Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PinkiePie
    Ano, ale když se tou myší dotkneš nepřítele tak ta myš zemře a ty s ní!! :D
  • PinkiePie
    Chtěl bych říct že Dishonored je přímo úžasná hra, ale Corvovi životy nejsou na dva údery, pokud si nedáš extrémní obtížnost. A máš pravdu ohledně toho že Corva neřekne nic, takže když někdo na nej svede že je vrah tak se na ně debilně dívá.... Nevím jak tobě, ale mě se zdálo že tu část když tě Loalajisté podvedli mě vyrazia dech *16* Jo a v roce 2016 bude Dishonored 2!!! Takže se máš/máme co těšit!! A chtěl bych se zeptat jestli uděláš i recenzi na DLC?? Tvoje recenze je dost dobrá a nejradši bych byl za DLC The Knife Of Dunwall... Děkuji *1*
  • XXHUGOXX
    Inak vedeli ste, že žiletková mína ide pripevniť aj na potkana, do ktorého sa potom môžete prevteliť ? *3*
  • Tilwaen
    Je-li mottem hry "Revenge solves everything", potom by si jeden řekl, že pomsta bude hlavní náplní...
  • Lawliet
    Co uděláme s opilým velrybářem? http://youtu.be/HEeoI2qHObk jinak perfektní remix *2*
  • Všade čítam len o tom, že keď budem mať veľa zabití, v meste sa bude objavovať aj viac potkanov a konanie bude mať aj vplyv na koniec, ktorý bude temnejší. To druhé beriem, ale čo sa týka toho šírenia moru, prakticky hneď na začiatku hráč dokáže odomknúť možnosť, že pokiaľ zabije nepriateľa potichu (pri rozšírení tejto schopnosti to potichu nemusí byť), tak sa telá zmenia okamžite na prach, z čoho mi však vyplýva, že mor sa týmto spôsobom jednoducho šíriť nemôže a nemalo by to mať ani negatívny vplyv na dianie a koniec hry. Tak ako to teda je?
  • Ne, spis ty jsi zblbnul. Kdyby ta egistrace byla dobrovolna, bylo by to ok, ty by sis zaregistroval a byl stastny z doprovodnych služeb, jini by neregistrovali a byli by stastni z nezavislosti, z toho ze nejsou sledovani a nezasiraji si pc necim, co nechteji. Ale protoze je to povine, je to spatne.
  • Protoze nehrajes na konzoli :-).
  • Jasne ze je to nerealny, kouzla prece nejsou a co jako?
  • Satne, nehrajes za nekohó, kdo se chce pomstit, ty se chces pomstit. Ja chci zachranit tu holku a zjednat napravu, zabijeni se vyhybam.
  • Ja mam odehrano 7 hodin a mam odehranu nultou misi / tutorial, sen kdy jsem se teprve seznamil s magii a ted jsem na zacatku prvni skutecne mise. Hraju to poctive a dukladne. Takze pokud to nekdo ma za tu dobu dohrane, tak ja jsem teprve na zacatku.
  • Jsem dospely a presto libovolny save/load povazuji za prilisne zjednoduseni hry, ktere se do nejvyssi obtiznosti nehodi. Nekdo by mohl i naznacovat, ze se kvuli pc lamam timhle kazi konzolove hry.
  • XCom me nezaujal, podle me je dost slaby, takze ten si poridim az po poradne sleve.
  • Presne tak, na videa, denicky, rozhovory a podobne nekoukam, nechci si kazit pozitek ze hry. Recenze ctu, ale ocekavam od nich nespoilerovou profesionalitu.
  • V tom pripade jsi taky smejd a tedy si asi zasluhujes zabit.
  • Partii sachu bezne dohrajes mnohem driv.
  • Pravdu díš:-), to byla asi nejlepší mise.
  • MarekDuris
    Jo jo. Ta s Regentem byla nejlepsi:)
  • Poslední mise mě zklamala jak byla krátka, to ano (tesil jsem se na jednou tak delsi oproti šesty misi -zabiti regenta) Osma me nezklamala pac ubehla tak rychle ze jsem ani nepostrehl ze se neco delo...
  • MarekDuris
    Zdravicko.....neskonale se mi to libilo....nicmene pribeh je uplnej nesmysl...resp.: me byl v podstate uplne jedno, predposledni a posledni mise se da projit s prstem v nose i na tezkou obtiznost, bez jedinyho zabiti a navic to skoncilo tak nejak dost rychle. Parkrat se clovek schova, vyjede vytahem..hop hop a je konec. Navic jsem za celou dobu temer nepouzil jinou schopnost nez teleport.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit