Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ses dobrej, ty minusaci si te tu nezaslouzej
  • Jack1947
    Já to nerozjedu ale kamarádovy to jede na plné s1070gtx, akorát mu vytěžuje nejvíce ze všech her cpu i nad 50%. Ne ne DENUVo tam zůstane ještě déle...
  • Lukass
    Jak je to optimalizovany, a uz odstranili to denuvo s vmprotect?
    Bych to i koupil ale nevim jak me to pojede: I5 6500, gtx 1060 6gb, 16gb ram.
    Diky za postrehy.
  • Jack1947
    Žalovat je za to nikdo nemůže protože to nebylo ve smlouvě *4*
  • Na KCD mi nejvíc vadí, že ji vydali rozbitou a že se vy*rali na svoje backery se slíbenejma odměnama.
  • Aristarch
    ... to bol vtip :D
  • *1* *1* *1*
    dík pobavils
  • no jo, když na to máš obří rozpočet a stovky lidí...jak čtu tvý příspěvky, tak to skoro vypadá, že na kcd ti nejvíc vadí vávrovy politický názory
  • ruská ekonomika je mnohem menší než ekonimika Kalifornie, Arabské státy nemají nic krom ropy, až vyschne celá bublina splaskne(už se to děje) a ekonomika Číny poslední roky stagnuje.
  • Aristarch
    .. keď vyrastú, budú sa kvôli práci učiť Čínsky, Arabsky alebo Rusky. Západná ekonomika sa topí... a pokiaľ nejaká západná krajina nevyvolá vojnu... padne na dno. Perspektívny bude obchod z Čínou, Arabskými krajinami alebo Ruskom... kto bude múdry, rýchlo sa pridá na správnu stranu. Poznám už teraz veľa mladých, ktorý sa učia čínštinu. Aj včera som robil návrh na vizitky jednej mladej kočke, čo v sa v Japonsku učí Čínsky.
    Nerastné bohatstvá... rastúca ekonomika aj technický pokrok... to všetko už Západ stratil... keď stratil nadvládu nad inými... okupovanými územiami, v Indii, Afrike a tak podobne. Stratili svoje kolónie. A žiť s rezerv, ktoré počas kolonizácie a vojen Briti, Francúzi, Španieli či Američania nakradli... žiť s takých sa rezerv donekonečna nedá. Učte svoje deti Čínsky :D
  • Ristoro
    Nebyl nikdy v žádném.
  • Ale... ale... to už přece není to uměníčko, které jsme měli na mysli, a kterýmu se musí hráči přizpůsobit. Takhle jsme to nemysleli a kdo ví, co budou chtít lenochové příště. Ukládání kdykoliv? To by tak hrálo!

    No... a teď vážně. Jsem moc rád, že aspoň někde používají mozek a vědí, že když si někdo chce užít historickou atmosféru a nechce bojovat, tak je dobré mu to umožnit. Jen stačí potlačit svoje ego a přestat svůj umělecký záměr stavět na piedestal. Nejenže to nikomu neublíží a spoustě lidí pomůže, ale navíc je to dobré pro business. ;)
  • Jack1947
    Tos asi neměl říkat moc nahlas...
  • Jack1947
    STEEP není možná špatný ale je to hra bez obsahu.
  • A bol tento mod aj v minulých dvoch dieloch ?
  • Souhlasím, například mě nečekaně nadchlo třeba Rainbow Six Siege, kde mám nahráno už přes 100hodin. A to jsem tu hru ze začátku ignoroval... STEEP, taky není špatný
  • CRYPT
    Pobavilo, takze thums up
  • Paráda, jen je mi líto, že až teď, tohle tam mělo být od začátku, jako v dřívějších verzích a třeba s volitelným vypnutím, kdyby náhodou historie někoho otravovala :). Holt jsem měl hrát Origins asi později :D, ale tak jeden si dá pauzu a pak si dá virtual tour, proč ne. Ale fakt je škoda, že to tam není od začátku, tohle mě nakonec paradoxně bavilo třeba na Unity nejvíc (a to jsem ve škole z dějepisu pro samou lásku k němu vždycky skoro propadal).
  • Jen ať se děti pěkně učí nejdůležitější jazyk současnosti (AJ). V dospělosti budou rády.
  • Jack1947
    Rogue mě bavilo více navíc bude mít za pár měsíců remaster *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit