Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Aký amatér. Hrdina sa práve vrátil z vojny tak má skúsenosti *5*
  • Asharak
    Amatér hrdinou. NICE! hollywood biatch *5* *11*
  • Až na tie debilné ničím nezapríčinené výbuchy áut a otrasné zjednodušenie prestrelovania pneumatík to vyzerá fakt skvostne, graficky je to fakt na vysokej úrovni, už len treba dúfať, že to bude mať aj mimo iného aj kvalitný a pútavý príbeh ako predošlé hry :)
  • Já mám druhý díl moc rád a také se mu vyčítalo spousta věcí... Ale i na tohle pokračování se těším. Je to prostě další evoluční krok v městské akci. Vždyť jednička se s GTA III stala průkopníkem právě takových her. Nemusím ovšem hrát golf, jezdit na kole nebo skákat padákem jako v GTA, ale chci aby to stále mělo chytlavý příběh a postavy, na kterých mi záleží. To obě předchozí Mafie splňovaly. Tak držím pěsti, ať to máme i tady.
  • Mart9
    To jako myslíš vážně? *1* *1* Zkopíruju ti tu mou citaci, aby sis ji ještě několikrát přečetl.

    "A tuhle gorilu video prezentuje jako vraždící zrůdu."
    "A tuhle gorilu video prezentuje jako vraždící zrůdu."
    "A tuhle gorilu video prezentuje jako vraždící zrůdu."
  • Proc jsi tak butthurt?
  • TheGGG
    lepší než zapšklí čecháčci...
  • Uz jsi slysel o cenzure ?
    Pripadne o nemyslicim stadu nahypovanych fanboyu, nekriticky obdivujicich cokoliv co jim spadne pred rypak ?
  • MARTASLJ19
    Vito bol len lenivý idiot, ktorému sa nechcelo pracovať a tak kvôli tomu skončil dvakrát v base, ale stále sa správal ako d*bil a nakonci to aj tak pekne posral.

    "A tuhle gorilu video prezentuje jako vraždící zrůdu."

    Si už hru hral? Daj mi link na hru, nech sa sám presvedčím že vravíš lož.
  • MARTASLJ19
    Si dovolím tvrdiť, že tu vidno, že na tom nerobí už namyslený Vávra a spol a konečne majú Mafiu v rukách schopnejší ľudia a aj vedenie.
    Po hroznej dvojke mi toto hádam zahojí rany.

    Ale bravo tu už blázni zo svojich výlevov môžu rovno napísať recenziu.
  • TheGGG
    v diskuzi na ign panují z 95% nadšené ohlasy...
    to jen aby si zdejší dolňáci nemysleli, že vývojáři jsou pod nějakým tlakem...
  • Hmmm tak nic no... Docela pěkné animace, ale to je asi tak všechno... Grafiku v této fázi neposoudím, ale jízdní model a fyzika jsou trapné...
  • Prophet
    Tohle je maximálně Grand Theft Mafia, tenhle pas*vil nemá s předchozíma dílama nic společného
  • Mart9
    - Tommy byl taxikář, který se přidal k Mafii na poslední chvíli, když mu šlo o život.
    - Vito byl zlodějíček, který se přidal k Mafii díky kamarádovi, aby nemusel do války.
    - A tuhle gorilu video prezentuje jako vraždící zrůdu.

    To je podle mě základní rozdíl, proč si ta hra nemůže získat fanoušky prvních dvou dílů už od začátku.
  • Uvedom si ze vetsina tech indie hopsacek uz dnes cili na konzole.
    Ostatne ja plosinovky nehraju, za poslednich 10 let jsem hral Oddworld a Rogue Legacy.
    Segment tech radoby umelcu s plnovousem, kteri delaji walking simulatory me vylozene sere.
    Milion early access survivalu bych rovnou ze steamu vyhazel.
    Ale chapu ,ze spoustu lidi tyhle veci bavi a pro me zustanou porad desitky kvalitnich her .... coz by se na konzoli stat nemohlo.
  • TheGGG
    ano, pc indie scéna a její 1000+1 stejná hipsterská hopsačka *1* *1*
  • Chápu, že noví tvůrci mají vizi, která se nemusí líbit všem. Přesto si myslím, že by některé série nemusely mít další pokračování. Ne vždy se to totiž podaří.
  • Na druhou stranu, proč i nestavět na tomto charakteru, pokud tu někomu nejde vyloženě o barvu kůže. Nedělám si iluze, že by tvůrci kolem toho dokázali promyšleně a nedramaticky filosofovat, ale ta myšlenka nemusí být tak zlá a možná je záměrná. Hlavohruď a násilnický ublížený tupoun, který se mimoděk měl stát spolu s ostatníma obyčejnou mrtvolou, protože někomu nevoněl, se nakonec nejen nestal, ale naopak se utrhl ze řetězu tak nepředpokládaně, že začíná otřásat základy dosavadní kriminální organizace New Orleans. Narozdíl od dob třicet/čtyřicet let zpátky nyní jen zdeformovaný a už teď starých zákonů a tradic zbavený obsolentní mafiánský svět versus dynamická doba kriminality a zločinů jakýchsi pohnutek, možností, avšak také stejných chutí po moci představované tímto panákem. Jeho počáteční snaha se mstít tu klidně může zabalancovat k touze získávat pro svůj prospěch. Nelze říct, že by tohoto tupouna měly zajímat nějaké zvyky omerty a vendetty, no kdo může tvrdit, že by mu to na tom mělo v jeho postupu a ambicích stejně zálěžet.
  • Jenže GTA her je asi tak deset, Mafie jsou zatím jen tři.
  • mikezz
    Veľmi skoro. Našťastie Fallout 4 má stále štýl, za ktorý sa nemusím pri hraní a pozeraní videí hanbiť. Na rozdiel od tzv. Mafe III.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit