Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To by mně zajímalo proč zrovna spojili elfy s homosexuálním tématem.... *5*
    • Protože je to zrovna elfí poradce kterej navrhuje zákon o registrovanén partnerství (pokud si to dobře pamatuju tak za podpory ještěrek, odporu trpaslíků a nemrtvejch a impum to je vcelku jedno, ty jen zajímají jen co největší exploze a lítající končetiny)
      A jen tak mimochodem, která rasa je víc "gay" než elfové? :D
      • Cokoliv manga je milionkrat vic gay. Zrejme proto je to tak popularni.
    • protože mají hezké zženštilé tvářičky a uhlazené oblečení, přímo se k tomu vybízí určitě víc, než nějací potem zasmrádlí trpaslící a podobní
      • No dovol, kdybys potkal myho night elfa o pulnoci na venclu tak zahoidis penezenku a uteces :D Prej zzenstily tvaricky :D
        • vonTossis
          Jo a ty me potom dobehnes a rozmr.as mi prd.l :D
    • Vymierajúca rasa, ktorá už nevie nič iné robiť iba sústavne a bezvýsledne sexovať. O trpaslíkov strach mať nemusíme. *3*
      • Keyz
        Divím, že na tohle nejsou protesty. Často slyším pojem "teplý efl/elfové" To je jasná diskriminace! *3*
        Kdo kdy slyšel "teplý ork, trpaslík, troll apod"
        • Protože ork, trpaslík, nebo troll (pokud pochopí co říkáš) to můžou vzít jako urážku a když urazíš ty je oni urazej kousek z tebe (zpravidla hlavu).
  • Malleth
    Můžeme čekat videoreview?
    • Miserius
      Tak to je i na mě moc *1*
      • Malleth
        http://www.hledejsmudlo.cz/wp-content/uploads/2012/11/meme-problem.png
  • Mimochodem, ne ze bych autorovi clanku chtěl upirat jeho rozhled. Ale to co je Dragon Commander mělo byt puvodne soucasti Divinity 2. Funkci zakladny mela delat hrdinova vez, která jak každý vi byla v D2 dost nevyizita a byla vlastne az ke konci hry. Mělo jit formovat armády a draka používat stejne jako v Dragon Commanderovi. Lariani jen nemely dost prostredku to do Divinity 2 dat, protože nechybelo malo a vůbec cela Divinity 2 nevysla.
    takze tvrzeni ze se Dragon Commander vyhyba Divinity jako mrkev skolakove puse z mojeho pohledu urcite tak nepusobi.
    • Jinak preju Larianum s touhle hrou uspech a třeba se diky tomu jednou dockam Divinity 3:)
      • Tak minimálně vyrábí Divinity: Original Sin a mělo by to vyjít snad letos...
        • No to vyrabi, ovšem regulerni Divinity 3 ještě ani neohlasily, asi cekaj kolik vydelaj tyhle spin offy aby se do toho mohli pustit:)
  • Hm... Divinity mi pod kůži jako čistokrevné RPG nikdy moc nevlezla (fantasy bohužel není mým šálkem čaje), ačkoliv jsem RPG pozitivní hráč a rozhodně hrál jsem jen dva díly série. Ovšem jako mix tolika mých oblíbených žánrů mne opravdu láká. A k tomu ovládání draka v bitvě?? Nemám slov *1* Jen by mne zajímalo jak je to s využitím "kartiček" ve hře? A jak je hra optimalizována/zabugována? Recenze zajímavá, autorovi děkuji. Přečtu pár dalších a asi juknu na gog kolikpak za hru chtějí *3*
  • Tak domluveno. Napřed hezky Divinity: original Sin a pak až tohle jo :-)
    Mimochodem soundtrack k předchozímu dílu Divinity je ohromující. Co hudba tady ??
    • Hudba je nadherna ako vzdy. Zatial ma kazde Divinity ohromilo svojimi soundtrackmi.
  • čeština je asi (i v budoucnu) scifi, že? Přecijen, toho textu je tam dost..
  • Kravicka
    Myslim ze bude vychazet vic a vic her ktere prijemne prekvapi, takze se nemusime bat o herni budoucnost. *4*
    Jinak toto zrovna nic pro me zanrove.
    • Tiež si myslim, ze nás čaká pekná herná buducnost... kedysi sa na hračov divali ako na podivinov... pride doba ked to bude naopak...
      • Co vás k tomu vedeM
  • recenzent evidentně fanda žánru .mě ta hra nechytla.Né že by hratelnost byla špatná,ale nedá se na to koukat.U mne tak max 7/10
    • Kravicka
      Nemuzes soudit recenzenta ze dal jine cislo nez ty... je to osobni feeling.
      Preloz si 9 jako ze to stoji urcite za vyzkouseni.
      • Ale on recenzeta nesoudí, jen napsal svůj názor. A to jest, že se přiklání k domněnce, že onen recenzet je fanoušek tohodle žánru. Kritiku či odsouzení v tom hledáš jen ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit