Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aristarch
    ... hej... bolo by to fajn a pre deti, keby Discovery Tour bol v českom jazyku ako zvyšok hry. Žiaľ, práve táto časť češtinu neobsahuje....
  • Khanemis
    Tohle se mi vážně moc líbí. Hrát další AC mě osobně příliš neláká, ale takováhle výprava do jinak krásně zpracovaného starověkého světa se jen tak nevidí. A pokud to v někom vzbudí zájem o skutečnou historii, tak to bude jen a jen záslužná činnost.
  • Ristoro
    Black Flag byl taky hodně super :). Vlastně to dělal stejný tým jako Origins.
  • Black Flag taky ušel - přišel mi jako zajímavá změna :)
  • MickeyMutant
    V Egyptě se nosily takový žabky. To nejsou boty do bahna*4*

    https://quatr.us/egypt/shoes-ancient-egypt-straw-flip-flops.htm
    https://www.historyonthenet.com/egyptian-clothing/
    http://www.ucl.ac.uk/museums-static/digitalegypt/textil/shoes.html
  • Magister_Peditum
    Hezky pěkně, ale třeba je ten chabej úlovek způsobený tím, že jsi ráno zapomněl obětovat bohyni nilských ryb - Hatmehyt. Stačilo nasypat trochu krmiva pro akvarijní rybičky do řeky... *3*
  • Ristoro
    Ubisoft se vskutku oprášil v poslední době a předvádí skvělé věci. Origins je podle mě nejlepší AC od dob 2ky. Atmosféra, prostředí, hratelnost, grafika, Bayek, nádherná hra. A na nightmare i hodně těžká. Nečekal bych, že to někdy řeknu, ale AC Origins je výzva na vyšší obtížnosti. Hlavně jejich dynamická technologie parkouru na tak obrovské mapě nemá v herním průmyslu konkurenci. Prostě nemá. Discovery mód a New game + už jsou jen takové třešničky na dortu :).
  • Lukyz
    Ha! Konečně jsem tě nachytal, že kecáš *1* (sry, nechtělo se mi to překládat)

    The earliest known shoes are sagebrush bark sandals dating from approximately 7000 or 8000 BC, found in the Fort Rock Cave in the US state of Oregon in 1938.[1] The world's oldest leather shoe, made from a single piece of cowhide laced with a leather cord along seams at the front and back, was found in the Areni-1 cave complex in Armenia in 2008 and is believed to date to 3500 BC!
  • MickeyMutant
    "...sledovat běžný den obyčejného egyptského rybáře… Ano. To zní jako vynikající zábava."
    - Vstávám strašně brzo. Žena mi balí sušenou rybu a jde dospat, já beru síť, pruty a mažu dolu k Nilu. Strašná kosa.
    - U vody hnusný studený bahno, loďka uvízla, musím tlačit. Boty ještě nikdo nevymyslel, tak mám teď bláto mezi prsty. Děs.
    - Loďka konečně na vodě, rozhazuju síť, vytahuju pruty a čekám. Klepu ledový kolena - kalhoty taky zatím hledaj svýho prvního návrháře.
    - Amon-Re konečně vyplul na nebe, modlím se a nastavuju mu promodralý kolena. Ryby nic.
    - Trochu jsem si schrupnul na dně loďky, probudilo mě šplouchnutí krokodýla. Z tlamy mu čouhala ryba. Amon-Re v zenitu, vedro jak v pekle.
    - Ryba! Na levém prutu visí pěknej malej kapr. Žena řekne, že pěkně malej kapr. Mám hlad, z palmovýho listu rozbaluju sušenou rybu z domova. Průběžný skóre tedy 1:1, ale do večera spousta času.
    - Na obzoru, za jezerem tekutýho rozpálenýho vzduchu, pomalu roste hrobka našeho pána. Je tam jistě rušno, spousta hluku a prachu, ale tady daleko na řece je mrtvé ticho. Chtěl jsem taky stavět, žena řekla "Drž se ryb, král odejde na věčnost, stavba skončí a jseš bez práce. Ryby jsou a budou." Vypadá to, že dneska ale ne.
    - Tak tedy konec, Amon-Re už padá do Nútina chřtánu, vytahuju síť, na ní jenom pár pidisumečků, co díky velikosti proklouzly krokodýlům mezi zuby. Ti se teď objevují na hladině, smějou se a loupaj po mně na odchodnou vočima.
    - Doma zase to starý, ohraný divadlo. Už ve dveřích: "Ukaž, jak velkou rybu jsi chytil?" A ať ukážu cokoliv, žena zvedne ruku, jen lehce roztáhne palec s ukazováčkem a bude se smát.
  • Fajné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit