Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tm musím souhlasit, mluvenej Corvo je mnohem lepší a s němou postavou se docela blbě stotožňuje. Ale zas na druhou stranu němost některých postav se mi k hrám přímo hodí. Např. Dead Space 1, naprosto perfektní atmosféra. Od dvojky mi to docela překáželo ten jeho hlas i když dabing byl udělán perfektně. A co třeba Artyom z Metra, to kouzlo němosti to má.
  • Čo ti viac vyhovuje na nemých postavách?
    To nerýpem, len som fakt zvedavý. Pre mňa sú nemí telepati niekto, s kým sa vôbec nedokážem pri hraní stotožniť. Sú to postavy bez charakteru a osobnosti. Je jedno, že v dialógových možnostiach je sarkazmus, alebo počudovanie. Bez hlasu je to nástroj, nie hlavný hýbateľ deja.
  • OPenetrator
    Whalepunk :D
  • kubi-wan
    Já jedničku třeba ještě nehrál... a tohle neni jediná recenze, kde se to píše. Až mi přijde, že je na to v těch recenzích kladenej nějakej podivnej důraz.
  • TheGGG
    steampunk nevyužit, protože tam nic na steam není....
  • TheGGG
    meh, to asi těžko, protože pokud líta na gtx10xx tak by na 9xx a níž nejelo ani menu... a já přeci myslel, že koukat na YT je zde cool, když to pconly mustardi píší u každého článku o uncharted...
  • tak dík za spoiler, FF7 měl jsem v plánu si zahrát. Teď už vím že Aeris umře.
  • přesně tak, já vždy žasnu jak inteligenčně zamrzlá komunita tady je. Oni ještě mají drzost si stěžovat na 4 roky starý spoiler!
  • ravux
    Zachrapal jsi.
  • ravux
    V jednicce to samozrejme bylo jasne receno a kazdy, kdo ma vsech pet pohromade, to pochopil. A spoiler na hru starou 4 roky? Mel jsi malo casu si ji zahrat? Tvuj problem. To je jako by sis stezoval, ze ses ted nekde docetl, ze ve Final Fantasy 7 umre Aeris. Po 19 letech to uz zadny spoiler neni. Po 19 letech je to soucast herni historie a pop-kulturni fakt. Takze obecne - spoiler-alert ma smysl tesne po vydani pro ty, kdo maji vuli si danou hru bezodkladne zahrat. Ne pro ty, kdo cekaji 4 - x let. Svet se toci dal a pokud nekdo ceka 4 roky, je to jeho problem a nemuze cekat, ze okolni svet zustane zamrzly spolu s nim.
  • Tož mě to zklamalo, příběh horší než v jedničce, Steampunk opět nevyužit. Už těch letošních želízek nezbývá.
  • Pěkný blábol :D no jo, zase ten Drizzt *15* svatá prostoto
  • Cože? *15*
  • Veskoslav
    Jsem si říkal, že tvoje drogová závislost se musí nějak projevit.
  • Kozy
    Jinak já jsem samozřejmě nadšenej, akorát se asi řadim k menšině, který víc vyhovoval nemluvnej Corvo.
  • a rapper Řezník nezpívá o skutečných vraždách, fetování a znásilňování, ale ve skutečnosti se svým uměním snaží před nimi varovat.
  • Ristoro
    Myslíš ten jedinečný art style? Tak ten tam samozřejmě pořád je :). A jaké to je? Výborné, stejně jako jednička :).
  • froztik
    Recenze parádní. A pro ty, kteří jsou "překvapeni", že Emily je Corvova dcera.... vy jste očividně v prvním dílu moc pozor nedávali, že ? *15* *15*
  • Na PC je vzdycky spatna optimalizace.
  • Sice to teda nebylo v jednicce receno explicitne, ale bylo to docela zrejme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit