Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ono je to ak ostazovat sa ze v Hitmanovi nemozem vyzit bohaty arzenal a vystrielat level ked a zaroven dosiahnut Silent Assassin...t
  • ne nema..ta hra skvelo vyuzila svoj potencial a herne prvky - hrat stealth alebo akcne, alebo nieco medzi, znovuhratelnost, skvele postavy a atmosfera...to ze ludia od toho cakali thief alebo deus ex je skor chyba ocakavani a vycitat hre ze nemozem vyvrazdit pol mest s hollywoodskym happy endom je zcestne...
  • ty nejlepší FPS vycházely bohužel tak kolem roku 2000, dnes už je žánr v úpadku
    Jedi Knighti, System Shock 2, Deus Ex, Clive Barkers Undying, Day of Defeat, Return to Castle Wolfenstein, Operation Flashpoint, AvP2, Serious Sam: The Second Encounter, The Thing ....

    z těch nových jsem hrál Singularity (8/10), Wolfenstein New Order (8/10). Nejlepší je ale Dead Space - první díl 10/10, druhý díl 9/10, třetí díl 8/10. Jinak toho moc nevychází.
  • Ale jo můžeš použít schopnosti je otázka jestli jsi ochotný nést následky. Někdo se raději otočí.
  • TheGGG
    super, hrál jsem před 10 lety... ale dnes není rok 2002-2003, nemáš tam něco míň retro? Protože já nejsem typ člověka co by jen brečel na diskuzi jak všechno stojí za h*vno a nic nehrál...
  • A kdo chtěl revoluci? Jednička byla suprová, takže jsem rád, že je to přesně to co jsem očekával - vylepšenou jedničku.
  • zahrej si radši Jedi Knight 2, ať vidíš, jak má vypadat pořádná akční hra, a ne tyto konzolové ptákoviny typu Ass. creed nebo Dishonored. Tím netvrdím, že na konzole nemůžou být dobré hry, ale tyto to fakt nejsou
    http://games.tiscali.cz/recenze/jedi-knight-ii-jedi-outcast-recenze-50159
  • Femto
    Drizzt má pravdu chlapec. Ta hra v základu není špatná, jen je to naprosto promarněný potenciál, který se snažil našroubovat všechny možné herní prvky ze všech známých sérii a skončilo to kočkopsem, přesto se na dvojku dost těším, jelikož Steampunk je naprosto nedostatkové zboží...
  • Nj, sou lidik teri to maj zas obracene, tak uz to proste je. Pro me bylo DesuEx vyhozeny prachy :(
  • TheGGG
    asi zase všechny zmasakruju, první Dis jsem hrál jako hack and slash / CoD a moc dobře se bavil, nějaký špatný konec mě netankuje...
  • Tak to máte smůlu kluci právě jsem koupil všechny existující kopie a nechám si z nich postavit jachtu.
  • Naopak, to vyzývá k dalším průchodům s jinym stylem (a s maličko odlišnym koncem) :).
  • Drizzte, máš pravdu, Dishonored byla v jádru špatně designovaná. Za vraždění trestala špatným koncem, ale 75% skillů a nástrojů v ní bylo o vraždění. Lidé to nechápou a myslí si, že Dishonored byla něco, jako Thief nebo Deus Ex, ale Dishonored byl paskvil, navíc s poměrně stupidním příběhem.

    Samozřejmě, pro masového hráče je etalonem kvality Ass Cred, a oproti němu je Dishonored superkomplexní hra - takže z toho to plyne.
  • preto sa taketo hry hraju aspon dvakrat :) ja osobne vzdy idem podobne hry najprv poctivo na co najzatsej obtiaznosti cisto stealth, a potom sa, ako vravis ty, utrhnem z retaze :D
  • Drizzte, co jsi to za kretína? To chodíš pod každou hru jenom proto, abys nám řekl, jak tě nebaví? Táhni už někam.
  • at to koupi kdokoliv, stejne se u vas dlouho neohrejou
  • Jack1947
    "Dvojku asi hrát nebudu. To si radši počkám na nový Deus Ex, na ten se těším."

    Neumíme číst he?
  • Yop, je to něco jako věčné dilema Supermana v DC komiksech
  • Nebudte na ne tak prisna, potrebujou trochu dobrodruzstvi.
  • Táhněte chrápat, smradi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit