Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, nevim. Uz k jednicce jsem mel vlaznej pristup. Dvojka mi pripadla zoufala. Ale lidem se libila. Ty auta nepusobi dobre, ale zatim ve me budi nadeje vetsi nez ty dve predesle.
    A jasne ze je to stale hra castecne vznikajici tady v cechach. Staci cist vic rozhovoru.
    Btw: zrovna dvojka byla konzolovka jak vysita :-D
  • Z jejich projevu uz o vanocich :-D
  • ALHAZRED
    ...best konzolovka...DUVENBLEJT...
  • *mam na mysli ty zdejsi
  • Vsak voni si to beztak stahnou ;-)
  • Souhlas! Tahle beta mi pripadne zazivnejsi nez beta Kingdom cum. Ted uz by bodlo jen nejake novejsi video.
  • Vybuchy byl jen script na ukazku. Uz pred nekolika mesici to zminovali v rozhovorech.
  • Tak hlavne ze v dvojce to nebyl byvalej vojak co rekrutoval k mafii :-P
  • To jim nevysvetlis. Oni chteji ameriku plnou uhlazenych italu v sedmdesatych letech :-D
  • Ne,no... :-D
  • A nebude to treba tim, ze se to presunulo na konec sedesatych let?
  • Tak to mas blbej vkus, kdyz hrajes tuctovy a nudny hry :-P
  • Líbí se mi souboje, jsou přesvědčivě brutální. Zbraně mají dobrý feel. Zbytek hry zatím moc nepřesvědčil. A hlavní protagonista chodí jako i d i o t.
  • MARTASLJ19
    Kedy bude recenzia na Mafiu 3? *1*
  • Prosim te, videl si ty exploze po jednom zasahu ??
  • mikezz
    Zato naivní zas nepoznajú kritické myslenie. Zmena je fajn vec, ale len keď je to zmena k lepšiemu.
  • Tvle, co nechapes na tom, ze de o to, vyzdimat prachy ze znacky, a sekundarne to samo musi bejt dost politicky korektni, takze tam proste musi bejt cernoch. Vsadim se s tebou, ze kdyby dneska nekdo tocil (treba) zivotopis Lincolna, tak ze hlavni roli bude mit cernoch nebo cinan.
  • MAfia III nebude stejná jako mafia jedna a dva? kdo by to byl řekl - kdyby byla stejná lidi by říkali to je sh*t jako cod a Ac cash grab, žádný změny je to sra*ka!! a když je to něco jiného - to není to pravé to už nestojí za nic.... ach vy vševidoucí vše víte lépe, kousněte si radši do hamburgeru a počkejte až to vydají.
  • Asharak
    Šak ani být nemůžou, jejich hra to původem není, a na IGN ohlašuje jejich verzi. *7*
  • Asharak
    Jj, úplně by sedl jako další člen postradatelných (Expendables) *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit