Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau, mám dotaz, ještě jsem tu hru nedohrál, ale zatím jsem tam nenašel něco jako kariéru, prostě, že bych si založil sezonu jenom rallycrossu, tak se chci zeptat jestli tam něco takového je?
  • Mám při některých závodech neskutečný lagy, ale u dalších závodů zcela bez problémů co stím?
  • Prosim jak zapnout dirt 3 na x box aby mohli hrat 2 hraci najednou?
  • Mohl byste někdo poradit, když zapojím volant tak všechno sice funguje ale řízení má 15-30 stupňů vůli takže se to řídí "na poblití" nevíte někdo co s tím??? *9*
  • Zdravím, nevím jak jinam mám napsat, ale mám problém s multiplayerem, poradil by mi někdo prosím ?
  • Hraju to s kámošem na PS3 na splitscreenu a nemůžu si stěžovat. S gamepadem a vypnutou asistencí a nejtěžším nastavením je to i tak celkem zážitek.
  • tak richarda sem zakoupil a hral ho asi 2 hodiny pak nasledoval delete... proc? s rally to nema vubec nic spolecneho... Moneymakeri z EA mysli jen na co nejvetsi vydelek a do hry zbytecne pridavaji zavody mnoha druhu z nichz ani jeden nedotahly poradne dokonce.. at se kluci konecne zamysli a udelaji poradnou simulaci rally... nic vic nic min... jen rally a poradne! hraju richard burns rally musim rict ze dirt 3 mu nesaha ani po kotniky.. richard je uz staricka hra a porad je na naprostem vysluni rally her! Dirt 3 naprosta ubohost! jestli chcete rally tak jedine richard burns.. dirt 3 me naprosto zklamal... tak cus
  • Ahoj všichni, mám takový problém. Nevím jestli je to mnou nebo hrou, ale mám v Dirt tour vyhranou celou první "season" (mám celou tu pyramidu zlatou) ale neotevřela se mi další sezóna (ty další pyramidy jsou furt průhledné). Poraďte mi prosím někdo, co mám dělat? *9*
  • Chtěl bych se zeptat jak ukládat v Dirt 3 profil a dosažené výsledky.Po vypnutí hry se mě profil a výsledky smažou.dík
    • Kup si jej :D *9*
  • 4us potřebuju poradit stáhl jsem si dirt 3 a když tam dam crack tak to nefaká jenom my běhá myš jako kdyby načítala a po půl minutě přestane a nic víc.Nevíte někdo cc stim ?? pls poradit požadavky a všechno na to mam tak pls radu díík *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit