Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, mě osobně se líbí něco mezi. Jako že si koupím krabicovou verzi a potom ji provážu s online účtem, kde si ji v případě ztráty či zničení média mohu opět stáhnout. To je vlastně nynější stav. (viz. Steam nebo třeba hry od Blizzardu) Jediné co pak potřebuji je můj CD-klíč no a ten účet. Podle mě je taky skvělé když se dostanu k nějaké collector verzi. Na druhou stranu toho dnes limitované edice zase tolik nenabízí, ale občas se najde i nějaká výjimka.
    • Proč si kupuješ krabku,kterou aktivuješ na službě.Není to zbytečnost?
      Ty nemáš kartu na platby po netu?pokud je nutnost páry či jiné služby,nevidím důvod si kupovat plašidlo na ptáky *3*
      • Ak je krabica lacnejsia ako kupenie priamo na Steame, tak preco nie?
      • Staresino, pokud v krabicce je i medium a ne jen kod, tak je prece super mit oboje? Jak DVD v ruce, tak hru na pare? Idealni...
        • Stále v tom nevidím to PLUS to mít na DVD.Asi nechápu.
  • Stare krabicky som povyhadzoval a nechal si iba media. Neni to kde davat a netreba to brat az tak vazne, aj ke mi to bolo trochu luto. Uz kupujem iba v zlavach na steame, pretoze sa mi nechce minat moc penazi za hry. Staci ked minam peniaze na simracing a este bude treba aj upgradovat pc. *9*
  • "Budhista" Teo je studentská socka, která "nic nepotřebuje", bydlí na podnájmu v jednom pokoji, kde se nemůže ani rovně postavit, aby se neuhodil o strop do hlavy, a tak si svou frustraci verbálně vybíjí, skrze notebooku na kličku, původně určeném pro země rovníkové Afriky, na lidech tady, kteří mají na to kupovat si hry v krabicích. Krabicové hry, na které nemá místo, ale hlavně peníze se tak stávají "fetišem" a ti kdo je kupují, by asi měli "prohlédnout" a prodat i poslední boty. You, sir, are an i***t. *3*
    • Umaroth
      Prosímtě ''Umarothe'' nepoužívej muj nick, je to infantilní a ubohé. PS: Beztak ani nevíš odkaď můj nick pramení...
    • Hej, tak to pobavilo i mě *1* Jak už to tak v těhlech podělanejch diskuzích bejvá, jseš ve svejch představách úplně mimo *1*
      • Nazýváš to příliš honosně, toto nejsou diskuze, ale kdo koho líp setře.
    • lol dobrej byl *15* A ty noťáky na kliku fakt existujou.
  • smejki
    Poslední koupená krabice je u mě Starcraft2. Když bedny nebudou, tak nebudou. Žíly mi to netrhá.
    Padnou bedny? Leda by se přestaly vyplácet a to už záleží na ekonomické síle krabičkářů. Pokud se nějaká společnost rozhodne násilím prosadit digitál ještě před tím bodem zvratu, tak si imho namele hubu.
    • No, asi jako EA si namleli s Originem. Většina hráčstva si svojí milovanou hru koupí za každou cenu, i kdyby se prodávala na externích HDD, ze kterých by se taky musela spouštět.
  • Popravdě mám mnohem radši když si koupím třeba sběratelskou edici s těma všema hovadinkama které si pak můžu někde vystavit společně s trochu luxusnější krabičkou a mít hru během 10 min (i dřív) nainstalovanou. Má to své určité kouzlo stejně jako knihy. Nebráním se však ani digitální distribuci. Na steamu mám už pěknou řádku her. Je to velmi výhodné že tam můžu koupit hry které jsou v poměrně velké slevě ( vánoční a letní výprodej). Cenově je to prostě nesrovnatelné. Prostě : nové hry (sběratelské edice) fyzické ..... a starší s pořádnou slevou STEAM :) .... sem tak 50/50%
  • ..žííš, za deset let budu čtyřicátník ;) budu rád, když si na něco vzpomenu :)
  • Amylee.Anderson
    Vzpomenu... se slzou v oku.
  • CrocoRay
    Když čtu zdejší diskuzi, tak jsem rád, že nejsem sám, kdo ještě pořád věří, že krabičky mají své kouzlo a zdobí si jimi své poličky.

    Bez krabiček to už prostě nebude ono, i když pro nenažrané vydavatele by to bylo naprosto vyhovující a výnosnější.

    A s Budhou tu na mě nechoďte!
  • Vždycky si jednou za čas koupím dražší krabici s nějakou přidanou hodnotou, než aby se mi na disku válely tuny blbostí, který si můžu na Steamu koupit ve slevách. Můžu, ale nechci. To by se mi spíš stalo, že na ty hry v jejich množství zapomenu nebo se k nim po dohrání už nevrátím. A že krabice zabírají místo? No jasně. Stejně jako knihy, CD, DVD… Kdepak, krabice budou dál, možná dražší, ale vždycky se najde dost lidí co je budou chtít. Mimochodem vinylu se taky předpovídal konec a dnes je zpátky na plný koule. Možná ne úplně v mainstreamu, ale rozhodně se končit nechystá.
  • Pro praktikujiciho buddhistu GST: Muj nazor nevyplyva z neznalosti, ale naopak z informovanosti. A ja o buddhismu nezacal ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit