Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Pár hodin to hraju a jsem nadšenej ! Člověk musí u tý hry i trochu přemýšlet což je dneska už skoro vzácnost...a hratelnost parádní ! Nemužu se odtrhnout *1*
  • Tak tahle hra byla orgasmus na ntou. Doufám že ta ikonka v menu stažitelný obsah tam není jen tak pro srandu a dodají nějaké mise další :-)
  • Tak jsem si vzpomněl na větu z recenze, že se strážný tak lekl až přepadnul přes zábradlí, když jsem unikal pevností před strazi, rozrazil dvere a zrovna okolo nesl hlidac sud s velrybim olejem a jak jsem tam vlitnul tak se lek a zahodil to a bouchlo to a roztrhalo ho to na kousky *2*
    • ales.smutny
      Občas je ten situační humor super :)))
  • Už se těším na videorecenzi. *4*
    • Vsadím se, že Grygar z toho kvete...
  • Viktor Antonov sa vola ten Rusak co dizajnoval HL2 a teraz aj Dishonored a je to tam dost citit a zato mu velka vdaka!
  • Malleth
    Mise na bále je geniální. Nejvíc mě dostal ten duel s Lordem Shawem a samozřejmě stůl s jídlem.
  • Dneska jsem si u Tutorialu říkal proč tam není žádná hudba, sakra. Po chvíli hraní a po přečtení několika deníku jsem to pochopil.Atmosféra Dunwallu je skličující, ale je to doopravdy dobře provedeno a do toho když si chvíli budete hrát ze srdcem a zaměřovat ho na určité postavy - radost to číst a poslouchat.
    • Jak to srdce funguje? :) Namirim na nekoho (musim byt blizko?) a povypravi mi pribeh? Jeste jsem na to nejak nemel cas *3*
      • Ano a zmáčkneš pravý tlačítko - je to možná trošku daný mým počátečním nadšením, ale některé hlášky jsou výstižné a skvěle to doplňuje atmosféru města. Je vidět, že si dali záležet na každém npc... Ale těžko říct - třeba to bude tak, že u obyč npc to bude pořád stejné...
  • Týýý joo !!! Tahle hra je prostě BOMBA ! Po dlouhé době hra která mně opravdu baví. Zpočátku jsem nedoufal moc ale nakonec se s toho vyklubala jedna s nejlepších her roku. Chytlo mně to natolik že jsem asi pařil 8 hodin v kuse a už jsem skoro u konce ale stálo to za to. Osobně bych hře dal 95%. Po dlouhé době hra kde se musí i trošku přemýšlet. *4*
    • Tohle kdyz si prectu tak me odradilo jeste vic nez predtim ..:p
      • N7N7
        Hlavně ta poslední věta, že?
        • Presne tak , pac hra ve ktere je za 8 hodin na konci jiste vyzaduje extremni zapojeni mozku :)
          • Partii sachu bezne dohrajes mnohem driv.
  • Takže asi ani nepočkám na slevu, tohle je must-have.
  • Vilge
    Hru nemuzu popsat....je to proste parada! Jeste zitra dojedu XCOM a pak uz jen a jen Dishonored :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit