Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Pořád váhám nad objednáním a pořád jsem nucen přehlížet, že to bude či je skvělá, netypická FPS a pořád si říkám, že to musím vydržet si to nekoupit:) Ale jak to tak čtu, tak má kreditka asi zázrakem něco zaplatí v příštím týdnu a obědy do Menzy to rozhodně nebudou:)
    • No koupil jsem něco po dlouhé době v plné hodnotě a je to paráda. Nelituji toho.

      Jenom po první misi si myslím, že je to pro lidi co se dokáží bavit drobnostmi. Podívají se do každé uličky, obdivují pěkně navržené lokace. Tamhle udělají vedlejší úkol. Přitom hltají vše okolo postavy vedlejšího úkolu a při jejím popisu použijí vlastní fantazii. Poslechnou si rozhovor stráží, který tak otevírá pomalu tajemství univerza hráčovi, atd.

      Naopak to není pro člověka co jde po hlavním cíli přímou cestou. Co si prosekává cestu a čeká, že dostane epický zážitek.
    • Keyz
      Oběd v menze stoji 50 Kč. To teda není zas tak strašné.
      • Veskoslav
        Já většinou kupuji na měsíc dopředu a máš nějakou drahou menzu. Mě se to hýbe od 24 do 48 Kč (za těch 48 grilované špízy s hrolkama a babecue:))
        • JohnyTheZik
          UK? :)
          Ja takhle "draze" jim na jednote :D..
        • Keyz
          To je chuťovka za 24 Kč:)
          Párky co nikdy neviděli maso atd? :)
          • Opravdu máš drahou menzu *2*. My na MU jsme z levnějšího kraje. Ovšem menza na moraváku jest prokletím. Schválně MUníčci, kdopak z Vás žere pořád v Nostře na kouničkách? *15*
          • Veskoslav
            Třeba palačinky s marmeládou a šlehačkou máme za 24. Lívance se skořicí za 24 atd.
  • ezechiel25-17
    Snažím se nedělat poprask, ale osamecené, na mě utočící lidi klidně a rád odpravím. A jinak prolejzám co můžu, kochám se, i stydno mi bylo, když mě ten kořalečník chválil a přitom já byl ten travič :D
    • Pilgrim66
      Jj, taky jsem si rikal: "Kluku zlata, kdybys vedel ze to ja jsem vam otravil ty zasoby tak by si me asi tolik nechvalil"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit