Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Strašný. Psychouš na steroidech, chodící jako postižená opice.
    • corfer
      Navíc mám takovej pocit, že v tý době nebyly anabolický steroidy ani zdaleka tak rozšířený, aby si je mohl dovolit kdekdo...
      • Ale... ale ... ale...... vzdyt prece jeste ta hra nevysla tak jak si nekdo muze neco dovolit kritizovat ? ..
        Radeji by mel jako poslusna ovecka drzet hubu a predobjednavat.
        Uvedom si ze pokud ukazou 20 minut gameplayev open world hre tak je to uplne VSECHNO co ta hra nabizi.
        Tohle budes v te hre delat porad dokola a dokola a argumentovat pribehem taky nemuzes protoze dobrej pribeh v aaa hrach uz nikdy nebude.
        Muzu to predpovidat, stejne tak jako muzu predpovedet ze zitra vyjde slunce ... na zaklade dlouholetych zkusenosti a taky zdraveho rozumu !
        • corfer
          To víš, že může... Trochu na úrovni ale. Že?
          • Spousta cernych "gangsteru" jede na steroidech a ten ve hre chodi jako idlot ...... vzdyt napsal jenom fakta ktera videl v tom videu.
    • corfer
      Strašný. Psychouš na čaji, kterej si tady neustále hraje na intelektuála. Nejde mu to. Jak chodí nevím, možná vůbec... Podle mě má tvůj příspěvěk stejnou vypovídající hodnotu jako ten můj o tobě. Ze hry jsi viděl 12 minut a bohužel pro tebe to nevypadá jako první Mafia. Přenes se přes to, buď větší a počkej si na víc informací, než tady začneš vynášet podobný hnusy... Samozřejmě, že nejsi jediný, na tebe mě ale odkázala rovnou homepage. Díky.
      • Inquisitor
        Nemám potřebu si na něco hrát, jak se asi dneska předpokládá. Tou opicí jsem nemyslel to, že je černoch, to mě ani nenapadlo. Hodnotim styl chůze, je mi úplně jedno jestli je černý nebo ne. O Mafii jedna jsem se nezmínil vůbec, tak nevim o jakym srovnávání to mluvíš. Hodnotim co jsem viděl a ne celou hru, mimochodem kde jsi to četl? Až uvidím víc a jiný stránky hry, budu hodnotit to. Z výkřiku do tmy sis udělal vlastní pomýlený názory. Díky.
    • Lenny
      hned po vydání se bude na netu hojně hledat "mafia 3 árijec skin"
    • Tsss.... náhodou je sexy. :D
      Neni to takovej ten uměle vyfešákovanej typ jako v jinejch hrách, podle stejný předlohy.
      Se tam hodí naopak. :D
    • Sr_Lobo
      Tak to bude permaban kamaráde... to neni moc korektní příspěvek do dnešní doby *3*
      EDIT: Koukám, že sarkasmus tu neni moc známá záležitost *15*
      • Inquisitor
        Tou opicí jsem nemyslel černocha, jak jste na to přišli? Myslel jsem styl chůze, spíš jak neandrtálec. Nejsem žádný rasista.
      • Co by mazali? Však má pravdu. Vypadá to tak.

        A lidé jsou z opic.
      • Ti 3 černosi, žijicí v čr, budou nepochybne poboureni.
  • BoB.2
    To je užasný jak z něčeho co se jmenuje Mafia udělat uplně něco jiného co se taky jmenuje Mafia.
    • Sr_Lobo
      Stacilo by to vydat jako DLC k GTA V a hnetka bych z toho mel vetsi radost *12*
    • myslím si že mafie III bude totální blbost ale zase na druhou stranu k tomu co píšete srovnejte třeba GTA 1 a GTA V :)
      • Jenže GTA her je asi tak deset, Mafie jsou zatím jen tři.
  • Mart9
    - Tommy byl taxikář, který se přidal k Mafii na poslední chvíli, když mu šlo o život.
    - Vito byl zlodějíček, který se přidal k Mafii díky kamarádovi, aby nemusel do války.
    - A tuhle gorilu video prezentuje jako vraždící zrůdu.

    To je podle mě základní rozdíl, proč si ta hra nemůže získat fanoušky prvních dvou dílů už od začátku.
    • MARTASLJ19
      Vito bol len lenivý idiot, ktorému sa nechcelo pracovať a tak kvôli tomu skončil dvakrát v base, ale stále sa správal ako d*bil a nakonci to aj tak pekne posral.

      "A tuhle gorilu video prezentuje jako vraždící zrůdu."

      Si už hru hral? Daj mi link na hru, nech sa sám presvedčím že vravíš lož.
      • Mart9
        To jako myslíš vážně? *1* *1* Zkopíruju ti tu mou citaci, aby sis ji ještě několikrát přečetl.

        "A tuhle gorilu video prezentuje jako vraždící zrůdu."
        "A tuhle gorilu video prezentuje jako vraždící zrůdu."
        "A tuhle gorilu video prezentuje jako vraždící zrůdu."
        • MARTASLJ19
          Kedy bude recenzia na Mafiu 3? *1*
          • Z jejich projevu uz o vanocich :-D
      • Proc jsi tak butthurt?
  • Chudák Vávra, takhle mu prznit děcko, ho musí hodně bolet...
    • nebo naopak hřát u srdce, že jeho hru nepřekonají ani se 100x vyšším rozpočtem, protože u toho narozdíl od něj neumí pouŽívat mozek
  • Kdyby dělali Amíci pokračování Stalkera, udělají z toho Call of duty, když dělají na Mafii, udělají z toho GTA. Kdyby se to aspoň nejmenovalo Mafia, dyť ten chuj nemá s mafiány vůbec nic společného. Rád bych si to zahrál, například město vypadá nádherně a hratelnost zkousnu, ostatně GTA nebo Saints row jsou taky zábavné hry a tohle je z toho samého soudku, ale právě protagonista mě strašně s**e. Působí dojmem naprosto primitivní hlavohrudi, násilnický ublížený tupoun vedle kterého vypadá Joe jako Tom Hagen. Pokud se jej snažili udělat jako člověka, kvůli kterému radši přejdu na druhou stranu ulice, tak se jim to povedlo, ale já za někoho takového hrát nechci. Doufám, že ta hra bude natolik neúspěšná, aby se už 4-tý díl nedělal, rozhodně si nepřeju aby na tom to studio krachlo, taková manták nejsu. jen aby jim nesvěřili další díl a značka radši skončila, než aby pokračovala tímhle směrem.
    • Na druhou stranu, proč i nestavět na tomto charakteru, pokud tu někomu nejde vyloženě o barvu kůže. Nedělám si iluze, že by tvůrci kolem toho dokázali promyšleně a nedramaticky filosofovat, ale ta myšlenka nemusí být tak zlá a možná je záměrná. Hlavohruď a násilnický ublížený tupoun, který se mimoděk měl stát spolu s ostatníma obyčejnou mrtvolou, protože někomu nevoněl, se nakonec nejen nestal, ale naopak se utrhl ze řetězu tak nepředpokládaně, že začíná otřásat základy dosavadní kriminální organizace New Orleans. Narozdíl od dob třicet/čtyřicet let zpátky nyní jen zdeformovaný a už teď starých zákonů a tradic zbavený obsolentní mafiánský svět versus dynamická doba kriminality a zločinů jakýchsi pohnutek, možností, avšak také stejných chutí po moci představované tímto panákem. Jeho počáteční snaha se mstít tu klidně může zabalancovat k touze získávat pro svůj prospěch. Nelze říct, že by tohoto tupouna měly zajímat nějaké zvyky omerty a vendetty, no kdo může tvrdit, že by mu to na tom mělo v jeho postupu a ambicích stejně zálěžet.
  • Prophet
    Tohle je maximálně Grand Theft Mafia, tenhle pas*vil nemá s předchozíma dílama nic společného
  • TakeDowns??? Zmáčkni B a zabiješ týpka co stojí pár metrů opodál. ÝZY. A ta šílená kamera při zatáčení je fakt sh*t. To samé platí o až moc zběsilé kameře při střílení zpoza krytu...bože to bude kravina...
  • Dalsi genericka third person konzolova mestska rubanice plna quicktime eventu .......vsechny jsou uplne stejne a nema smysl ocekavat neco jineho.
    Opet nezbyva nez podekovat za pc indie scenu a jit si vycistit zuby po tomhle ublinknuti.
    • TheGGG
      ano, pc indie scéna a její 1000+1 stejná hipsterská hopsačka *1* *1*
      • Uvedom si ze vetsina tech indie hopsacek uz dnes cili na konzole.
        Ostatne ja plosinovky nehraju, za poslednich 10 let jsem hral Oddworld a Rogue Legacy.
        Segment tech radoby umelcu s plnovousem, kteri delaji walking simulatory me vylozene sere.
        Milion early access survivalu bych rovnou ze steamu vyhazel.
        Ale chapu ,ze spoustu lidi tyhle veci bavi a pro me zustanou porad desitky kvalitnich her .... coz by se na konzoli stat nemohlo.
    • Přesně.. , první co mě napadlo hodně sřílení, výbuchů a všechno ovladát na páčkách nejlépe jednou rukou, aby to nebylo náhodou trochu víc HC a aby to bylo hratelný pro lidi od 1-99 roku. Už od prvního videa cítím pr*ser a další videa mě v tom víc a víc utvrzujou. *16*
    • Souhlasím, až na jedno...proč konzolová?
      • Protože USA ...
        • Ne,no... :-D
  • takže budem hrát za "hodnýho" mafiána co likviduje především ostatní zločince? a co skutečná práce mafie, jako je obchod s bílym masem a prostituce, výroba prodej drog, vydírání a vybírání výpalnýho, vraždy nepohodlných osob, podplácení policie a úřadů, koupání se v penězích a neomezené moci? to si asi nelajsnou co
  • mirekdusinojc
    V momentě, kdy hlavní hrdina ve videu vytáhl na stráže kudlu a několikrát ho bodl do ksichtu a vývojář to okomentoval slovy, že podobné akce se hráčům odemknou postupně v průběhu hry jako perky, jsem video znechuceně vypnul. Přesně tohle je krásná ilustrace toho, o čem Dan Vávra mluví už roky a co je špatně na herním průmyslu. A paradoxně se to děje nyní i ve hře, která nese jeho odkaz. Nechápejte mě špatně, tady nejde o násilí ve hrách, samozřejmě že nepředpokládám ve hře o mafii, že se budou mlátit polštářema. Tady jde o střídmost, realističnost, konzistentnost. Jak chtějí tvůrci budovat nějaké dramatické momenty, když jejich hlavní hrdina vraždí v jednom kuse jak psychopat pomocí glorifikovaného perku. Třbea pro příklad, jen stěží by ve Hře o Trůny měla smrt Oberyna Martella takovou sílu, kdyby ji tvůrci pomalu nebudovali a kdyby třeba dali do každého předchozího dílu podobnou brutální smrt.
    • i kdyby ho bodnul jen jednou, pořád je to vražda. takhle si alespon užije trochu legrace. Tohle moralizovani v hrach kde prakticky hrajete za masove vrahy mne udivuje
      • mirekdusinojc
        To není moralizování. To je volání po tom, aby už hry konečně dospěly a negamifikovaly kraviny, které připadají cool a legrační tak dětem na základce.
    • Při čtení tvýho příspěvku se mi vabavily momenty z Mafie 1, kdy třeba ses musel pomalu dopracovat k tomu, abys zabil Morela a hon na jeho bráchu (bastard se štěstím) byly geniální chvíle :) a pak sestřelení Morela v letadle.....pochybuju, že Mafie 3 bude mít tak silnej příběh...všechno je strašně zkomerčnění a tak se hraje na efekt nikoliv na příběh :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit