Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Jo u dauda tam to byla vyloženě zábava ... je sem se zase vtělil do toho jeho strážce a odešel sem s ním za roh. *4*
  • Hanzales
    Já jsem rád aspoň za to, že jsem vysmátý odklidil dvě stráže a schovaný koukám přišly další dvě a začaly to tam šmejdit se slovy, že by tohle místo kurňa měl přece někdo hlídat? :) Ten jeden to vzal pečlivěji a po cestě zpět mně zmerčil prevít :)
  • Veskoslav
    Nevím, občas se mi prostě nechtěo vymýšlet kudy skákat, tak jsem "postřílel" hlídku a šel přímou cestou.
  • rhaegar
    Veško ty maš snad ke každému článku milion komentářu,kde bereš čas na praci sex školu všechny typy mmorpg a psaní tolika komentů,promiň ,že se opakuji,ale opravdu já nechápu jak to dělaš,když jednu misi hraješ několik hodin a přitom máš psát bakalářku,chodit do práce,provozovat normální život a expit všechny MMO...upsals duši dáblu?
  • Keyz
    Jo vypadá to divně,mohly udělat aby alespoň chvilku hledal v okolí kam se poděl jeho kolega.
    Celkem sranda to krysí komando.To žere jak hejno kobylek.Snad se ani nemohou přežrat.
  • Ty argumenty o pubertálním chování jsou zato hrozně vyzrálý. *15* *15*
  • No ja treba mel problem s "bodyguardem" Dauda a uspavaci sipka by ho polozila na zem hned vedle Dauda...tak jsem si zastavil cas, priskrtil bodyguarda a pekne si ho odnesl a zapnul cas... Ze typkovi neprijde divne ze behem jednoho mrknuti zmizel jeho ochrance, to uz je jina :D
  • Hanzales
    Protože to tak vývojáři udělali ;o) Na co jich tolik potřebuješ na jednu misi? Já použil zatím tak 4 šipky za celou dobu, když bylo třeba uspat dvě postavy vedle sebe (rychle), nebo tak, ale pár jsem si jich vystřelil omylem a ani tak mi nikdy nechyběly.
  • Veskoslav
    Blbý dotaz. Když jsou "uspávací" šipky a klasické, proč se při zakoupení zvýší jenom počet klasických šipek?:( 20 klasických bych klidně oželel za 20 uspávacích:(
  • A tak to víš, že sem tam někoho také sejmu....., ale komando z toho prozatím nedělám, až někdy příště *15*
  • walltar
    Tak sokolov je tak 5. nebo 6. mise .... Druhá mise je ta s tím high overseerem.

    Tam sem si připravil cestu pěkné sem si všechny namráčil a potom sem zjistil, že de i stělem na zádach blinkovat *1* ... tak sem to vzal asi na 3 skoky.
  • Hanzales
    To je ta část, jak nesete jedno uspané tělo do bezpečí (kontejner) a druhé na opačnou stranu? (snažím se nebýt moc konkrétní) Kvůli tomu kontejneru jsem si musel na chvíli zapnout ukazatel směru, to "druhé místo" už jsem si vyšmejdil :) Ale taky to bylo jen po římse nalevo a po římse napravo :D Jenom jsem prve málem nenašel cestu zpátky pro toho druhého chrápajícího, čekajícího na svůj osud :D
  • Veskoslav
    No doktor Sokolov, co výraběl zbraně, maloval a kdo ví, co ještě dělal. Pravda, zpátky to je cca 4-5 skoků, ale dostat se tam je docela problém:) Samozřejmě, že jsem myslel cestu tam pro Sokolova, zpátky jsem nešel tou samou cestou, špatně jsem to napsal. Moje chyba:)
  • Kozy
    já si vždycky řeknu že budu hrát stealth a moc nezabíjet, jenže ono je to tak krásný sem tam podříznout hrdlo, důmyslně rozmístit pasti a vybít celý patro..
  • omg a kolko muziky ponuka GTA po dohrani hlavneho pribehu? NIC.tulat sa po svete a blbnut mozes aj v dishonored...
  • Taky premyslim jakyho doktora nese... Mozna mysli toho malire/doktora/cimrmana ale toho vezmes, perskocis 2 strechy a hotovo :D
  • walltar
    Tak to sem možná přehlédl ... kde nosíš ve druhé misi dokotora na zádech?
  • Ano pokud člověk opravdu hraje stealth stylem, pak se snaží být maximálně perfektní.
    Spuštěný alarm, load, prozrazení, load,...........+ všechny ty postraní úkoly, runy, amulety.....
  • Lynch... a o cem si myslis ze je stealth hra pro opravdove stealth hrace? Cekani cekani..vyzkouseni postupu-fail-load
  • Hanzales
    Jo no, taky jsem nahodil hard, vypnul komplet ukazatele (i ty úkolové) a do Golden Cat mi to zabralo 11 hodin. Pokud jsem někoho zabil, tak to bylo taky testovním hozením omráčeného těla do vody atp. ale uznávám, že mnoho času zabere kradmý postup, prolézání všeho kolem a čtení všeho kolem. Ty co tohle nebaví, tak hra pro ně jednoduše není určená :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší