztracena. Predpokladam ale, ze jestli budou mit podporu modu jak slibuji, tak ten pohled 3. osoby nekdo udela za ne.
  • No jako těším se na to dost, ale čím dál víc mě WH utvruzují v tom, že nemají šanci stihnout hru do konce příštího roku. Minimálně o rok se to ještě odloží
  • wenceslaus
    Je realistictejsi v boji.
  • Pche, žádnej pohled z třetí osoby nepotřebuju a ani nechci, když se jedná o ,realistický' RPG. Co by bylo na 3rd person pohledu realistickýho? Meh, zív.
  • C-BEAM
    - sorry, nevyzerá. Vo svojej dobe dostatočné, dnes ani náhodou.
    - tu vôbec nejde o ulahčovanie si práce, animácie v Mirrors Edge boli nastavené tak aby v FP pohlade vyzerali dobre a mimoriadne dynamicky, to však znamenalo že išli mimo realitu a rovnaké animácie vyzerajú v TP pohlade strašne.
  • Doufám, že je to sarkasmus a recese *5*
  • PreidaQ
    To můžou nechat, to běžný konzolista přeci ani nepozná. :D
  • príkladem hry kde byli obidva pohledy udelane kvalitne je Oblivion nebo i skyrim.
  • Star Wars Jedi Knight: Jedi Outcast (potažmo Academy).
    Možno si zvolit 1st nebo 3rd person, obojí vypadá dobře.

    Že si v Mirror's Edge DICE ulehčili práci a udělali Faith gumové končetiny bylo jejich designové rozhodnutí, nikoliv tvrdý fakt, že se nedá skloubuit 1st a 3rd.

    U KC:D je situace o to pikantější, že už v několika záběrech 3rd person předvedli, používají ho jejich vývojáři při návrhu mechanik boje.
  • C-BEAM
    práveže to nie sú to tie isté animácie, dobre to bolo vidieť napr. v spomínanom Mirrors edge keď si prinutíl hru prepnúť sa do tp pohladu, animácie ktoré boli nastavené na FP a vyzerali v ňom geniálne vyzerajú v TP pohlad katastrofálne. Alebo si zahraj Dark Souls alebo GTA s FP modom. Animácie sa jednoducho musia uspôsobovať týmto pohľadom zvlášt, končatiny musia byť v inej polohe, celková dynamika a rozsah pohybov je úplne inde.
  • Samozrejme v The Elder Scrolls, je to velmi pekne vyvazene. V bojoch vyuzivam FP a inak som v 3rd person. Takto si uzijem aj kvalitny boj a popritom sa pokocham prostredim a trebars aj svojim peknym brnenim.. *5*
  • Nejsem si jistej, že by museli být animace navíc, ty animace jsou stejné, jen se mění posazení kamery. Protože pak zase vidíš ty samé animace provádět tvého soupeře, spoluhráče a další postavy. Teoreticky se nemusí toho moc přidávat a mít dobrý pohled z 1 osoby a nic moc pohled z 3. osoby (pokud se tomu moc věnovat nebudeš), ale mě osobně by to nevadilo, já si vystačim klidně s nic moc pohledem 3. osoby, pač bych ho hlavně používal při cestování a dalších aktivitách, na boj bych se možná přepl na 1. osobu. Ale prostě asi jako většina lidí co má ráda 3. osobu. tak se chci kochat jak moje viruální já pádí na koni krajinou, vidět cválajícího koně a kochat se tím, jak je vsazený do krajiny. Hlavně nemá takovej smysl se pachtit s oblečením a vzhledem výbavy, když pak ani tu postavu pořádně neuvidíš.
  • Co to je za blbost. Kdo o afere vi, tak zna okolnosti. Kdo o tom nevi tak mu je to stejne jedno. Reklamu si tim dela a sam priznal kolik ziskal priznivcu pres tuhle pi.covinu. blog ma mit zajem o hru ne o jeho zajmy. A nedelejte furt jen fanboye a divejte se na to normalnim pohledem..
  • Paulcz
    :) chce to změnit prostředí
  • Tam kde je objektivní popis událostí. V subprostoru.
  • Drsnej středověk - není důvod kvuli tomu poučtět sentimentální emoce.
  • Keyz
    http://i.imgur.com/OGq3Gqo.png

    Skutečně děsivý obrázek *15*
  • Blue.Shark
    Moc nechápu, proč by měla někoho pobuřovat přítomnost obou variant. Nestačilo by třeba...nevím...hrát ve 1st person módu, když se mi 1st person líbí a analogicky? :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit