Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže budem hrát za "hodnýho" mafiána co likviduje především ostatní zločince? a co skutečná práce mafie, jako je obchod s bílym masem a prostituce, výroba prodej drog, vydírání a vybírání výpalnýho, vraždy nepohodlných osob, podplácení policie a úřadů, koupání se v penězích a neomezené moci? to si asi nelajsnou co
  • Krescz
    tak ta jízda autem to zabila....wtf mafia byla vždy o dobrém jízdním modelu....tohle je nereálné až to bolí
    • Ve dvojce byl arkádovej a "realistickej" jizdní model, možná to samý bude tady.
  • Pro to, co se v té ukázce děje, chybí určitě souvislosti, takže zmatení na místě. Ale i tak vcelku zbytečně zvolený a blbě skriptovaný chaos, který M3 moc v prestiži přidávat asi nebude. Třeba frajer v klidu vyjde ze svýho baru, nasedne do auta, co mu připraví kumpáni a sotva zatočí za roh už se jakože najednou stává terčem útoku a z půlky města se vmžiku stává nepochopitelný bojiště jak za války. Proč tak na h*vno osírat volnost a dojem. Proč takový zbytečnosti typu při honičce přeskakování tahačů a lítání do baráků s explodujících autech. Zbytečná snaha čůrat do písku tématické konkurenci. Vždyť jim musí být jasný, že tím u této značky odradí většinu lidí. O nás českých expertech se nebavím, my máme nostalgií zaflusaný oči a strašně tímto "znásilňováním" najednou trpí naše jakási hrdost jakoby by byl první díl nějakej národní poklad či co, takže my se nepočítáme. Ovšem nutno i tak přiznat, že podle ukázek M3 nepotvrdilo doposud nic moc přitažlivýho ani na gansterskou hru samotnou. Snad až na ty přestřelky, kterým se díky různým fintičkám a interakcí s prostředím nedá upřít šťáva. Jinak bohužel bída.

    Přesto tak nějak hangárům pořád držím palce, celá hra se může v celku vyjevit jako fakt kvalitní věcička s obstojnou dobovou atmosférou, příběhem i hratelností, ale nedokážu pochopit, proč se tak okatě uchylují k téhle zbytečné generičnosti.
  • Jelikož nežiju jak nějakej důchodce v minulosti, rozhodně se na trojku těším. Vypadá to dobře a zábavně.
    • Vyzerá to tuctovo a nudne, ako pozerám ten gameplay tak mám pocit že som to už niekde hral...
      • Tak to mas blbej vkus, kdyz hrajes tuctovy a nudny hry :-P
  • Inquisitor
    Strašný. Psychouš na steroidech, chodící jako postižená opice.
    • corfer
      Navíc mám takovej pocit, že v tý době nebyly anabolický steroidy ani zdaleka tak rozšířený, aby si je mohl dovolit kdekdo...
      • Ale... ale ... ale...... vzdyt prece jeste ta hra nevysla tak jak si nekdo muze neco dovolit kritizovat ? ..
        Radeji by mel jako poslusna ovecka drzet hubu a predobjednavat.
        Uvedom si ze pokud ukazou 20 minut gameplayev open world hre tak je to uplne VSECHNO co ta hra nabizi.
        Tohle budes v te hre delat porad dokola a dokola a argumentovat pribehem taky nemuzes protoze dobrej pribeh v aaa hrach uz nikdy nebude.
        Muzu to predpovidat, stejne tak jako muzu predpovedet ze zitra vyjde slunce ... na zaklade dlouholetych zkusenosti a taky zdraveho rozumu !
        • corfer
          To víš, že může... Trochu na úrovni ale. Že?
          • Spousta cernych "gangsteru" jede na steroidech a ten ve hre chodi jako idlot ...... vzdyt napsal jenom fakta ktera videl v tom videu.
    • corfer
      Strašný. Psychouš na čaji, kterej si tady neustále hraje na intelektuála. Nejde mu to. Jak chodí nevím, možná vůbec... Podle mě má tvůj příspěvěk stejnou vypovídající hodnotu jako ten můj o tobě. Ze hry jsi viděl 12 minut a bohužel pro tebe to nevypadá jako první Mafia. Přenes se přes to, buď větší a počkej si na víc informací, než tady začneš vynášet podobný hnusy... Samozřejmě, že nejsi jediný, na tebe mě ale odkázala rovnou homepage. Díky.
      • Inquisitor
        Nemám potřebu si na něco hrát, jak se asi dneska předpokládá. Tou opicí jsem nemyslel to, že je černoch, to mě ani nenapadlo. Hodnotim styl chůze, je mi úplně jedno jestli je černý nebo ne. O Mafii jedna jsem se nezmínil vůbec, tak nevim o jakym srovnávání to mluvíš. Hodnotim co jsem viděl a ne celou hru, mimochodem kde jsi to četl? Až uvidím víc a jiný stránky hry, budu hodnotit to. Z výkřiku do tmy sis udělal vlastní pomýlený názory. Díky.
    • Lenny
      hned po vydání se bude na netu hojně hledat "mafia 3 árijec skin"
    • Tsss.... náhodou je sexy. :D
      Neni to takovej ten uměle vyfešákovanej typ jako v jinejch hrách, podle stejný předlohy.
      Se tam hodí naopak. :D
    • Sr_Lobo
      Tak to bude permaban kamaráde... to neni moc korektní příspěvek do dnešní doby *3*
      EDIT: Koukám, že sarkasmus tu neni moc známá záležitost *15*
      • Inquisitor
        Tou opicí jsem nemyslel černocha, jak jste na to přišli? Myslel jsem styl chůze, spíš jak neandrtálec. Nejsem žádný rasista.
      • Co by mazali? Však má pravdu. Vypadá to tak.

        A lidé jsou z opic.
      • Ti 3 černosi, žijicí v čr, budou nepochybne poboureni.
  • Skoro jako případ Falloutu.
    • mikezz
      Veľmi skoro. Našťastie Fallout 4 má stále štýl, za ktorý sa nemusím pri hraní a pozeraní videí hanbiť. Na rozdiel od tzv. Mafe III.
  • cumpi3
    jako ty auto...to je ze san andreas ne? Trochu nesedi do mafie
  • TakeDowns??? Zmáčkni B a zabiješ týpka co stojí pár metrů opodál. ÝZY. A ta šílená kamera při zatáčení je fakt sh*t. To samé platí o až moc zběsilé kameře při střílení zpoza krytu...bože to bude kravina...
  • BoB.2
    To je užasný jak z něčeho co se jmenuje Mafia udělat uplně něco jiného co se taky jmenuje Mafia.
    • Sr_Lobo
      Stacilo by to vydat jako DLC k GTA V a hnetka bych z toho mel vetsi radost *12*
    • myslím si že mafie III bude totální blbost ale zase na druhou stranu k tomu co píšete srovnejte třeba GTA 1 a GTA V :)
      • Jenže GTA her je asi tak deset, Mafie jsou zatím jen tři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit