Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejde ani tak o obtížnost, ale o tu celou scénu.

    Lepší figthy byli s assasiny :-D
  • Veskoslav
    To byl "boss fight", jak psal kolega výšše, navíc jsem zastavil čas, dvě šipky a mrtvá
  • walltar
    Ani moc ne ... blink, blink, blink .. přivěšek do pece .. šíp do hlavy. jak budu hrát znova musím dát very hard protože mě neubrala ani život. Ale je pravda, že sem si připadal jak v akčním filmu ...
  • Hadrová bába - hustý boss fight *14*
  • Preed
    Akurat som to dohral a isiel to hladat na youtube,no tak nemusim :)
  • Anal.S
    Aha, myslíš že u nějakého tak často používaného označení pro ochránce krále, by se obtěžoval někdo takovým opisem? Nemusíš všude cpát "of the". Angličtině je na tohle totálně flexibilní.
  • Nejlepsi z Dishonored? *8* *16* *16* *16* *16*

    ..... Ale je super! :D Kor u toho konce...pro me to uzavrelo 2 denni (vycerpavajici) maraton :D
  • Veskoslav
    No já první mise 4, pak dva a pak se to rozjelo, nebavilo mě, docházeli mi šipky a pokaždé, když už jsem se připlazit, omráčil a pak mi ho stejně sežraly krysy:D
  • Lord Protector nemuze nikdy byt v anglictine ochrance panovnika... Kdyby se mu rikalo Protector of the Lord/s tak nereknu...
  • walltar
    Ale asi nejlepší z dishonored je ta písnička na konci ... http://www.youtube.com/watch?v=5ulYEI145aQ *5*
  • Kozy
    Jo to s tim zabíjením vim, a i když jsme ze začátku zabíjel jak divej sice pak jsem měl kolem deseti mrtvol na misi tak jsem na nakažený narazil zřídka. Já si právě nějak nepamatuju jestli ten mor na konci zmínil, jenom mluvil o Emily.
  • walltar
    hmm tak to sem nečekal ... *1*
  • walltar
    Samozřejmě ... ti dva vědátoři příjdou na lék ...
  • *8* *8* 489 ? :D Já 35 a prisel jsem si jak Hitler :D
  • SPOILER
    No u konce pak proste rika: A mor skoncil diky nejakymu paralenu...
  • Veskoslav
    Když nezabíjíš, mor se neroznáší, nemnoží se krysy atd. Je to napsané v denících a je to i v radách, co ti píše při načítání.
  • Kozy
    Ty můžeš ten mor zlikvidovat?
  • ales.smutny
    Ale je. Děcko začalo hysterčit :)
  • Veskoslav
    No nakonec mrtvých jsem měl 489....
  • Tak to já měl konec velice pozitivní všichni se měli rádi mor byl zažehnanej. Prostě cajk ale je fakt že jsem za celou hru zabil asi jenom 5 lidí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit