Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Poslední mise jsem nenechával nic naživu, všechno jsem měl v ostrých nábojích, hlídky jsem likvidoval tak, že jsem zastavil čas, všechno povraždil a pod těla dal žiletkové miny a tím zabíjel ty, co přiběhli se podívat, co se stalo. Likvidoval jsem i služenictvo, když mě zahlédlo, prostě beze světků, s Pierovo-Sokolovým vynálezem jsem taky všechny zabil atd. Konce nevím jaké jsou, ten můj byl více méně smutný.
  • Keyz
    Mělo tvoji zabíjení vliv na konec?Přesněji jak moc si zabíjel?
  • Veskoslav
    Dohráno, poslední misi jsem neměl s nikým slitování, zabíjel jsem bez jakéhokoliv mrknutí oka. Za týden, možná později se vrátím a budu se snažit jet všechno bez zabíjení.
  • walltar
    Toho si nevšimej ... místní léčebna má vycházky.
  • Keyz
    Celé to je divné.Nechápu tresty.Někdo je několikrát potrestá a je tu znova jako registrovaný uživatel.A když to náhodou nejde tak jako neregistrovaný.
    Proč to není více přísné?Pak by diskuze byla lepší kdyby odstranili spamy atd.
  • Safra co to je za dementa? Hra vypada docela dobre
  • Veskoslav
    Navíc i systém vláken je vláštní, sice bylo vysvětleno, že je to dané šablonou, ale i tak...
  • walltar
    Pří této příležitosti bych rád poznamenal jak je tady na games systém komentářů k ničemu ... chtělo by to aspoň nastavení počtu příspěvků na stránku a třeba i hlubši reakce.
  • walltar
    To není on ... to je někdo jinej. Troll i když byl de*il tak by se k něčemu takovýme nesnížil.
  • Kozy
    hlavně byl ten jouda hned za rohem, když přijel tak rychle
  • Veskoslav
    By mě zajímalo, kdo ještě bude tvrdit, že trol není psychicky nemocný debill.
  • Hanzales
    To spíše když už kladivo, tak ne banovací, ale pořádný, opravdový a to jeho trápení ukončit ;O) Mu z toho že se nám ta hra líbí snad rupne cévní šystém celý naráz :D
  • walltar
    Někdo si neumí rozvrhnout čas a někomu prostě náš pán Démogorgon dal dar prodloužit den a tak se vysmívat obyčejným smrtelníkům ....
  • Hanzales
    Nekrmit ani náznakem, ještě se pakůň zplaší víc a co potom ;o)
  • To uz chce perma ban na tuhle kreaturu...
  • Jazz
    To je úplnej Trol.Diskuzní no...
    Nesnaž se ho napodobovat, děkuji.
  • na z tý střechy vede lávka rovnou do majáku když se pořáně podíváš a ta světlice je v okně toho pokoje kde byla Emily.
  • walltar
    Ta světlice není nahoře na majáku ... je v okně té místnosti ve které byla dív emily. A tam se dostaneš ze střechy kde je ten arc tower těch dvou magorů vědátorských.
  • Veskoslav
    Pro všechny, kdy dohráli, potřeboval bych pomoct:(
    Jedná se o záchranu Emili, když už jsem zachránil Sokolova s Pierem a použil jsem tu obloukovou lampu, klíče k Emilině pokoji jsem našel, ale nevím, jak se dostat nahoru na maják, abych vystřelil světlici. Nevíte prosím, jak?
  • walltar
    To krysí komando mě dosz rozčílilo v poslední misi .... sem kvůli nim měl jeden kill. Sem si omráčil strážce prošel kolem něho a po chvíli šplhání poslouchám co to je za zvuk ... otočím se dolů a tam mastnej flek. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit