Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomas.vedra
    Já jim na digitální distribuci kašlu, nezavadím o ni ani chlupem. Zůstanu věrný krabicovým verzím a kameným obchodům.
  • I kdyby přestaly krabicové hry existovat, stejně na ně nikdy nezapomenu.
  • Hry v krabiciach? Tuším, že mi o tom kedysi babka rozprávala, ale neveril som jej...
    • To mel byt vtip?? aha tak to asi prasknu smichy...bez si trollovat jinam blbecku.
  • Umaroth
    Osobně si myslím, že na PC je to reálné, i když lituji PCčkářů co radí sběratelské edice. Ale konzole si myslím budou jeste dlouho pouzivat krabickovky, tedy pokud se nové generace nevydají cestou ONlive, cili cloud gaming. Já osobně hru na PC koupím digitálně (cenový rozdíl je markantní) ale konzolovky chci mít proste krabicovky (mám asi 3 hry z XBL a stve me ze je nemam na policce) a hlavne koho bude zajmat digitální sberatelka ? Jako kdyz mi zaslou prez internet plasma cutter kterej se predemnou zhmotní, tak proc ne *1*
  • no u her se toho snad dočkáme,ale filmový a hudební průmysl na internet zatím kašle, viz ACTA a pod. Snad ten herní prorazí cestičku.
  • a co special edice když tam bude figurka třeba z AC tak to taky digitálně ? :D
    • To už budou mít všichni 3D tiskárny, tak ti to pošlou digitálně a ty si figurku jen vytiskneš :D
      • Nebudou :) 2012 to řeší všechno xD zde sou analitici v koncích xD
    • Jo no a naše skvělá česká pošta ti to doručí po kousíčkách takže z figurky budeš mít PUZZLE :-D
    • Třeba na GOG ti dávaj takový rádoby bonusy jako wallpapery a muziku a lidi to docela žerou, nakonec sám mám pár soundtracků z těch her, tak nevidim proč ne. Stejně za těch deset let budou technologie jinde, figurky budeš mít v mobilu a lidi nebudou znát papír, na záchodě se budou utírat aplikací na tabletu. *1*
    • specialku ti můžou poslat z výroby na základě online objednávky, nemusí to jít prostředníky v krámech...
  • Nejsem moc jazykově nadanej i když jsem se AJ učil 8let, ale nebylo mi dáno a stejně anglicky moc neumym, ale i tak dokážu dát něco do hromady. A kvůli tomuhle využívám oboje jak digitální distribuci steam tak i kamenné obchody, když vychází nová hra a mam o ní zájem a chci si jí pořídit a samozřejmě jí chci mít česky tak jí koupim v kameném obchodu, protože steam češtinu moc často nepodporuje. A pokud jde o hry, které už vyšli a mě minuly a já si je chci pořídít dodatečně, mrknu zda na tu hru je nějakej překlad na nějaké fun stránce a když je koupim přes steam a čaštinu stáhnu a když ne zas se obrátim na kamenej obchod, kde je k té hře čeština rovnou a koupim jí. A pak jsou hry, které kupuju hned i když jsou anglicky, i v kamených obchodech tak na steamu těch tolik není, ale dam příklad za všechny call of duty (vlastním i BF3 takže jsem neutrální ke koupy) *1*. Ale pokud se do budoucna objeví česká digi. distribuce, která bude mít spoustu her i právě vycházejících her s češtinou jako kamenné obchody xzone či funstore tak nebudu váhat a digi. distribuce by mi stačila a do té doby muj stávající systém trvá. *4*
    • Neumym! *facemelt*

      Já myslel, že Steam má víceméně stejné portfolio co se týká češtiny...aspoň z nabídky Cenegy.
      • NO coment!! Myslet neznamena vědět *1* steam neni tak dokonalej ne na hry, co ja kupuju...
        • ME, Fable i FNV jsou na Steamu v češtině...co chybí?
          • MoW, DE3, RUSE,WEE...... něco dalši se ještě určo najde *4*
  • Tak mě osobně to přijde celkem normální.Všechno jde dopředu.A já už také nechodím do obchodů pro hry.Už kupuju jen přes internet ať už přímo u vydavatele nebo přes nějakou službu (např. Steam).Ale kámoš třeba nedá dopustit na originál krabici,takže pořád kupuje spíše krabicové verze.Každý je hold jiný.
    • přesně :) Já si pořád kupuji jen krabicové verze. Rád si je vystavuji... Doufám že tedy vydrží co nejdéle :))
  • filias
    Pokud krabci, tak sběratelku která obsahuje artbook a triko (nebo něco podobného).
    Jinak ty hlášky, že za 10 let si na krabice ani nevzpomenem jsou posledním zachroptěním senilního dědka nad hrobem. Že to nebude mainstream, je ale jisté.
    • Tak uz ted je mainstream warez, a to je taky digitalni distribuce :D
  • Pokud se zruši krabice,přinese to jednu věc a to tu nejotravnější.Více reklam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit