Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš naprostou pravdu a nejvíc mě rozsekalo, když jsem v Gymkhaně zatáhnul ručku a současně dal plnej kotel plynu... a auto stálo a ječelo... Přitom tenhle manévr se v Gymkhaně v reálu používá poměrně často. Jak mam závodit na přesnost a rychlost, když to auto nefunguje jak má? O rallye a jízdních modelech radši mluvit nebudu, protože mi to přijde od Codemasters jako blbej vtip.
  • Téměř stejné co dirt 1... rozhodně král arkádovejch rallye dirt2 zustal (prekvapive) neprekonan .<
  • Tenhle bug se mi podařilo odstranit instalací nejnovějších ovladačů.
  • p.AdamoKitini
    Me se hra docela libi,me prijde nejlepsi z cele serie Dirt.
    Jednicka mela katastrofalni jizdni model.
    Dvojka se tocila jen kolem zavodu USA stylu.
    A Trojka mi prijde optimalni,co se tyce zavodu,jizdniho modelu,konecne je to i bez zluteho podkresu.Hra je ted pekne cista.
    Jako arkada je to slusna hra a pokud nekdo hleda simulaci at si zapne RBR.
    Jen mi tady vadi jedina vec a to jsou opet a zase drifty.Co vsichni maji s tema driftama.
    To se uz zadna dnesni hra bez driftu neobejde nebo co?
    Shift = Drifty
    Dirt = Drifty
    A jeste jedna vec,nahravani laoadingu do zavodu je taky pekne zdlouhave,nepochopim co se tam tak dlouho nahrava *7*
  • Presne tak,v menu tesne pred zavodem - difficulty and assists - advanced settings - dynamic racing line OFF
  • Je tam Game for Windows Live
  • Hra je to super, jenom mě štve vysoká obtížnost a tento bug:
    http://www.youtube.com/watch?v=8OIxZ7Ca4g8
  • v options to neni.... je to tesne pred zavodem jak mas nastaveni obtiznosti
  • Ahoj...může mi prosím někdo kdo už to hrál napsat, jak se vypíná ta ideální stopa? Trošku mě to kazí zážitek ze hry a i když jsem option prohledal, nikde jsem to nenašel. Tak doufám, že to pude. Díky za odpověď *4*
  • Absolutne najhorsi jazdny model z celej serie, pripada mi to ako Sega rally. Po piatich jazdach som to znechutene vypol. Dufam, ze na to coskoro niekto urobi nejaky grip adjust mod :(
  • Naprosto otresnej a neomluvitelnej jizdni model!!!Copak to jsem jedinej,kterej si toho vsiml???Auto neuveritelne sedi na vsech povrsich (stejne) a za jakychkoliv podminek...a to mam prosimpekne vyple vsechny asistence a obtiznost na maximu... Dirt 2 nemel s rallye hrou moc spolecnyho,ale fyzikalni nebo chcete-li jizdni model byl super.Ovsem tohle... Arkada priserna,hlavne v rallye.A bacha,zadnych 60% rallye jak se vsude psalo se nekona a to je dalsi z hroznych zjisteni!Vzdyt si opet ani nemuzu dat sampionat jenom v samotnym rallye,pro me ostuda :(
  • USER47
    Ani nepodaří:).
  • Löebe kde si? *10* Argh, kdyby tam dali aspoň bonus nějaké W2C auto, tak je to bomba, ale toho zestříhaného Blocka fakt nemusím *7*
  • Zdravim Chtěl bych se zeptat jestli se v DiRT 3 oběví i nestárnoucí legenda 70 let ŠKODA 130RS ?...
  • No studuju monitoring ziv. prostredi, tak nechcu rict ze jsem nejaky znalec, ale tohle se opravdu mezi ekology vi. Jinac pokud by to nekoho zajimalo, tak zdroj v tomto pripade pro me byl: Sea Shepherd Conservation Society.
  • to ne, ale v některých trasách přebíhají lidi přes cestu. Doposud se mi je nepodařilo namasírovat
  • rancor1223
    A to si vzal kde? To že jsou to Japonci přece neznamená že musej hned podporovat lov velryb. Koukám že konspirační teorie jsou už opravdy všude..
    A ony to ty velryby maj už stejně spočítaný, tak je to jedno.
  • Mitsubishi? To je ta znacka co skryte podporuje lov velryb? Dekuji, nikdy!
  • Fascinuje mě když vidím dobové záběry jak se nadupaná Lancia řítí stošedesátkou mezi špalíry stovek diváků, doslova pár centimetrů od nich a oni ještě na poslední chvíli uskakují... *4* Tohle asi v trojce nebude, že?
  • grafika nedela simulator rally, jizdni model a fyzika ano .. takze jednoduse proto je RBR zatim nejlepsi a neprekonany simulator rally zavodeni .. RCH 2000 mohlo byt zabavne, to nik nepopiera ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit