Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED
    ...best konzolovka...DUVENBLEJT...
  • No, nevim. Uz k jednicce jsem mel vlaznej pristup. Dvojka mi pripadla zoufala. Ale lidem se libila. Ty auta nepusobi dobre, ale zatim ve me budi nadeje vetsi nez ty dve predesle.
    A jasne ze je to stale hra castecne vznikajici tady v cechach. Staci cist vic rozhovoru.
    Btw: zrovna dvojka byla konzolovka jak vysita :-D
  • To si dám raději ještě jednou znova celé Narcos, než tohle...
  • konecne si amici plni Emerikán dream :/ ..mozna trosku vic mafie a min gta *7*
    • "But dreams have a nasty habit of going bad when you're not looking."
    • americky sen... byla to noční můra *5*
    • Mafie neni jen Cosa Nostra....
  • Kravicka
    Krasne se mu to seka, krasne se mu nacitaji LODy primo pred postavou, proste nadhera GOTY 2016
  • MAfia III nebude stejná jako mafia jedna a dva? kdo by to byl řekl - kdyby byla stejná lidi by říkali to je sh*t jako cod a Ac cash grab, žádný změny je to sra*ka!! a když je to něco jiného - to není to pravé to už nestojí za nic.... ach vy vševidoucí vše víte lépe, kousněte si radši do hamburgeru a počkejte až to vydají.
    • To jim nevysvetlis. Oni chteji ameriku plnou uhlazenych italu v sedmdesatych letech :-D
      • mikezz
        Italov chceme v tridsiatych. V sedemdesiatych sympaťáka, ktorý nefrčí na steroidoch a nevráža 3x kudlu do krku len tak pre radosť.. Alebo keď už aspoň tie steroidy dobrovoľne (posilovanie v GTA:SA)
        • No sympataka...primarne jsou to vrazi, kterym nebyo cizi zabijet i deti i zeny tehotne atd viz Brusca, Putrone ci Rina...Ono treba Gotti ci Gravano a Genovese symposi byli to jo, mastny oblek kozeny vlas :) nebo naopak...ale i tak kolik zabil lidi Gravano...18 ? Nakonec zradil a pak skoncil v drogah az po usi.

          Sympatak mafian v 70tych v USA nevim...stejne a zas pujde o drogy,vrazdy a korupci. Symposi nejsou.
          • mikezz
            Sympaťák je asi blbé slovo, uznávam.
        • Hele já viděl už hodně špatných věcí v herních videích před vydáním hry a nikdy to nevypovídá o její celkové kvalitě... v opačném případě ty dobrá videa pak často vyvrcholí zklamáním. Nejsi žádný kritik jsi jenom rozumbrada tak se s tim smiř, víš houby.
          • mikezz
            Keby to chcú zmeniť, nevydajú staré video z E3 teraz. A nekomentujú ho rovnako ako na E3. Tá hra má jasný koncept, ktorý korporáti už nedovolia zmeniť, Na to je už neskoro a naviac sa to istému publiku páči. Nepotrebujem byť kritik, aby som si dokázal spraviť názor na hru z dlhého gameplay videa.
            • "Keby to chcú zmeniť, nevydajú staré video z E3 teraz. A nekomentujú ho rovnako ako na E3."
              - v tom pripade to bude video s komentarem z E3, nemyslis?
    • Prosim te, videl si ty exploze po jednom zasahu ??
    • mikezz
      Zato naivní zas nepoznajú kritické myslenie. Zmena je fajn vec, ale len keď je to zmena k lepšiemu.
  • Bude česky jako předchozí mafie?
    • Jen titulky
  • Z toho co jsem viděl mám zatím pozitivní dojmy. Mě je u řitě, že už na tom nedělá Vávra, že už to není česká hra, že se hraje za černocha apod. Samotná hra vypadá skvěle z toho, co doposud prezentovali, takže proč to hatit?

    + animace postav: když Clay chodí, běhá, kryje se, když zastřelení nepřátelé padají na zem, nebo když padají na zem po výbuchu, všechno vypadá reálně/uvěřitelně.
    + grafika: kvalitní nasvícení, stíny ... všechno vypadá vskutku hezky, takže snad s vydáním nepřijde grafický downgrade, jak to tak u velkých her bývá :/
    + město + doba zasazení
    + takedowny

    - jízdní model, kde auta až moc kloužou po vozovce, nevypadá to hezky a nevěřím, že se to bude ovládat dobře

    Takže za mě zatím ok. Chápu, že zatvrzelí mafii-už-nedělají-češi-takže-to-bude-shit hateři na to budou plivat ze setrvačnosti, ale měli by si uvědomit, že první Mafie už je 13 let stará, a i přestože je to stále kult herního průmyslu, tak už je prostě načase se pohnout dál a pomalu na ní zapomenout. A to, že to vychází už příští rok je super, pokud teda nebudou nějaký odklady, což už je taková automatika u velkých her ... a jestli vyjde v daném termínu, tak může být zabugovaná, nedoladěná apod... ale to už je prostě videoherní život, vole.
    • - naprosto zbytecna brutalita
      - z p***le jizdni model - abyste se mohli citit jak kaskaderi z hollywoodu
      - radoby otevrene mesto, coz bude ve vysledku na ukor pribehu
    • Jack1947
      Jn mluvíš jim úplně z duše, to pohnutí dál nejlépe tak aby se obsah co ve hře je dolepil pomocí DLC a zbytek zalepil placenými mini dlc - ano tohle opravdu už není MAFIA to by se mělo jmenovat už od druhého dílu jinak. Snad to nebudou takový zoufalci ty amíci no...
  • Byla zveřejněna ukázka soundtracku.

    https://www.youtube.com/watch?v=4eYIABppj5A

    *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit