Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DangerousDave
    taraz už len dúfať v miliónové predaje, nech sa investori presvedčia, že sa do hier tohoto typu investovať oplatí... i keď niečo mi našepkáva, že to v tomto smere nebude žiadne terno.
  • Dan Vávra musí byť spokojný....majú tu záchody...inak úžasná hra.
    • Keyz
      Dají se hráčem použít?Jinak ten hajzl jde zavřít ale nezkoušel jsem jestli ho NPC znova otevře anebo....
    • Taky jsem si na něj vzpomněl, když jsem je tam uviděl... je vidět, že v Arkane si vzali jeho článek k srdci *1*
  • Dokonalé dnes mi to pristálo v mechanike ... neviem si to vynachváliť... ludia čo nádavajú na graficku stránku by sa mali zamyslieť za mňa rozhodne minimálne 9/10 - odporúčam
    • Cosi
      Grafika je pěkná, stylizace je výborná, jen škoda těch rozmazaných textur, které se vyrojí po přiblížení k čemukoliv. Ale díky tomu to běhá ne čemkoliv a pěkně svižně.
    • A nad čím by se měli prosím zamýšlet? Že se někomu nelíbí tahle stylizace třeba já dokážu pochopit a nevidím důvod proč by se kvůli tomu měl někdo zamýšlet. *7*
      • to že grafika je absolútne úchvatná ale zasa žvatláš a hru si videl maximálne youtube...
        • Stejně tak jako ty třeba hraješ pirátskou verzi...
    • Souhlasím, sice to nevypadá jako na prezentacích (tedy já hraju pod dx9 na xp, vše na vysoké bez vyhlazování) ale vypadá to velice dobře na dosluhující Unreal engine 3.
      • MrSanta
        Počkat, Dishonored běhá na XPéčkách? Však se říkalo, že to XP nepodporuje.
        • Nespletl sis to s Black Ops 2 ci ACIII? I to se muze stat. *4* Muzes si to zahrat. *3*
          • Nn, podle vydanych hw naroku, a tech ktery jsou na steamu to nemělo vůbec jit na xp :) Porad to je na steamu jukni (cas 6:00). Zlaty dobry dx9, pokud na nem pojede i ac3 tak by nemel byt problem ho rozjet na xp, treba ale az po uprave. :)
          • MrSanta
            No oni to psali zde, na jiném webu taky a na Steamu taky není o XP ani zmíňka. Jestli to na XP běhá, tak jedině dobře pro mě. Teď už to chce jenom nějakou slevovou akcičku na Steamu.
      • nevyhovarat sa prosim na unreal engine. pozri jak vypada star wars 1313. ue3 za tu zlu grafiku nemoze.
        • Jako na co že se to mám koukat?:O Ty ty Star Wars vyrábíš, že? A my chudáci to takle neuvidíme a nezbude než věřit tobě jakožto profesionálovi v oblasti grafiky!
          • starwars 1313 bolo na margo blabolu o dosluhujucom UE3 kedze tiez bezi pod unrealom a vyzera skvele na rozdiel od dishoored... dalsia vec ze v unreal engine viem robit narozdiel od vas a viem coho je schopny -archviz co som robil v ue3 http://www.youtube.com/watch?v=9Lr1drrhzK4 . a okrem toho sa 3D grafikou tiez aj zivim, cize /i ked to oznacenie nemam rad/ tak som v tejto oblasti profesional nakolko je to moja profesia. este nejake otazky zasran ci uz si skoncil ? maj sa
            • hm, ale ukaz mi gameplay kterej netrvá dvě minutym takhle si můžu myslet že hra vypadá fantasticky ale pokaždý když udělám pět kroků mi to nebude loadovat. Pokuď je podle tebe grafika v dishonored hnusná tak se asi nejsi tak velkej profesionál jak píšeš. A to tvoje video s koupelnou je sice hezké (s VRay), ale k ničemu, protože normálně to ve hrách nevyužiješ, tahle technologie je velice náročná ma výkon. Udělej věčí úroveň alespoň jako je druhá mapa v dishonored se všemi detajli a pak se uvidí. :)
  • "je to jako přerazit si páteř, abyste mohli sami na sobě vykonat felaci"
    Ehm máte divné přátele pane Smutný
    • Robotron3
      Drda? :)
      • No nevím ten si musí přerazit páteř i když si chce zavázat tkaničky.
  • Tak dohrano (bohuzel *14* ). Uz se tesim na druhej pruchod a toto je snad jedina hra do ktere bych si kupoval DLC ktery by mi pridalo trebas jednu misi :) Kdyz me jedna mise trvala i 4 hodiny tak proc ne koupit za kilo dalsi :)
  • Supr hra...doporucuji kazdemu. O tomhle se bude mluvit za par let stejne jako dnes o Bioshocku :) Neco noveho, krásného a vyjimecneho...
    Prni hrani jedu stealth a zabiti jen "bossu", ale kdyz jsem jednou zkousel seskocit ze strechy a rovnou se zapichnout do straze a potom bojovat s 6 typkama co to zaslechlo uvedomil jsem si, ze to opravdu funguje i jako akcni sekacka, protoze ten fight byl epickej :) Uz jen jak uhybaj, ne ze vam odskoci jak na trampoline mimo obraz ale proste si stoupnou bokem...detaily detaily...
    • Me to radsi moc nedoporucuj. Tu chvili co jsem to hral jsem se dost nudil. Tutorial s holcickou,falesne obvineni z vrazdy,utek z vezeni..hmm..jak originalni.Ani nevim kolikrat jsme tohle uz v nejake hre absolvoval. Ja nevim proc , ale jak dnes je moznost hrat v nejake hre za plizivou vrahounskou postavu tak je z toho kazdej nadsenej a slinta blahem kdyz se mu tvrdi ze hru muze projit bez jedineho zabiti. Podle me to odpovida dnesni nature lidi, tenhle styl ulisneho plizila. Viz treba Borderlands 2 , valna vetsina hracu hraje za Zer0 , dalsi plizil se sniperkou. kazdopadne si to uzijte , ja to vynechavam :)
      • walltar
        Tak vzhledem k tomu, že drtivá většina FPS her je o běhání a střílení tak lidi sou rádí, že si zahrajou i takovéhle hry ..... oproti většině stříleček je u her zaměřených na stealth o to jak používáš mozek a ne o to jaké máš reflexy.

        Jinak já sem B2 hrál za toho maníká s turretem ... a k tomu sniperku, prostě není nad to když se někomu na druhé straně puškohledu rozprskne hlava. A když k tomu ještě mezi ně hodíš turret tak to potom začíná ta pravá zábava.
      • Tvoje minus *1* Nemas to piratit a vymazat po nudnym uvodu (jeste nikdy jsem nezazil ze bych po tutorialu behal po namesti dokola a vykrikoval ze to je hra stoleti)
        • No ja taky nikde nebeham , ale hra me musi necim zaujmout od zacatku , tady se to bohuzel nestalo. Celkove se mi nelibi stylizace a vyhled hrani za plizila me nijak nemotivuje zkouset jestli to dal bude lepsi.
          • ? To je jako rict ze nehrajes Skyrim protoze nechces hrat jako mag...no tak nehraj *7* Vem si warriora/nehraj jako plizil ale stroj na zabijeni
            • Tebe nezajima kdyz nekdo rekne ze to funguje jako akcni hra? Kdyz to rekne 9 z 10 lidi? Nekomu holt neni pomoci... Vse je to konspirace, ja vim...
            • Me recenze moc nezajimaji , spis koukam na svuj vlastni pocit a taky na obecny nazor co se kolem hry vytvori a tady je jasna obecna nalepka stealth akce a asi ne bezduvodne.
            • 90% recenzi uvadi ze kladem teto hry je funkcnost hry jako stealth a i jako ciste akcni fps... Takze opravdu je to jenom tvoje minus :)
            • Kdepak,na tohle me nenachytas. Moc dobre vim ze Dishonor je koncipovanej pro plizily a tebou receny stroj na zabijeni si tam moc zabavy neuzije. Srovnani se Skyrimem neobstoji protoze moznosti profilovani postavy tam a tady jsou uplne nekde jinde.
  • Sosnul jsem si demo (ehehe), abych se mrknul jaký to je a po první misi jsem hru odinstaloval. Protože si ji koupím a dám od začátku :) Převtělit se do krysy a mít možnost buď stráž obejít , obejít a kuchnout ze zadu nebo toho joudu nalákat (protože mě chce zašlápnout, tak po mně jde) do předem připravený pasti, to nemá chybu. A těch možností jak se kam dostat a co pak s cílem míse udělat, perfektní!
  • Hanzales
    Hra je fakt luxus maximus. Ten svět je kouzelný, příběh a vše okolo je napsáno krásně a s citem a pokud to člověk hraje "how it means to be played" tzn. jako tichošlápek a explorer, tak to nemá chybu. Po 11 hodinách jsem se ještě nedostal ani do "Golden Cat" a to se nemůžu dočkat, až to pak budu hrát zase znovu :)
    1. Hrát na těžší obtížnost a komplet vypnout hud není na škodu, hra tak ještě více nabyde svého potenciálu.
    2. Taky se může hodit vypnout si úvodní filmečky, zlepšit stíny, fix na mizející těla a podobné prkotiny :)
    http://goo.gl/PJ03E
    http://goo.gl/9oiJD
    Šikulové už to i celkem poladili. Mně se grafická stylizace líbí, samozřejmě jde opět vše poladit podle osobních preferencí.
    http://www.flickr.com/photos/jim2point0/
    • Anal.S
      Jo, ten HUD je dobrá připomínka. Ten svět je moc krásnej na to aby ho neustále zakrývali 2 obří healthbary v rohu a překombinovanej crosshair.
      Dík za tweaky.
  • Podle mě to je jasný kandidát na hru roku. A ze srdce to té hře přeju. Jinak hru hraji jako tichošlápek, který sem tam někoho krouhne. Bez úplného zabíjení, se mi to dohrát nechce. Abych to uved na pravou míru, tak poslední hra kterou jsem udělal bez zabití jediného oponenta, byla Mirror's Edge. A bez přehánění mě to stálo část nervů (i když na ten achievement se pak hezky kouká).
    Co se týče nemluvnosti hlavního hrdiny, tak mě to to také trochu kazí celkový dojem ze hry. Jediná hra kde mi to vůbec nevadilo byl první Half-Life. Nemluva Freeman to tuším i celé odstartoval.......Pokud ne tak mě opravte.
    • rhaegar
      To soudiš podle dvou misí,které jsi odehrál(viz.tvoje otázka jestli je ve hře strašídelná mise),že je to nejlepší hra roku...docela lol
    • rhaegar
      Pokud tohle má být kandidát na hru roku,tak je herní průmýsl na tom opravdu hůř než jsem myslel....
      • Veskoslav
        No kromě ME3 (jenom konec tragédie), Borderlands 2 mi nepřijde, že by Dishonored měl nějakou konkurenci prozatím. AC 3 mě nějak nevytrhne, RE 6 je propadák, co už není survival horor, T II je super RPG, ale na hru roku nikoliv, to samé platí i u Diabla III, Sc II HoS uvidíme, jak to dopadne. U tebe silně předpokládám, že jsi jako trol, co to ani nehrál (nejpravděpodobnější scénář) a jenom blbě tlacháš něco o hráčích. Kdyby jsi to ttiž hrál, tak by jsi věděl, co hra nabízí. Ale to je na Tebe asi příliš těžké, jak čtu tvoje komentáře.
        • rhaegar
          Tak proč ty komentáře čteš? to nemáš na práci nic lepšího než číst příspěvky nějakého trola jak mě nazýváš!
      • pokud nekdo nachazi uspokojeni v koukani na vlastni achievementy, tak jsou na tom spatne i hraci :D
  • jindra.veliky
    Koukam, ze dneska je kazdej, kdo se nenecha vest davem, oznacovan za trolla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit