Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mozna nejde ani tak o grafiku ale o to ze vydaj honem hru me by to taky nasralo kdybych si koupil hru a polovina nastaveni v ni nefungovala a je jedno jestli by to byla grafika zvuky nebo cokoliv jinyho co kdyby jsis koupil auto a nesli stahovat okynka podle tve reakce by ti to urcite nevadilo vsak auto ucel splnuje jezdi to ze nefunguje topeni a nejdou stahovat okynka by ti bylo urcite jedno hlavnim ukolem auta je ze ma jezdit a tohle by jezdilo takze by jsi ho urcite nesel raklamovat
  • Hehehe, nehrát RPG hru, protože nejde tip-ťop grafika, tomu říkám jít do hloubky věci...
  • a to jsi s ní skončil, aniž bys jí hrál, jenom proto, že ti nešla na nejlepší grafiku? to je fakt vtipný *1*
  • Jinak bych ještě dodal, že problém opravdu není obtížnost, ale právě ta nevyváženost stylů boje a oponentů. Obtížnost nevadí, nevyváženost ano.
  • Tedy tady se musím zastat autora. Hru jsem hrál a souhlasím v podstatě se vším co píše. Nevyváženost je opravdu extrémní, ale nejen světa, ale i určitých způsobů boje. Zkuste si to třeba hrát jen na luk... Příběh opravdu nic moc, grafika nic moc. Tak jaké hodnocení by jste chtěli? Risen dostával 8/10, Gothic 3 dostával 7/10 nebo 8/10. Takže v kontextu bych tomuhle dal 6 nebo 7/10. Stejně jako autor.
  • Mopped
    Kluci přestaňte plakat a naříkat, recenze je dobrá a je úplně jedno jaké má hra číselné hodnocení. To je věc autora. Já si třeba hru určitě koupím. Navíc 7/10 je nadprůměr.
  • minarik1
    Nehrál jsem ani jsem neinstaloval Dragon Knight Saga, můj komentář se týká původní verze D2 vydávané u nás Cenegou, kterou jsem si, já blbec, koupil den po vydání. Anglická verze v typicky Cenegovsky hnusný krabičce s manuálem černobílým o velikosti asi 20 stran. Nainstaluju, mám nejnovější PhysX a hra nejde spustit, protože můj PhysX není ten, co je na DVD, nainstaluju tedy ten, co je na DVD a hru tedy spustím, nastavím si nejvyšší možnou grafickou stránku a hru zapnu a ejhle.... nefunguje jakékoliv vyhlazování hran, tudíž hra vypadá asi jako z roku raz dva, ovladače nejnovější, nevím, co se děje, zkusím hru spustit znova a źjistím, že mé nastavení grafiky, ať už rozlišení nebo čehokoliv jiného se neukládá (ani při vynucení si nastavení v nView) a když ho změním přímo ve hře, ta spadne. Naštvaně tedy hru ukončím a čekám na opravný patch. Ten přijde, stáhnu ho a chci nainstalovat a hra mi napíše, že NEMÁM anglickou verzi hry, což je samozřejmě kravina, kouknu se na fora a problémy s vyhlazováním hran má víc lidí, stejně tak na českých forech je problém s patchem - Cenega tvrdí, že patch 1.3 už ve hře byl od začátku, ikdyž ten vyšel až asi měsíc po vydání hry, alespoň jeho anglická verze. Po tomhle jsem s touhle hrou, na kterou jsem se dost těšil, skončil. Toť můj názor na původní verzi, snad to tady vylepšili, ale vydat takovouhle hru (nevím, jestli je vina u Cenegy nebo u přímo vývojářů) je dost hnusný....
  • Pôvodnú hru som začal hrať, aby som si skrátil čakanie na Gothic 4 Arcania. Lenže po vyskúšaní nového Gothicu som sa k Divinity II veľmi rýchlo vrátil a zistil, že Divinity II je na oveľa vyššej úrovni ako Arcania. Veľké množstvo schopností, ktoré nie sú obmedzované zameraním vašej postavy, čiže aj bojovník môže účinne používať mágiu. Premena v draka, veľké množstvo brnení a zbraní, zaujímavé questy a spočiatku aj príbeh.

    Lenže hodnotenie 7/10 si hra zaslúži. Stávalo sa mi, že nepriatelia niekedy nereagovali a nechali sa bez odporu dobiť. Tiež ma znechutilo, že v čase keď som už dokázal ničiť nepriateľov pohľadom, som natrafil na mini bossa, ktorý ma dokázal zabiť na dve rany. Ani možnosti v dračej podobe neboli naplno využité. Skrátka je ešte čo vylepšovať.
  • solomon.short
    Tak už i tady platí - čím větší hype, tím větší hodnocení? Škoda.
  • Sračky tipu Gothic 4 maj větší hodnocení než tahle skvělá hra ? Vždyť si troufám říct že je i kvalitnější i zábavnější než Dragon age !!!!! Skvělá hratelnost, hezký příběh, mnoho itemů celkem otevřený svět. Tak todle mě dostalo, odteď je pro mě games.tiscali jen skupina těch kteří nerozumí hrám...
  • Tak toto uz naozaj nechapem, dve skvele hry za cenu jednej, hard-core rpg s desiatkami hodin hrania, humor, perfektne questy, a kopu dalsich veci a ono to nakoniec dostane smiesnych 7/10. Skoda, keby malo studio nazov Bioware, mali by sme tu najlepsie HC rpg vsetkych cias, ale kedze je to len nejaky Larian, mame tu vyborne rpg, ktore je ale na normal obtiaznosti "velmi tazke" a uz napr. 5 rocne decko ju nemusi dohrat na prvy krat. Niekedy si myslim, ze si recenzenti robia srandu a tie reci o vysokej obtiaznosti nemyslia vazne. Osobne som presiel uz povodnu hru Divinity 2(bez datadisku, patchov) bez akychkolvek problemov na strednej obtiaznosti. Teraz hram nove vydanie na obtiaznosti HARD bez akychkolvek problemov (DA:O som presiel bez akychkolvek naznakov potreby vyvinut si postavu lebo "som este slaby", proste som ho presiel ako nic), aj ked je pravda, ze pokial chcete skumat svet (+skryte questy), musite zistit kde mozete a kde nie (nie je to jedna z najzakladnejsich veci v rpg hrach?) pretoze ste slabi a potrebujete nabrat level/skilly/atributy/vybavu. V recenzii mi akosi este chyba zmienka o fantastickej hudbe, ktora podla mna nema v rpg hrach obdoby (nemyslim tie genericke tracky, ktore maju navnadit pocit epicnosti).
  • Mrzí mě, že tahle vynikající hra znovu dostává 7/10, takže u nás zřejmě znovu zapadne. Divinity 2 se podle mě řadí k nejlepším RPG posledních let, rozhodně daleko předčí zmiňovanou Dragon Age a obstojí vedle Risenu. Divinity 2 je hra krásně udělaná, vypiplaná, originální a zajímavá. Hodnocení 8/10 nebo 9/10 by uričitě sedělo líp. Lariani se evidentně nestrefují do vkusu mainstreamvých recenzentů, ale to rozhodně není důvod si tuhle hru nechat ujít, pokud máte rádi komplexní, propracované a nápadité RPG.
  • Souhlasím za poslední roky opravdu dobré RPG .Stoprocentně lepší než Dragon Age Origins.Hral jsem obě hry a Divinity jasně vítězí.Podle mne 9 jak vyšitá.
  • Prý nejlepší ... sice jsem nehrál datadisk , ale hlavní hra je dobrá tak do 1/3 poté už to asi odflákly takže opravdu nic moc
  • Nejlepsi RPG za posledni roky a jen 7/10??
    Larian studio to fakt v dnesni dobe nema lehky..ach jo :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit