Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zahrajte si puvodni Divine Divinity to je totalni pecka
  • Veskoslav detected as Epic
  • Obrovské zklamání. 2 hodiny jsem se fakt snažil dát hře šanci..leč zbytečně. Smazáno, zapomenuto. Aspoň že jsem za to nezaplatil *5* to by mě to teprve nasralo!
    • https://www.youtube.com/watch?v=dyJLUVCxOgc
  • Pokrytecké hovádko haha dorazilo. Takové nuly jako on utratit. Opět stáhnul a doufám že zase bude nadávat, jak se na pc stahuje. No prostě hovád na entou.
    • dost průhledný a nudný trol
  • Tahle hra je dobrá hipsteřina. Ono to má tahové souboje, boje rozhoduje kostka, má to spousty skillů a abilit apod. tak to musí být přece dobré a ono ne. Ta hra je prostě nudná. Nedokáže člověka strhnout jako staré izometrické rpg, které byly člověku blíž, možná proto, že byly drsné jako svět a postavy měly charakter a hloubku. Je mi líto, tahle hra byla moje nejočekávanější a bohužel zklamala na plné čáře. Jinak vidím, že se tady vede diskuze o stylizaci? Tak osobně se mi to nelíbí, nemá to atmosféru. Jde vidět, že tam prostě nebyly peníze, takže se na grafiku vlastně vykvajzli a zdá se mně, že ji hodně změnili, co si pamatuji ještě před KS kampaní, tak ta hra vypadala daleko lépe. Že by downgrade kvůli konzolím? Jo, počkat, ono je to PC- exluzivita.
    • Další pako co používá slobo hipster i když jde na hajzl.
    • Veskoslav
      No tak to si hodně debilně pamatuješ. Doporučuji si zjistit porovnání grafické předtím a po KS. Buď jsi blbý nebo slepý.

      Tady máš to porovnání, co bylo během KS a po KS lháři: http://www.eurogamer.cz/videos/srovnani-divinity-original-sin-pred-kickstarterem-a-po-nm
    • Shania
      Nevim jestli to myslis vazne, nebo spatne vidis, ale grafika je o dost lepsi nez v prvnich fazich vyvoje, hlavne mlha podobne efekty.

      Na izometrickou hru je grafika naprosto skvela, pokud se ti nelibi stylizace, tak to nema co delat s kvalitou grafiky jako takove. Na indie hru za 4 milionu je to naprosta parada.

      Tahovy soubojovy system je velmi dobry, lepsi za posledni dobu má jen Aarklash: Legacy a to je hra ciste o bojich.

      Normalne nemam rad pomale hry, ale tady me to proste vyhovuje na vsechno prijit sam, zjistit jak funguje craft, prohledavat kazdy kousek mapy.

      Pribeh neni sice nic extra, ale to u her malokdy je tuhle hru tahne uplne neco jineho.
    • prostě seš jen starší než před lety, kdy všechno bylo drsnější a charakterovatější... :)
    • že ty budeš konzolový hráč
  • Divinity os minirecenze:
    plusy: nic mne nenapada, takovej prumer
    minusy: tahove souboje
    dialogy vas budou zdržovat
    grafika, lokace
    pribeh
    hra pomalu odsejpa furt se s necim musíte sr.t (inventar dialogy atd)
    celkove za mne tak 4-5/10, osobne se vracím k diablu 3 ktere je mnohem lepší, nemusíte tam vest dialogy a souboje jsou mnohem svižnejší taky lepší grafika a multiplayer, muj nazor tak mne nekamenujte
    • p.s.
      minirecnze je delana z lp na yt
      • Kinet1c
        nemusis sa zdrzovat s vysvetlovanim, skade to mas ako si na svoje fakta prisiel, Drakaros to vystihol uplne presne
    • *15* *15* "dialogy vas budou zdržovat" " vracím se k diablu 3" už nic víc psát nemusíš
      • ja to dočetl až k "minusy: tahove souboje" *1*
  • Keyz
    Potěší i ovládání na PC. Hru lze rychle zavřít přes alt+f4, není problém s přepínám přes alt+tab a savy lze rychle mazat přes "delete"

    Hlavně lze přeskočit videa a netřeba čumět 10 minut opakovaně na nějaký dramatický úvod.
    • mně se líbí, že mi to zatím absolutně nepadá, ani když přepnu úlohy a něco hledám na netu, tak ta hra normálně na pozadí třeba loaduje, což skoro nikde nejni :) (a taky i když jste pryč, pořád hraje ta super hudba...)
  • ...ale běží to na xp
  • OK, já to vzdávám, prosím vysvětlete mě někdo jak funguje zesilování a zeslabování videí ve fullscreenu. *13*
    • Lentilky nejsou mýtus! Já je viděl a dokonce jedl! *1* ne vážně hele já mám jiný problém, vždycky, když chci hlasitost snížit, tak mi zmizí ukazatel a buď se mi nějak záhadně podaří strefit se a vytáhnout hlasitost zpátky, nebo refresh, celé video nabuferovat znovu a radši otočit poťákem od repráků doleva, nebo ještě lépe v dalším panelu otevřít youtube a najít si to tam
    • Je to bug, redakce s tím nic nedělá (jak jinak), takže musíš vylézt z fullscreenu, tam si nastavit hlasitost a zas si fullscreen zapnout.
    • funguje to tak, že video přepneš do okna, nastavíš požadovanou hlasitost a pak ho přepneš zpátky do fullscreenu *3*
  • Mám dotaz ohledně možnosti hraní na joypadu a případně jestli hra podporuje splitscreen. Předem díky za odpověď
    • Shania
      Splitscreen ne, ale muzes predstirat hotseat:)

      Gamepad pokud vim taky podporovanej neni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit