Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To uz chce perma ban na tuhle kreaturu...
    • Hanzales
      To spíše když už kladivo, tak ne banovací, ale pořádný, opravdový a to jeho trápení ukončit ;O) Mu z toho že se nám ta hra líbí snad rupne cévní šystém celý naráz :D
  • walltar
    Pří této příležitosti bych rád poznamenal jak je tady na games systém komentářů k ničemu ... chtělo by to aspoň nastavení počtu příspěvků na stránku a třeba i hlubši reakce.
    • Keyz
      Celé to je divné.Nechápu tresty.Někdo je několikrát potrestá a je tu znova jako registrovaný uživatel.A když to náhodou nejde tak jako neregistrovaný.
      Proč to není více přísné?Pak by diskuze byla lepší kdyby odstranili spamy atd.
    • Veskoslav
      Navíc i systém vláken je vláštní, sice bylo vysvětleno, že je to dané šablonou, ale i tak...
  • Kozy
    Tady mě narozdíl od série TES bavilo ty knížky číst. A že stojej za to, třeba vivisekce velryb :D
  • Veskoslav
    Tahle diskuze jasně ukazuje, že bohužel časem dojde na to, že bude povinná registrace. Já občas píšu nesmysly či mé nzory jsou menšinové, nadávkám se taky neubráním (bohužel), ale to, co předvádí ten psychicky narušený jedinec s multinicky v diskuzi jasně ukazuje a bohužel i dá za pravdu redakci, když do diskuzí nebudou moci přispívat anonymové. Zkazí to diskuzi, ale díky lidem jako trol to bohužel někdy přijít musí:(
    • veskoslav, už na ty tvoje řeči začínám bejt pěkně alergickej. Ty jsi jedinej, kdo tad nejvíc krmí trolly a pak si na ně nejvíc stěžuješ. Přestaň pořád brečet a vyrovnej se s tím !!
      • jo a nesmysly se píšou z Y. Hlavně, že dvě stránky dozadu jsi tam někoho osočoval z toho, že neumí češtinu.
    • Tahle diskuze jasně ukazuje, že určití jedinci prostěn nejsou schopní troly nekrmit a jejich pindy ignorovat. Ale ne, oni se budou pořád na něco ptát, dohadovat se a urážet. A pak se diví, že mají diskuzi zaflákanou troly, když si za to můžou sami...
      • DangerousDave
        Dan: súhlas, vždy tak to bolo a vždy to tak bude... troll pôjde tam kde bude vyvolávať záujem, že je to záujem negatívny je mu jedno. Jednoducho si tu potrebuje niečo kompenzovať a pokial to bude dostávať dovtedy tu bude. Nie je pravda, že tu veselo prispieval aj keď na neho nikdo nereagoval, pretože také obdobie prakticky neexistovalo alebo trvalo len pár dní.
      • Robotron3
        Na games.cz je jen jediný trol, který už dávno přesáhnul hranici obtížného trollingu a evidentně už hraničí s nějakou psychickou poruchou. Toho se nezbavíš, že na něj nikdo nebude reagovat, protože to už tady taky bylo a je tu stále... 24h denně...
        • Nezbavíš. Se. Trola. Ale. Zbavíš. Se. Vašich. Keců. Který. Rozvádějí. Jeho. Pindy. A. Zasírají. Diskuzi. Kriste. Pane. Myslete. Trochu.
          • Robotron3
            Na games.cz chodí i noví lidé, ne jen staří známi, kteří vědí o co jde a o koho jde. Nikdy tu nebudeš mít prostředí, že by na něj nikdy nikdo nereagoval, to nejde.
            • Robotron3
              Dobrá, slibuju, že už nikdy na něj ničím reagovat nebudu, není to problém. Pomůže to ale? Nemyslím si.
            • DangerousDave
              tak si vyhladaj nejaké staršie megadiskusie s trollom a zistíš že 95% ľudí ktorí s ním diskutujú sú tunajšie celebrity ktoré na neho nadávajú a zároveň ho krásne kŕmia ... a ty si jeden z nich.
          • Drtimlam
            Hodně naivní, když trol mnohdy diskutuje sám se sebou. K tomu ani nepotřebuje ostatní, prostě si napíše blábol, odepíše si s někým jiným. A jak to čtu, tak to vypadá, že vlastně za ty sraččky můžeme jenom my....Zamysli se nad sebou. My na tom máme míru, když u se někdo neudrží a reaguje. Ale prvně za to může on. Znáš to "pořekadlo": Odstraň příčinu, důsledek zmizí sám? "Naše" příspěvky jsou důsledek, on je ta hloupá příčina.
            • JohnyTheZik
              Jelikoz je to clanek o wow, tak vazne nechapu, proc by mel bejt troll nekdo, kdo porad opakuje, ze je WoW super a tak to taky mysli a nejakym zpusobem okomentuje patch. Slovo troll tady nicmene dost casto uplne ztraci vyznam, jak tak koukam.
            • Kronoss1
              Vesko: A kdo je trol na WoW. Ten, co tam píše, že ty články jsou k ničemu nebo ten, kdo pořád opakuje, jak jsou výborné a WoW je úplně geniální. V tomto případě oba dva, neřekl bys?
            • Veskoslav
              Pravda. Ale vyšel nový článek o WoW, ráj pro troly, tak uvidíme.
            • DangerousDave
              je to 1:1, admini už opatrenia robia, teraz sú na rade diškutéri.
      • Veskoslav
        Ano je to i moje chyba, že krmím trola.....a ničím Vám diskuzi....Ale původně jsem prostě šel jenom zde napsat názor na hru a asi se příliš rychle nechám ovlivňit a vyprovokovat od toho individua. Ale jak sám vidíš, on píše furt, i když na něj nikdo nereauje. Skoro 8 příspěvků za sebou byl on sám a pořád mlel to své dokola a dokola:( Ale máš pravdu, že částěčně za to můžu já a ostatní, co na něj zbytečně reagují. Omlouvám se.
    • rhaegar
      Veško ty jsi největší trol ze všech takže radši drž hubu a krok
      • Veskoslav
        Vtipné. Asi by sis měl zjistit, co trol dělá. Ale chápu, že prznění přezdívek je pro tebe mnohem snažší.
        • rhaegar
          Co víš třeba mám přezdívku podle druhého Rhaegara,který to táhne s těmi zlými .)
          • vlastik.plaminek
            A taky hnije někde u Trojzubce.
          • Hovoří o prznění své přezdívky, vy inteligente. *5*
      • Drtimlam
        Zato ty a trol jste jako jedna rodina. Neplánujete děti? A Veska sice občas píše s prominutím jako debill, ale doporučuji si nastudovat, co znamená slovo trol v diskuzi a Veska to rozhodně není. To spíše ty splňuješ pravidla, když většinou jsi naprosto mimo téma a souhlasíš většinou s blázny jako je trol a podobná individua.
        • rhaegar
          Ano o dětech jsme přemýšleli,ale pro registrované páry je to složite to snad chápeš.
    • Robotron3
      Já jsem pro. Podle mě to diskusí nezkazí. Kdo chce říci něco podstatného, kdo chce diskutovat a ne jen blbnout, ten si tu registraci udělá. No problem.
    • Keyz
      Tak ten kdo chce otravovat se zaregistruje a bude otravovat jako registrovaný.
      • V pripade, ze by se pak na takoveho prispevovatele nahromadil vetsi pocet "nahlaseni" by mohl na svuj profil velmi snadno dostat BAN. Treba by ho po case prestalo bavit si vytvaret dalsi a dalsi mailove schranky a registrace. :-)
      • Robotron3
        Ale bude zabanovaný, a už je to další práce navíc, vytvářet si stále nové registrace, což by mohlo odradit...
        • Keyz
          Nevím jak ten BAN zde funguje,ale když vidím,že někdo dostal BAN (registrovaný uživatel) tak za 3 dny je zpět.A takto pořád dokola.A to si nemusí dávat novou přezdívku.
      • Veskoslav
        Ale je to něco, co jim to znepříjemní, spousta Těch, co tu "zvrací" je registrace neřešitelným problémem:)
        • Naopak :))
  • michaliuz18
    hra roka urcite nie, ale patri medzi tie najlepsie hry ,u mna hra roku tento rok ani nieje...mozno mass effect 3 lebo ME seriu milujem ,aj ked je dishonored dobra hra...no urcite by som tomu neradil vsetky zlate medaili obrazne povedane
  • Veskoslav
    Dohráno, poslední misi jsem neměl s nikým slitování, zabíjel jsem bez jakéhokoliv mrknutí oka. Za týden, možná později se vrátím a budu se snažit jet všechno bez zabíjení.
    • Keyz
      Mělo tvoji zabíjení vliv na konec?Přesněji jak moc si zabíjel?
      • Veskoslav
        Poslední mise jsem nenechával nic naživu, všechno jsem měl v ostrých nábojích, hlídky jsem likvidoval tak, že jsem zastavil čas, všechno povraždil a pod těla dal žiletkové miny a tím zabíjel ty, co přiběhli se podívat, co se stalo. Likvidoval jsem i služenictvo, když mě zahlédlo, prostě beze světků, s Pierovo-Sokolovým vynálezem jsem taky všechny zabil atd. Konce nevím jaké jsou, ten můj byl více méně smutný.
        • Tak to já měl konec velice pozitivní všichni se měli rádi mor byl zažehnanej. Prostě cajk ale je fakt že jsem za celou hru zabil asi jenom 5 lidí
          • Kozy
            Ty můžeš ten mor zlikvidovat?
            • Kozy
              Jo to s tim zabíjením vim, a i když jsme ze začátku zabíjel jak divej sice pak jsem měl kolem deseti mrtvol na misi tak jsem na nakažený narazil zřídka. Já si právě nějak nepamatuju jestli ten mor na konci zmínil, jenom mluvil o Emily.
            • walltar
              Samozřejmě ... ti dva vědátoři příjdou na lék ...
            • SPOILER
              No u konce pak proste rika: A mor skoncil diky nejakymu paralenu...
            • Veskoslav
              Když nezabíjíš, mor se neroznáší, nemnoží se krysy atd. Je to napsané v denících a je to i v radách, co ti píše při načítání.
          • Veskoslav
            No nakonec mrtvých jsem měl 489....
            • Veskoslav
              No já první mise 4, pak dva a pak se to rozjelo, nebavilo mě, docházeli mi šipky a pokaždé, když už jsem se připlazit, omráčil a pak mi ho stejně sežraly krysy:D
            • *8* *8* 489 ? :D Já 35 a prisel jsem si jak Hitler :D
  • Jsem taky rad ze se v recenzi zminil, ze to u nas vyslo česky... Aspon tu nebudem muset odpovidat BoBovi *1*
  • michaliuz18
    tu sa vobec neoplati kydať na grafiku lebo prvy dojem sa mi tiez nepacila no hned som pochopil ze taka ma byt, taka mierne komixova ,tiene a slnko a KONECNE v hre aj hybajuce sa oblaky..aj ked su na mieste maju nejake letme pohyby a rozmazanie cize aspon velke plus ze tvorcovia mysleli na detaili ... no a inak som niekde pri konci a zacina ma to nudit,nieco mi tam chyba stale a neviem co,pride mi divne jak sa sprava AI a aky su tupy miestami,a slepi,a hluchy...ale ako ktory...a animacie a ich spravanie take podobne jak v skyrime ...to je na dlhsie pisanie takze to tu nebudem rozoberat... ale rozhodne to patri medzi moje najzaujimavejsie hry tohto roka po ME 3 ,darksiders2 ..
  • Nepovedlo se mi zprovoznit AntiAliasing. Jak na to? Přejmenovat exáč na např oblivion.exe?
    • To není vtip, AA nejde ani forcovat přes ovladače. Třeba u Bioshocku (Unreal engine) přejmenovaání na oblivion fungovalo. Záleží na podpoře ovladačů.
      • Stare ovladace? Lebo to ma standardne MLAA aj FXAA, aj ked su obe trosku kostrbate. Ak mas nVidiu, tak si mozes cez inspectora vynutit SGSAA ktore je o moc lepsie, ale aj narocnejsie. http://whoisjimothy.com/public/dishonored_nspector.png Ja som si dal akurat zo 4x na 2x, ale stale to vypada lepsie ako MLAA/FXAA. Dalsia moznost je pouzit injector, si vygoogli sweetfx dishonored trebars.
  • Hraju to už podruhý a je to pro mě furt stejně originální zážitek jako ten první. A neni to jenom tim, že postupuju jinak a odhaluju nový možnosti řešení úkolů, ale prostě proto, že je to maximálně zábavný. Tohle je pro mě osobně jednoznačně nejlepší hra za hodně dlouhou dobu.
    • ...a máš skidrow nebo reloaded? *3*
      • 3DM *3*
      • Ty jsi gambler druhý hraní druhej den vydání o pracovnich dnech
    • Kinet1c
      suhlasim, teraz zacinam nanovo druhykrat a to vobec nemam vo zvyku, tu ma to jednoducho akosi nuti, hrat znovu a ani neviem preco, naposledy som sa tak citil pri baldurs gate :), toto je jednoducho skvela hra
      • tiež sa pýtam či máš reloaded, skidrow alebo máš vážny problém so závislostou:) ja som si hru doniesol včera a mám za sebou prvú misiu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit