Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda slabsich textur, ale staci to trochu potunit a vypada to skvele:

    http://farm9.staticflickr.com/8050/8077212233_efc099bc76_h.jpg
    http://farm8.staticflickr.com/7257/8074672124_8d146c98e1_h.jpg
    http://farm9.staticflickr.com/8184/8077210825_856d724090_h.jpg
    http://farm8.staticflickr.com/7262/8074677537_20173395a2_h.jpg
    • Mr.Lolendo
      jn grafika je zastaralá. Vypadá jako by se zastavila někde v roce 2006 ale ta stylizace tomu dává grády
    • Pořád s tou grafikou...ma to svoje kouzlo, je to umění
      • presne ako hovoríš, fakt nechápem ludi čo ohrnaju nos nag grafikou ( moj názor nikdy hru nevideli live ) grafikaje nádherná ostrá, čo sa týka prirovnania k umeniu absolutne suhlasim
        • Ostrá? To ani ne. Prostě textury mají nízký rozlišení, to nemá se stylem grafiky co dělat. Grafika v základu vypadá docela dobře, ale prostě se dá ještě vylepšit )a umocnit tím zážitek), tak proč to neudělat? Můj názor je, že nevíš, jak vypadá vylepšená Dishonored live...
      • Takze konec ME3 taky?:D
        • Mluvim konretne o tyhle hre a konkretnim grafickym stylu...nechapu co to ma spolecnyho s ME3 koncem *12*
        • Hochu, tak tam za to grafika mohla uplně nejmíň:D
        • walltar
          Tak konec ME3 muselo být umění ... člověka co umí něco takhle podělat(Vážně tohle je zakázané?) by měli vystavovat v galerii.
  • Mno tak vcera to vyslo a plno lidi to uz ma dohrany. Ja chapu ze to je pro nektere fajn hra , ale takovahle jednohubka za 999kc? Jooo jasne ono to ma moznosti a znovuhratelnost , ale kolik lidi to bude hrat znovu? tak tri z deseti? Nesnasim hry kdy nemuzu videt vetsinu obsahu na jedno zahrani a hra me donuti hrat znovu , opakovat 50-70% toho co jsem uz hral. Lidi vykrikujou , hra roku!! nej hra za 5 let!! (ne ze by tohle nebylo u kdejaky hry) , to uz se hraci vazne pomatly tohle tvrdit o hre co se dohraje za 5-8 hodin???
    • Anal.S
      Tak třeba Morrowind je ještě dodnes neustále opěvovanej jako nejrozsáhlejší hra všech dob, kterou můžete hrát 5 let a pořád objevovat nové věci, jde přitom dohrát za 15 minut.

      Vždycky jsem byl toho názoru, že čím komplexnější hra, tím větší propast by měla být mezi časem speed-runu a časem kompletního dohrání. Taková odpadní koridorovka jako Bioshock zabere všem stejně, protože je tam jen jeden způsob řešení a nikdo už to nebude hrát znovu.
      • Jsem jen cekal kdo vyleze s dohranim Morrowindu za 15 minut...tak to zkus a uvidis tech 15 minut. Ten clovek co to dojel za 15 minut to hral stovky hodin aby zjistil zpusob jak to za tech 15 minut dohrat..tohle je pripad dishonered?..nemyslim:)
        • Ja mam odehrano 7 hodin a mam odehranu nultou misi / tutorial, sen kdy jsem se teprve seznamil s magii a ted jsem na zacatku prvni skutecne mise. Hraju to poctive a dukladne. Takze pokud to nekdo ma za tu dobu dohrane, tak ja jsem teprve na zacatku.
        • Anal.S
          Byl to jen příklad extrému. Dishonored si nejvíc užiješ když budeš chodit po lokacích a číst a zkoumat všechno na co narazíš. Ten svět má celkem hlavu a patu a je tam spousta detailů k zamyšlení. Klidně si i save/loadovat mise, aby ses dostal do míst kde by ses třeba se stealthem nemohl zdržovat čtením. A to ti pak vydrží jedna mise klidně i na pár hodin.

          Dishonored rozhodně není tak vychvalované kvůli gameplay. To je klasickej Deus Ex/System Shock. Dotaženej k dokonalosti, ale nic převratnýho. To co je na tom tak super, je ta celá omáčka kolem toho. To že i čtení může být ve hrách zábava.
    • Malleth
      Včera to vyšlo a počítám že většina lidí co to už dohrála to sosla z warezu. Můžeš vidět většinu obsahu na jedno zahrání, ale nebude ti to trvat 5-8 hodin.
      • to jo, je lehké chválit když to má človek zadarmo, ale když mam uvažovat za co vypláznu tisícovku, tak bych si to dvakrat rozmyslel jestli bych to koupil
    • zalezi jak to dohrajou, pokud to dohrajes stylem ze proste valis po hlavni linii tak to mas dohrany rychle vsechno, i kazde RPG atd.. je kratke pokud valis jak blazen co nejrychleji, ale pokud si vychutnas vse tzn, hledani veci, plneni vedlejsich ukolu + stealth projiti hrou tak ti to zabere o hodne vic.
      • tak o tom teda nevim ze by bylo moc her kde bych prosel jen hlavni dejovou linii za 5 hodin. Nejak si to u her jako Gothic,TES,Deus Ex,Bioshock atd neumim predstavit..mozna nejakej speed run , coz asi lidi co hrali Dishonored neprovozovali.
        • Hanzales
          I Oblivion se dal frknout za pár hodek. Já hraju dishonored 11 hodin a tak nějak začínám třetí misi. A to si práve ještě nechávám "podrobnější" hraní na další rundu. Ale samo nic ve zlém. Nejdříve jsem si říkal, že lidi co tomu daj někde 5/10 kvůli grafice a zabralo jim to dohrát těch 5 hodin jsou k pláči, ale hold prostě hry tohohle ražení nejsou pro každého.
  • hm 6 hodin je slabota, ma to aspon multiplayer?
    • Veskoslav
      Za 6 hodin to člověk projede, když nedělá nic kromě přímého zabíjení a ignoruje vedlejší úkoly.
    • beru to jako ne. pro me hra dohratelna za 6, nebo i za 12 hodin nikdy nemuze byt hra roku, takove GTA, nebo Civilizace, nebo Starcraft II, u kterych za ten litr clovek dostane doslova stovky ci tisice hodin zabavy
      • Ja som to dohral za 25 hodin a vytiahol by som to aj na 30, lenze od polky hry som uz nehladal vsetky runy, pretoze som mal vsetky schopnosti, ktore som chcel (napriklad taky dark vision som odmietal pouzivat a kedze som hral stealth tak zabijacie schopnosti mi nebolo treba). Zo zaciatku som cital vsetky knihy, no neskor som zistil, ze sa ukladaju do zoznamu, takze vzdy som ich len par nazbieral, precitam si ich neskor. Niektore misie som hral aj niekolko hodin, pretoze som sa snazil hladat rozne alternativy, takze som casto loadoval a skusal, co sa stane ak urobim toto namiesto tohoto a pod.
      • Takže kvantita nad kvalitou u tebe vítězí ( tím nezpochybňuji kvality vyjmenovaných her)? Ono přece jenom ta percepce je pak trošku jiná po stovce hodin. Naopak 12-15 silného prožitku je mnohdy lepší než věčně se opakující se divadlo...
        • to ne, jen mam za sve penize rad hodne muziky, asi je to o osobnich preferencich, ale pro me jsou nejlepsi hry s co nejvyssi znovuhratelnosti, hry ktere muzu hrat roky a neomrzi me, proste mi to prijde jako lepsi "investice" nez hra kterou clovek dojede za par hodin a da do policky... Starcraft bych si sebou klidne vzal na dlouhe vyhnanstvi na opusteny ostrov (pokud by tam meli wifi), Dishonored asi ne.. :)
          • omg a kolko muziky ponuka GTA po dohrani hlavneho pribehu? NIC.tulat sa po svete a blbnut mozes aj v dishonored...
          • jinymi slovy, sachy pro me budou vzdycky lepsi hra nez Call of Duty, bez ohledu na to kolik vybuchu tam nacpou
            • Kozy
              kam? Do šachů? :)
            • Jasný chápu :-)
      • Trvalo mi to 13 hodin...ale minimalne 2 dohrani to chce abys vubec vse vyzkousel. za prvni dohrani jsem nepouzil ani jednu utucnou specialni schopnostl. To uz jsi na 24-6 hodinach
        • to nezni tak hrozne, stejne asi neodolam a koupim to, i kdyz to bude jen takova vikendova jednohubka, asi bude poradne vypecena :)
  • Hmm, asi si to za nějakou dobu dám ještě jednou, nějak nevim jakej jsem měl konec.
  • Čau všichni, nic vám nechci vnucovat, ale byl bych rád kdybyste se podívali na naše Let's Play video a případné poznatky, výčitky a komentáře nám napsali, abysme mohli zlepšovat co to půjde :)

    https://www.youtube.com/watch?v=vZlND2GomwQ&list=UU_U8uGqR-hOP6p21-_1HOfg&index=4&feature=plcp
  • Ještě pro jednou..Dishonored rap, určitě stojí za poslech :)
    http://www.youtube.com/watch?v=PPg8qKIbIYU
  • Recenze na Xcom a Dishonored jsou úplně k h*vnu. Slušní lidé už obě hry koupili a k*rvy ukradly. Takže všichni co mohli už hrají...
    • XCom me nezaujal, podle me je dost slaby, takze ten si poridim az po poradne sleve.
    • Robotron3
      Mám teprve rozehraný Mass Effect 2 a spoustu koupených her, ke kterým jsem se ani nedostal. Takže Dishonored i X-Com koupím a zahraju tak nejdřív za rok. A řekl bych, že nebudu jediný. Spousta lidí kupuje hry až po slevě třeba, protože to jsou jediný rozumný ceny ;)
      • A pan prodavac se nám ozval, ten co dostává hry spadlé z náklaďáku...
        • Robotron3
          To tě musim zklamat, jako prodavač v hernim obchodě (i když to jsem nikdy přímo nebyl) už nějakej pátek nepracuju ;) Hry si normálně kupuju jako každej, a když jsem ještě v hernim obchodě pracoval, tak ani tam jsem nic nedostával, ale musel jsem si pěkně hry kupovat, když jsem si je chtěl zahrát. Sice to bylo s malinkou slevou, ale pořád to mojí peněženku bolelo, to se neboj ;)
      • nakupuju na torrentech..zatím každou gamesu sem chytil zadarmo :-)
        • Robotron3
          Tak to děkuj těm slušňákům, co si hry kupují, protože kdyby to takhle dělal každej, nezahraješ si nic ;)
          • walltar
            Musíš to brát jako free to play systém .... tam se taky ti co hrajou zadara hrajou díky těm co platí. *1*
      • Ja osobne treba 1300,- za RE6 nelituju.
        • to já teda lituju hodně a ani jsem to nedohrál ( a to dohraju každou ptákovinu ). Chápu že každého baví něco jiného ale pro mě to byla ta nejnudněší hra co jsem kdy strčil do svý PS3
        • rancor1223
          Z toho co jsem o RE6 slyšel jsi asi jedinej *1*
          • No prave, "slysel", ale nehral. 100 lidi, 100 chuti. ;)
          • neviem čo si počul ale počul si špatne...
      • Asi tak, já se na základě recenzí rozhodl, že si ho pořídím k Vánocům. Teď jedu L.A. Noire a jestli do Vánoci stihnu i Deus Ex, tak budu mít štěstí.
  • Je to lepsie ako Dark Messiah??
  • Safra co to je za dementa? Hra vypada docela dobre
    • walltar
      Toho si nevšimej ... místní léčebna má vycházky.
  • Anal.S
    Budu hnidopichovat, ale myslím že spíš než "lord Protektor" je Corvo "protektor lorda/panovníka". Nejsem zatím moc daleko, ale co jsem z toho zatím pochopil, tak Corvo není urozeného původu.
    • ales.smutny
      Je to jeho titul, lord Protektor, ochránce císařovny, je to řečeno v prvních pěti minutách :)
      • Anal.S
        Jo já vím, "Lord Protector". Ovšem v angličtině chybí skloňování a tím pádem není jasně řečeno, jak to přeložit. Může to být lord protektor, nebo ochránce panovníka... get it?
        • Lord Protector nemuze nikdy byt v anglictine ochrance panovnika... Kdyby se mu rikalo Protector of the Lord/s tak nereknu...
          • Anal.S
            Aha, myslíš že u nějakého tak často používaného označení pro ochránce krále, by se obtěžoval někdo takovým opisem? Nemusíš všude cpát "of the". Angličtině je na tohle totálně flexibilní.
        • ales.smutny
          Ano, protože umím anglicky, tak vím, že to jde vyložit jen jedním způsobem :) Plus titul jako Lord Protector v titulcích urpsotřed věty se začátečními kapitálkami...:)
    • Hnidopichujes špatně protože lord protector je správně. Nehledě na to že pokud si tuhle práci dostal k jsi k tomu automaticky dostal i ten titul.
    • ezechiel25-17
      "Lord" may be used in conjunction with a substantive title to denote a superior holder of an otherwise generic title, in such combinations as "Lord Mayor" or "Lord Chief Justice".

      říká slečna Wiki.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit