Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolutne najhorsi jazdny model z celej serie, pripada mi to ako Sega rally. Po piatich jazdach som to znechutene vypol. Dufam, ze na to coskoro niekto urobi nejaky grip adjust mod :(
    • Máš naprostou pravdu a nejvíc mě rozsekalo, když jsem v Gymkhaně zatáhnul ručku a současně dal plnej kotel plynu... a auto stálo a ječelo... Přitom tenhle manévr se v Gymkhaně v reálu používá poměrně často. Jak mam závodit na přesnost a rychlost, když to auto nefunguje jak má? O rallye a jízdních modelech radši mluvit nebudu, protože mi to přijde od Codemasters jako blbej vtip.
  • Naprosto otresnej a neomluvitelnej jizdni model!!!Copak to jsem jedinej,kterej si toho vsiml???Auto neuveritelne sedi na vsech povrsich (stejne) a za jakychkoliv podminek...a to mam prosimpekne vyple vsechny asistence a obtiznost na maximu... Dirt 2 nemel s rallye hrou moc spolecnyho,ale fyzikalni nebo chcete-li jizdni model byl super.Ovsem tohle... Arkada priserna,hlavne v rallye.A bacha,zadnych 60% rallye jak se vsude psalo se nekona a to je dalsi z hroznych zjisteni!Vzdyt si opet ani nemuzu dat sampionat jenom v samotnym rallye,pro me ostuda :(
  • Löebe kde si? *10* Argh, kdyby tam dali aspoň bonus nějaké W2C auto, tak je to bomba, ale toho zestříhaného Blocka fakt nemusím *7*
  • Zdravim Chtěl bych se zeptat jestli se v DiRT 3 oběví i nestárnoucí legenda 70 let ŠKODA 130RS ?...
  • Fascinuje mě když vidím dobové záběry jak se nadupaná Lancia řítí stošedesátkou mezi špalíry stovek diváků, doslova pár centimetrů od nich a oni ještě na poslední chvíli uskakují... *4* Tohle asi v trojce nebude, že?
    • to ne, ale v některých trasách přebíhají lidi přes cestu. Doposud se mi je nepodařilo namasírovat
      • USER47
        Ani nepodaří:).
  • Tesim se na vydani. Tahle dostane me penizky. Je to zabava a i pres to ze to neni simulace. Coz je v dnesni dobe malo co. Dirt je proste nastupce CMRR. Arcadove rally udelane pro zabavu a ne ****** ala posledni wrc.
  • nemôžem si pomôcť, ale Mitsubishi je strašne sexi :) na každom screene :)
    • Mitsubishi? To je ta znacka co skryte podporuje lov velryb? Dekuji, nikdy!
      • rancor1223
        A to si vzal kde? To že jsou to Japonci přece neznamená že musej hned podporovat lov velryb. Koukám že konspirační teorie jsou už opravdy všude..
        A ony to ty velryby maj už stejně spočítaný, tak je to jedno.
        • No studuju monitoring ziv. prostredi, tak nechcu rict ze jsem nejaky znalec, ale tohle se opravdu mezi ekology vi. Jinac pokud by to nekoho zajimalo, tak zdroj v tomto pripade pro me byl: Sea Shepherd Conservation Society.
    • rancor1223
      Docela by mě zajímalo kdy ti dává mínuska.. Vždyť Mitshubishi EVO X je krásný!
      • Mně se třeba víc líbí Lancer EVO9, desítka má takovou moc velkou zadnici. Jednoho polozávodního jsem nedávno řídil, skvělé auto, velmi hravé... Ale kdo to má živit *4*
      • možná člověk kterýmu se EVO nelíbí?:)
        • rancor1223
          Jak se EVO může někomu nelíbit? :D
  • Jediné opravdové rally pořád zůstává Richard Burns Rally a bohužel v této komerci i ještě dlouho zůstane :-( Ježdění po snad 5 m širokých cestách .... co k tomu dodat ?
    • Jediné opravdové rally?Heh,děsný..Rally Championship 2000 je ještě lepší,tam jsou i RZ klidně na půl hodiny a to je teprve pravá Rally..
      • No jo ale ta fyzika je v Championship 2000 o nicem ... RBR je RBR prave tou fyzikou auta a ne jestli ma RZ 5 minut nebo hodinu.
        • Fyzika není to hlavní,RBR je vyjímečné tou fyzikou ale to je jen jedna část a to samo o sobě nejlepší a pravé rally nedělá..Rally Championship 2000 byla na svou dobu dobrá fyzika,uvědom si že to je hra z roku 1999/2000,výjimečné technické zpracování a naprosto dokonalé tratě,a to je rozhodně lepší.
          Jako napsat že RBR je jediné pravé rally jen proto že má relativně realistickou fyziku (ale vše ostatní je tak nějak v normálu) to mě přijde docela přehnané.To by zase někdo totiž mohl psát že Dirt3 je jediné pravé rally protože vypadá nejlépe. *1* To prostě nejde,jde o to která hra je nejlépe vyvážená a která nabídne nejvíce a to je Championship 2000
          • grafika nedela simulator rally, jizdni model a fyzika ano .. takze jednoduse proto je RBR zatim nejlepsi a neprekonany simulator rally zavodeni .. RCH 2000 mohlo byt zabavne, to nik nepopiera ..
          • Pan_Klobouk
            Tak urcite, kazdej si vybere to co je dulezity pro nej. Kdo chce peknou grafiku, bude asi vazne slintat nad Dirtem 3, i kdyz to zase jezdi vselijak. :)

            Rally Championship 2000 urcite nebyla spatna (tim spis na svoji dobu) nikdy mi ale nesedla ta fyzika a jizdni model. Auta byly jakoby papirovy, hrozne lehoucky a na tratich divne poskakovaly. Po case vysel i nejaky amatersky editor, nebo spis launcher kde se daly menit parametry a hru trochu modovat, ale ani potom to IMHO nejezdilo moc dobre. Tohle prave ocenuju na RBR, tam mam opravdu pocit ze jedu v aute, ten pohyb a vaha je skoro dokonaly. S FF volantem skoro citim, ze jsem tam. ;)

            Ted zpetne Rally Championship 2000 vynika vazne jen erzetama, ze byly dlouhy, byla tam britska rallye, taky zavody v noci byly fajn a jasne, cloveku dalo zabrat to dojet, nerozbit auto a dovezt ho tu dlouhou streku do cile pojizdny. Na svoji dobu vynikla urcite i grafika. Dneska ale IMHO nema cenu se k tomu vracet. Je tady Burns, diky modum muze mit nove i dlouhe erzety, lepsi a libivejsi grafiku... potrebujeme neco vic?
            • Championship 2000 je prostě již stará hra,ale rozohdně toho nabízela v poměru (když to poměřím s ostatními hrami) nejvíce,fyzika byla slušná,na tu dobu,prostě se muselo jezdit opatrně a nepřehanět to,jistě,mělo to bugy ale to má každá hra..Jinak to bylo výjimečně zábavné a výjimečně dobře vypadající.A mohl to hrát kdokoli..Kdežto RBR je spíš pro extra hardcore hráče a vše ostatní co nabízí je jen obyčejný střed (až na tu fyziku)..
          • Championship 2000 je na novejch windows už bohužel nehratelný. Není to tak dávno, co jsem to zkoušel a problémy byly už se samotnou instalací. Před mnoha lety jsem pořídil za stovku tu počeštěnou verzi (Felda měla hnusnej potisk) a dalo dost práce to vůbec rozeběhnout. Hra pak silně padala a zamrzaly zvuky, prostě nehratelný.

            Jinak to vyvíjeli jako skutečnou simulaci a s jízdním modelem se dost piplali. Jen to nějak nepochopitelně přehnali s nedotáčivostí, protože zbytek by celkem ušel :)
    • ehm očividně si to nehrál...já ano...a až na pár vyjímek tam ty cesty jsou úzké(na eurogamer.cz psal že se divý že jsou až tak úzké oproti videím) nech se překvapit :)

      RBR nic nepřekoná já ho miloval ale teď jsem ve věku kdy nemám několik hodin denně na to abych se učil trať /jízdní model takže si sednu k arkádověsimulovanýmu dirtu a užiju si zábavu
  • A jak to slape PC a na jakych sestavach?? Pochlubte se.... *3*
    • Jazz
      A jak asi, kdyz to jeste nevyslo ?!
      • Když už je venku X-Boxová verze, tak jsem se asi špatně domníval, že je venku i pre-verze pro PC a že ji třebas Imf , nebo někdo z redakce testoval. Kazdopádně se Ti hluboce omlouvám, jestli jsem Tě nějakým způsobem pohoršil. *7*
  • A co hlavni menu, je zase tak nepouzitelne na PC jako ve dvojce? Tam jsem to musel uplne vzdat, protoze jsem vice koukal na animace nez hral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit