Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    Má pravdu ten chlapec... aneb opět obrovská aféra, jako když Disney koupilo LucasFilm a všichni se z toho div nepos*ali. Pro koncového spotřebitele to bude ve výsledku win-win, stejně jako oživení filmového univerza díky první jmenované akci.
    • No ja nevim, ja filmy o kazde postave ze SW za win moc nepovazuji. 4 miliardy jsou 4 miliardy a budou je chtit zpatky co nejdriv, takze budou praskat jeden film za druhym a protoze Star Wars, tak na to lidi pujdou, at to bude sebevetsi s*cka...
      • nekromant33
        když budou práskat jeden film za druhým a svěřovat ho takovejm lidem jako to dělají s E7, tak sem s tím
  • jsem říkal při prodeji Lucasarts že je to past
  • dilinja
    to jsem se naparil Star Wars Episoda 1: Racer *5*
    • kubi-wan
      Jo jo, pecka! Já ještě s láskou vzpomínám na spoustou lidí nenáviděný "SW: Episode I: The Phantom menace". Demíčko jsem prošel snad stokrát.
      • Eda.Frtan
        Jo, ta hra nebyla zase až tak tragická, jak všichni tvrdí... Jen si k ní člověk musel prokousat cestu přes 5 zničených klávesnic kvůli vym*daným jump questům.
        • kubi-wan
          A ty mě právě bavily (vyrůstal jsem na plošinovkách). Navíc ta hra měla fakt zvláštní strukturu misí. Napřed prvních pět čistá akce, občas s někym pokecáte, což vám může vynýst nějakej bonus... a najednou šestá mise, která se najednou zvrhne v adventuru! A já to zbožňoval...
          Chápu proč je tahle hra tak podceňovaná, ale mrzí mě to. Ne, kecám, je mi u p*dele, co si o ní myslej ostatní, já ji budu mít dycky za jednu z nejoblíbenějších her z dětství! *5*
    • Veskoslav
      No a pak přišla Star Wars: Episode I: The Phantom Menace to byla pro změnu zase jedna veliká katastrofa:(
  • Na Empire At War jsem úplně zapomněl. Jedna z nejlepších strategií a nejlepší SW strategie. Hned zítra kupuju.
    • Cypri
      První strategie co jsem ze star wars světa hrál bylo Star Wars: Force Commander. To byla pářka. A eště si pamatuju Star Wars: Rebelion nebo tak nějak a to bylo něco na způsob vesmírnejch strategií kde se staráte o ty planety, budujete flotily atd atd. Na ty nikdy nezapomenu.
    • Veskoslav
      Doporučuji si pak stáhnout: http://www.moddb.com/mods/republic-at-war/downloads/republic-at-war-11

      Jeden z nejlepších módu, co spatřil světlo světa:)
      • miker17
        Ja bych spiše doporučil Rise of the Mandalorians.
  • therollycz
    To je špatně? Kdy naposled udělali kluci z LucasArts pořádnou hru? Od dob adventur uběhlo desetiletí. A dobré Star Wars hry dělali pak jen v Bioware.
    • USER47
      Bioware udělali snad jen jednu dobrou SW hru, ne? Jednu taky udělal Obsidian, pár jich udělal Raven atd...

      Jinak souhlasím s tím, že to není žádná katastrofa, aspoň se zase k SW univerzu dostanou i nějaký schopný studia.
    • SnakePlisken
      Máš pravdu... dělali.
  • Black_Hand
    ja popravde souhlasim s petrem. hry uz dlouhodobe nebyla lucasova domena a posledni dobre star wars hry (napr)? republic commando a empire at war (forces of corruption). ani jedno nedelali v lucasarts. TOR ok hra, ale jen z casti...
    • Právě že SW:RC dělalo LucasArts a je to moje vůbec nejoblíbenější hra. Vážně doufám, že se splní nejoptimističtější scénáře, protože pak by tu byla naděje, že se někdy skutečně dočkám pokračování RC i KoTORů (i když v TOR kompletně zmrvili Revana).
      • Viktor_H
        Já doufám, že Raven neřekl poslední slovo...
      • Black_Hand
        omlouvam se, jsem idi*t. z nejakyho duvodu jsem si myslel, ze to delali v Raven.
  • Nu třeba teď Obsidian skutečně dostane možnost pracovat na novém Kotoru jak se tam nedávno někdo vyjádřil, že by chtěl.
    • Eda.Frtan
      Kdyby tak udělali klasické 2D konverzační rpg. (no troll)

      Ale na druhou stranu mám strach, že by Obsidian nenašel investora, i kdyby ze světa SW dělal cokoli.
  • SW:TOR. No, asi bych u toho zůstal dlouho...uvidíme. Díky. 1313 má ještě naději.
  • Možná dobře, že to nechce dělat Disney samo. Kdo ví, co by z toho vzniklo.
    • SnakePlisken
      Stejně v LucasArts žili jen z prodeje licencí a vlastní hry poslední dobou moc nedělali, jak napsal Peter v článku. Ale toho Star Wars 1313 je škoda, snad se toho ujme někdo jiný.
  • Nejsem velký fanda Sci-fi, ale universum SW mě jako jediné fascinuje dodnes. Hodně nadějí vkládám do 1313 (od Old Republicu mě odradil Origin). Je to smutná zpráva, když vzpomenu na adventury nebo třeba Jedi Academy, KOTORy apod. Myšák zaúřadoval :). Tak ať vás v nové formě stále provází síla.
    • 1313 bylio zrušeno. A nevím jaké Old Republic máš na mysli, KOTOR jsou staré, ty koupíš všude a MMORPG SW:TOR Origin nepotřebuje.
      • SW1313 úplně potopené není. Jde o příliš velký a daleko rozpracovaný projekt než aby ho úplně hodili přes palubu. Patrně se opravdu akorát předá externímu studiu (které jej zmrší).
        Update: OK, tak jistý zdroj Kotaku tvrdí, že šance předání jinému studiu jsou "effectively zero"...
        • vždyŤ to podle gameplaye vypadalo na další novej tombraider.. konzolovou "srandu"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit