Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to nějakej novej životní styl, pro změnu trollit i dobrý hry, nebo už vážně stárnu a ušlo mi to? *7*
    • jinak abych dodal něco k tématu... pro pokračování jsem všemi deseti, jen doufám, že svět neztratí nic na té ponurosti, kterou má (nechápu, proč někteří nadávaj na grafiku, nemusí být všechno super-cool-high-end-crytek, aby to vypadalo dobře, tady se stylizace povedla parádně) a Corvo nedostane luk... ikdyž tou dobou už asi bude v kurzu zase nějaká jiná zbraň...
      • Corvo nepotřebuje luk, když si půjčil minikuši od J. C. Dentona.
  • Velice dobrá hra to byla, ale né zas až tak moc těžká a vůbec hardcore jak se o ní rádo říká.
    Poprvé jsem jí dohrál tedy jen na normální obtížnost což mě trochu mrzelo, ale už jsem nezměnil. Výhodou bylo naučení levelů a herních mechanismů.
    Podruhé na nejtěžší obtížnost bez jediného zabití a prozrazení u nepřátel. Dohrál jsem to absolutně bez problémů, buď to jsem tak dobrej a nebo ta hra když pochopíte jak autoři při výrobě přemýšleli, prostě šla jak po másle.. Hrál jsem už dost těžších her z dnešní doby. Namátkou Mass Effect 3 tam na nejtěžší jsem nebyl schopný se dostat ani z Marsu... :)
  • misho8723
    Len dúfam, že nebude vychádzať každý rok - dva, ale, že každé pokračovanie si vyžiada primeraný čas.. niečo na štýl Zaklínača
  • KIMCID
    Super
  • walltar
    Tak, ale doufám že tu hru trošku prodlouží v dalším díle ...
  • :D já chci vědět konkrétní čísla,proč vždy uvádí čísla,když krachujou říkaj 3 miliony kopii je malo ..
    Activision se chlubí xxx milionem prodanych kopii CoD

    Jako to nesmíme vědět z důvodu,aby jsme si nerekli aaa takle to je oni rikaj jaky jsme pirati pritom lidi od nich koupili xx mil kopii ?

    Nebo pak breci ,ze jim upiratime 90% kopii a ze,kdyby to tak nebylo tak nejsou zadny dlc a budou vychazet jen plnohodnotne hry bez skladacek ?
    • ezechiel25-17
      Proč mají lidi pocit, že jim musí firmy tohle sdělovat? Je to jako chtít na informacích v supermarketu výroční zprávu o prodeji kakaových sušenek, které stáhli z prodeje.
    • Tak přesně nevím kolik kusu se prodalo,ale už je to vice jak 1 440 000ks. Z toho je asi 200 000 ks od PC.
      • Veskoslav
        BY mě zajímalo, kde jsi ty čísla vzal;) Už jenom proto, že Steam veřejně čísla nedává a teď byl v akci dv dny Dishonored s 50% cenou;)
        • Ja si myslím,že tam asi nejsou započitane hry přes tyhle obchody,jen originalky z obchodů a tak. Prostě hmatatelna koupě :)
  • Noooooooooooooo! (=konstruktivna diskusia ;) alebo inak povedane, jeden vykrik hovori za vsetko)
  • montatatana
    Proc ne. Na druhy pokus se jim to muze povest jeste o neco lepe a spoustu veci zlepsit. Rozhodne je co :)
  • Tak Dishonored překonává očekávání prodejů :D V Arkane si asi myslí, že udělaji dobrou hru, ktera ma skoro ve všech recenzich 8-9 a nebude se dobre prodavat. Oproti tomu EA brečí, že si MOH:Warfigher nikdo nekupuje s pruměrnym hodnocenim 4-5. :D :D
  • kostejnesmrtelny
    Jo, ale ať si daj záležet. Chci vězeňskej transport do nový kolonie v Pandysii *14*
    • Hlavne uz zadne pandy prosim :D
      • kostejnesmrtelny
        Čekal jsem, kdo s tím první přijde *4* . Zajímalo by mě, jestli to je úmyslná narážka ze strany tvůrců *1*
    • Kozy
      Myslim že na Pandysii se jen tak nepodíváme
      • To je, ale velká škoda. Já v to doufám už od doby než hra vyšla o objevily se první informace o světě. Taky by nebylo špatný kdyby v novém díle jsme mohli prožít svátek Fugue(?).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit