Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A vsimnul jsi si ze tohle neni diskuse k prvnimu dilu?
  • ravux
    Hosi, ze jste zachrapali spolu je pekny, ale nemusite to psat takhle verejne ;)
  • froztik
    To je vlastně fakt, bez testu otcovství vlastně nemůžeme vědět jestli je Emily jeho. Bůh ví komu císařovna nastavila. *7*
  • Horst_Fuchs
    Dávali, ale jen z toho že Corvo píchal s císařovnu ještě nejde nic vyvozovat. *5*
  • Pak to je vysvětleno. dík
  • Dík. Koukal jsem potom podrobněji a nevypadá to na velký problém jako jinde. týká se to menšiny i když to je samozřejmě neomlouvá. Pak jsem mrknul na steam a je tam již beta update.
  • https://www.youtube.com/watch?v=zdROBBvRLqc&t=196s
  • Hmmm má vůbec cenu nad tím přemýšlet s Lenovo IdeaPad Flex 2 14 Red? Má cenu čekat na optimalizaci? Oproti jedičce prý jiný engine zatím neoptimalizovaný. Všichni kamarádi s lepšími mašinami pořád čekají na steamu...
  • Ale Gordon nehovoril nič. Nemal ani dialógové možnosti pre telepatické odpovede.
    Mne skôr pripadalo, že jeho meno Freeman je sarkazmus, keďže ho G-Man presúva a vlastne len robí to, kam ho okolie smeruje nemá slobodu v ničom.

    Práve nato sú postavy bez čohokoľvek, keď nevieme ako vyzerajú, nič nehovoria a ostatní ich podľa príbehu len oslovujú ako nováčik, študent, dôstojník, vojak, atď. Zväčša v FPS hrách, kde to ešte som schopný stolerovať, ale aj tam mi to vadí. Zvlášť keď vidím iné FPS hry, kde sú schopní dať aj zaujímavú hovoriacu postavu aj príbeh.
    Ale v RPG je to úplne mimo, lebo človek žije tým svetom. Nejde z misie do misie, ale vracia sa na miesta aj k postavám. Tam je postava bez hlasu extrémne neosobná a celý život prostredia okolo len umocňuje tú nemosť postavy.

    Toto ale nie je FPS, aj keď sa tak dá hrať. Hoci príbeh je takmer nulový a ešte aj sekundárnych akcií, na aké hráč narazil v prvom diely, je omnoho menej. Ale zvlášť tým, že je to pokračovanie so známymi postavami z jednotky, tak to dotvára tú atmosféru príbehu a preto to hlas postáv len vylepšuje.
    Každý si okomentuje čo sa deje pri hraní. Ale nikdy si nepredstavujem, že to postava hovorí. Hra na rolu je u mňa v činoch postavy.
  • hrah jsem dishonored asi do pulky a krome jednoho svicnu (nejaka mise s maskama), nic zhashnout/rozbit neslo, u stealt hry dost podstatny nedostatek, kazda poradna stealth hra na takovych detailech stavela...to je proste fakt, minuskovat si muzete jak chcete *15*
  • hlavně ta stealhová složka hry byla (je) celkem nudná. První 2-3 mise je to snad zábava, jenže pak je to pořád to samé, připlížit se sezadu a přidusit, popř párkrát vystřelit uspávací šipky. Bohužel abys dostal dobrý konec, tak tě hra nutí tímto způsobem hrát.
  • Veskoslav
    To jsou h*vna.

    1. odstavec. Jak jsi přišel na to, že se nehraje na světlo a stín? Na co sfoukávat svíčky, když většina domů a ulic je osvětlena elektricky (a svíčky sfouknout samozřejmě jde, ne všechny, ale jdou). To není Thief. Metal Gear Solid je taky mizerný stealt hra, protože nesfoukává svíčky?

    2. odstavec opět h*vna. Nehraješ za žádného vraha....Ani v prvním díle a ani v tomto díle. Nemusíš naprosto nikoho zabít a všechny své nepřátelé nějakým způsobem potrestat a přesto je nezabít. Zpracování hry je naopak to, co je na ni zajímavé.

    A třetí odstavec ani není nutné komentovat. Další nostalgický hlupák, co ostatní považuje za mainstream, protože to on řekl.
  • NEschopnost hrdiny sfouknout jedinou svíčku?

    https://youtu.be/z0V3U-4r3qE?t=7m50s *1*

    A zbytek tvého komentáře je podobný lolec *3* Třeba stylizace je naopak úžasná a souhlasím tady s recenzí, že ve dvojce chybí!
  • froztik
    Já si to pamatuju podle kresby od Emily a podle nahrávky císařovny v tajné místnosti v paláci, kde se máš zbavit Lorda Regenta. Plus tu a tam, máš náznaky v denících, ale to už si nepamatuji přesně.

    Jinak je toho i plný net z tehdejší doby, kdy se řešilo, jestli je Emily opravdu Corvova dcera.
    http://www.gamefaqs.com/boards/636040-dishonored/64409656

    There's an audio tape of the Empress in level 6 where you have to assassinate the Lord Regent. She basically says that she and Corvo had sex. Combine this with Havelock's journal and the "Daddy drawing" then yes Emily is Corvo's daughter. In the last mission, if you find Pendleton after he's been hit by a stray bullet he says some sarcastic remark about how "everybody knows that you were screwing the empress."

    Jinak já osobně jsem bral po dohrání Emily jako Corvovu dceru. Ta hra to jasne davalo najevo.
  • jedna z nejprecenovanejsich her, za me je dishonored velmi spatna stealth hra, protoze prostealtovat polovinu misi za poledniho svetla, nemit moznost hrat si se svetlem a stinem, neschopnost hrdiny sfouknout byt jen jedinou svicku...takova stealth hra si uz z principu nezaslouzi vic jak 5/10

    + hrajete v ni za vraha, ale samozrejme ze za vraha "kladase" a cele je to stylizovane do komiksove grafiky s hromadou barvicek, protoze autori nemaji koule udelat realne vypadajici hru za nekoho kdo podrezava lidem krky

    vysledkem je mainstremova blbost pro stada, kam se tohle hrabe na thiefa nebo prvni dav dili splinter cell
  • Ty náznaku, dvojka ZAČÍNÁ tím, že Emily a Corvo spolu mluví jako otec a dcera. Ó, do recenze nepatří nic z první minuty hry, aha *15*

    To až budeš číst recenzi na pokračování Star Wars, tak nikdo nesmí napsat, že Han umřel, viď.
  • No a i kdyby nedávali pozor, tak v druhém dílu je to normálně od začátku, že jsou to otec a dcera. Fakt spoiler jak poleno *4*
  • V podcastu říkali, že žádné problémy neměli, ale že některým lidem to šlapalo blbě. Už je venku patch, který to podle ohlasů docela řeší.
  • spoock
    To je oříšek, někomu hra na PC jede slušně a někomu i s ultra sestavou hra zlobí. Já jsem po seštelování grafiky na MED bez AA takřka plynulý zážitek 50-60 fps (níže to šlo v úvodním trůním sále a na některých rozlehlejších místech, ale nic tragického). Přitom mám AMD FX6300 4Ghz, GTX 1060 a 16GB Ram + hra na SSD. Žádné restarty, snad jen problém s ALT+TAB, kdy hra už neběží tak dobře, ale to jsem zkoušel jen jednou. Pár glitchů v AI, ale jinak nic. PC verze by mohla být odladěnější, ale dohrál jsem a dám si to ještě jednou.

    Doporučuju asi koupit na steamu, vyzkoušet a pokud by to dělalo neplechu, tak bych šel do refundu a čekal na opatchovanou verzi.
  • Tilwaen
    To samé, co zákaz hvězdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit