Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD bohužel nevydrží věčně (10-20let?) , Je mi s toho k pláči , ale bohužel CD vymizí :(((
  • Teo (anonym)
    Steam je dobrá cesta , nikoliv budoucnost
  • Lidi skupujte krabice i starších her jak se dá.Z jedno dvě desetiletí se nimi bude obchodovat na aukcích jako s uměleckými díly,na to bych dal ruku do ohně.Já osobně se chystám na nákup pár kusů na e-bay ročník 90-96 je neideálnější.Jistá investice.A za pár let nebude nic za rozumnej peníz k dostání!
  • >Do 10 let si prý na hry v krabicích ani nevzpomeneme

    presne, uz 5 let sbiram ISO obrazy na pevnych diskach je to pohodlne a na krabice si uz nevzpominam...
  • Erien
    Já věřím že ne, krabice je krabice, ta má svoje kouzlo. :)
    • Moje řeč. Taky doufám, že se to nikdy nestane. Mít pěkně vyvoňanou novotou jak krabici papírovou, tak i plastový obal na DVD. Návod v češtině a pěkný potisk na DVD. Z digitální distribuce vám zbyde tak akorát šedý nápis ve steamu a to je dost málo pro srdeční záležitosti.
  • Ako funguje online distribucia?napriklad stream?
    zaplatim si hru,stiahnem,instalujem....ked mi odide HDD,alebo chcem ju nainstalovat na inom PC,alebo po dvoch rokoch si ju znova zahrat,je stale online k dispozicii? na dalsie (uz) volne stiahnutie/instalaciu....?
    • smejki
      ano, hru si pak můžeš stáhnout kolikrát chceš.
    • Koupíš si jí a nainstaluješ kdykoliv a kdekoliv se přihlásíš. Můžeš hrát jen přihlášený a to nejde víckrát najednou (třeba na dvou PC najednou se nepřihlásíš).
      • myslel som to tak,ze instalujem/odohram/odinstalujem na PC doma,a potom napr. o polroka si opat stiahnem /instalujem/zahram.....

        ci je tam ta hra po zaplateni uz "navzdy" k dispozicii ako keby na takej virtualnej policke,a mozem po nej kedykolvek siahnut....
        • Jo tak. Cože? To je to samé :)

          Stáhneš (tím i nainstaluješ, proces instalace tu jaksi není, kromě nějakých directů a pod), hraješ, odinstaluješ (čti smažeš). To můžeš opakovat až do konce světa.
  • Veskoslav
    Ačkoliv digitální distribuce hojně využívám (Portal, HL2, DN Forever, Orc Must Die atd.), tak přesto si neodpustím a koupím si krabici u některých her, co chci mít prostě na poličce a digitální distribuce mi nevynahradí ten pocit se podíva na poličku a tam je vidět (namátkou mám všechny Stalkery, oba Zaklínače(luxusní edice obě), Sc II, ME 1 i 2 (obě opět bonusové), DA 1 + 2 (dvojku mám jenom proto, že byla "zabalena" k jedničce a vyšlo to na 500), DarkSpore, všechny Spore, nové Warhammer, některé NFS a mohl bych pokračovat:)
  • Já jsem zas s digitální distribucí spokojenej. Steam na HDD překousnu, firewall ale hlídá. Pro mě to znamená ušetřit spousta času a taky nemusim vymejšlet, kam bych přidělal nový poličky.
    Hra je za dvě-tři hodky stáhlá a můžu hrát.
  • no to je fajn že jdou prachy přímo vývojářům problém je v tom že oni si od huby neutrhnou proto aby zákazník ušetřil, naopak nastaví cenu tak, aby digitálně verze stála víc jak krabicová. to jim vyhovuje to jo....
    • A bude to tak dovtedy, kým tu bude plno šulinov preferovať krabice *3*
  • MrSanta
    Já hlavně doufám, že za 10 let na krabicovky nebudeme muset jenom vzpomínat *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit