Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zobrazuje lov velryb ve fiktivním světě, nikde není stanovisko autorů ohledně těch reálných. Naturalistickým přístupem spíš zdůrazňují negativa velrybářského průmyslu.
  • "a tato hra podporuje jejich vyvražďování" - boze to su sra<>ky co ty produkujes...
  • verlyby jsou ohrožený druh inteligentních savců a tato hra podporuje jejich vyvražďování, dokonce jsou ve hře ukazovány zohavené mrtvoly verlyb. Něco takového nebudu finančně podporovat. Nehledě na to, že první díl byl max 7/10 (a tady dostal 9/10) - svým vzorům Thief, System Shock 2, Deus Ex to nedosahuje ani ke kolenům
  • Kozy
    To ale neni pravda, Dishonored jsem dohrál asi šestkrát a naznačený to tam je. A stejně to je docela očividný.
  • Ale, pár náznaků v jedničce bylo, kdo hledal, našel.
    Sice to nebylo nic 100%, ale potvrzení ve dvojce mě nepřekvapilo.
  • Mortuus
    Zahraj si nejdřív první díl. Mezitím dvojku opatchujou aby se vůbec dala hrát. *2*
  • Lukyz
    Řekl bych, že (b je správně *8*
    V jedničce o tom nebylo ani ň *16*

    EDIT: Ok, pokud tam jsou nějaký náznaky, tak jsem je za 2 zahrání minul nebo si to nespojil, tak či onak je to spoiler jako blázen a do recenze nepatří!
  • Corvo Emilyin otec? V jedničce vysvětleno nebo spoiler jak sviň hned v prvním odstavci?
  • Horst_Fuchs
    Dcera??? *8*
    Teda buď jsem v jedničce zachrápal něco podstatnýho nebo má dvojka úvod jak z mexický telenovely.
  • Recenzi hranou autorem tak, jak bych hru hral ja sam cenim! Fakt!

    Co by me zajimalo je casova investice, za opatrne tichoslapkovske, pozorovatelske hrani.

    A jelikoz jsem nehral jednicku, tak v souvislosti s recyklovanou zapletkou a zvraty, i rozhreseni jestli Dishonored 1, nebo Dishonored 2?

    A neni to dilema mezi lepsi hratelnosti 2ky s rozumnejsim scenarem 1ky?
  • trollíčku, nemyslel on tím, že koukat na YT je dobré leda tak pro tvůj druh hlídače mostů? :) Tím gtx1070 si nejsem jistej, bohužel si dost lidí stěžuje, že hře na gtx10xx dost lítá FPS.
  • máš to vyplněné :)
  • OZuna
    Slyšel jsem, že na PC je prý špatná optimalizace - viz recenze na Steamu - nevíte někdo, jaký je současný technický stav hry? Na konzoli si ji pořizovat rozhodně nehodlám, ale jednička mě bavila, takže po PC verzi tutově půjdu.... A když už jsme u těch konzolí, uvítal bych kdyby se vlastníci XBOXU ONE vrhli na muj dotazník o XB1 a PS4 k diplomce, jelikož mám majitelů Xboxu one zatím žalostně málo, títo se i omlouvám za polo-spam a připomínám, že nabídka losování o ceny 500,1000 a 2000Kč stále platí. Děkuji všem za účast, přeji hodně štěstí a zároveň se omlouvám redakci za muj spam (bohužel to jinak nasbírat nejde). *4*
    ODKAZ ZDE:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeso4iTcjkxVVoCDYMogH88CP2fgu8iHTvDZL_61b2aTDSNuA/viewform
  • TheGGG
    jaký trolling? Však se to jako FPS/rubačka hrát určitě dá, já tak hrál první díl a pokud si někdy koupím tento, tak ho tak budu hrát taky. A jsem si jistý, že má gtx1070 a i7 skylake si s tím poradí...
  • dobry troll , naozaj

    a teraz vazne toto fakt nie je rubacka teda samozrejme moze byt ale nemusi , osobne hram so schopnostami a na ghost styl (ked absolutne nemusim ani neomracujem) , som asi v polke mam odohranych 11 hodin (umrel som asi 80krat) a som absolutne nadseny.

    co sa tyka grafiky tak vsetko na high a okrem AA a na notebooku s GTX970 to ide vyborne
  • TheGGG
    dost dobrá fps rubačka... ale bohužel jedna z těch her, co jsou spíš na zkouknutí na YT...
  • Jim tomu flákl 5/10, popravdě mě ani nebavila jednička. Nějaký střízlivý názor? Na dvojku jsem se docela těšil, protože se vytratila ta strašná stylizace, tak jaké to tedy je?
  • Hra je to dobrá, ale ten PC port je přímo prasáckej.
  • N0isy
    Naprosto luxusní zážitek. Už to mám 3x dohrané, platina je doma a jsem nadmíru spokojen! Snad se dočkáme dalšího dílu. *14*
  • Super! Díky moc za recenzi, čekal jsem na ni, jak na smilování... předtím jsem dobu projížděl ,,recenze" na steamu a nechtělo se mi uvěřit, že by to mělo jenom těch 50-60% odůvodněně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit