Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage
    Autor tejto "novinky" - Overwatch, ze ma to neprekvapuje ;) Bez krabice ani ranu! Bodka. Hotovo. Finito. Howg. :)
    • Overwatch
      Už při psaní jsem si vzpomněl na tebe Micku :)
    • Jj, tuhle teorii razím také, bohužel v poslední době už nějak odmítám platit přepálené poštovné a nerad platím za cokoli PŘEDEM převodem na účet, takže si postupně zamilovávám digitální distribuci. Jen čas od času si udělám radost nějakou tou "kolektorkou".
  • Kdybych vlastnil miliony, tak penize bych neposilal na charitu, ale do steamu :D
  • MarekTV
    Safra, a čím si pak budu zdobit poličku, kupónama s kódem na aktivaci hry? Nene, krabičky tu ještě s námi chvilku budou :)
  • kubikrafikzamik
    Jenom to né, ja chci mít z té hry radost a vědet že si ji kdokoliv mužu vytáhnout z poličky oprášit a zase pohladit :D:D:D
    • Kinet1c
      presne tak :)
  • bez sance, clovek potrebuje vec vlastnit, a ten pocit pri digitalnych kopiach proste chyba
    • Jak by řek Buddha: odnauč vlastnit a budeš spokojenej *5*
      • Buddha? To bych spis tipoval na naky blaznivyho komunistu ;)
      • Buddha nikdy nehovoril ze nemas nic vlastnit, on hovoril o tom ze nemas byt priputany k tomu co vlastnis.
        • Aha, a není to tak, že když nejsi připuatný k tomu, co vlastníš, tak ani nemáš potřebu to vlastnit? Ono jaksi vlastnit něco = být k tomu připoutaný. Tak si říkám, proč Buddha nezůstal dřepět doma v paláci mezi svou sbírkou DVDček a nekázal z obýváku *7*
          • fetisismu ? takze ti nevlastnis ziadne papierove knihy ani nic podobne ? ci ty uz si vyrovnany so svojim fetisizmom ?
            • Vlastním, ale nemám problém s tím, že se jejich ducovní hodnota časem vlivem technického pokroku transformuje do jiné formy. O tom bys myslím mohl vědět své...
          • Nie je to to iste, pretoze stastne ci nestastne nie su tie veci ktore vlastnis alebo nevlastnis. Co potom ludia co su nestastny preto ze nic nemaju ? Nema to nic spolocne s vecami. Ani Buddhov quest nemal nic spolocne s jeho bohatstvom.
            • Mě to přijde jako lehká forma fetišismu *2*
            • presne ako vravi robotron. a ty hovoris o niecom inom. moje stastie bude rovnake ci hru budem mat krabicovu alebo digitalnu, ale moj pocit ze ju vlastnim (ktory nebude mat vplyv na moje stastie) tam bude rozdielny
            • Pro mě osobně štěstí vyplývá z toho, když je ta hra dobrá, a je úplně jedno, na čem je...
            • To ne, ale z krabicove verze hry vyplyva vetsi stesti nez z digi :)
            • No vždyť tady celou dobu říkám, že štěstí rozhodně nevyplývá z krabicové verze nějaké hry.
          • Protoze mu hrablo (dnes se tomu rika psychicka porucha). Ja bych v tom palaci zustal :)
            • ked ti nevadi ze sa prezentujes prizemnymi prispevkami ktore neamju ziadnu hodnotu ani nic spolocne s temou, tak ano, mozes si pisat co chces. a ano som.
            • A co musim udelat, abych byl praktikujici buddhista? Jet do Tibetu a tam tocit valeckem a delat ohm ohm ohm. A ty si praktikujici buddhista? Ja si myslim, ze clovek muze o necem rict co si mysli, aniz by byl praktikujici neco :)
            • si praktikujuci buddhista ? ak nie tak poznas naozaj iba rozpravky a v tom pripade naozaj nevies o com pises
            • Proc myslis, ze o tom nemam poneti? Ja tu pohadku o Buddhovi znam docela dobre :)
            • hrablo ? naco sa vobec zapajas do diskusie o ktorej nemas ani najmensie ponatie ?
          • Pardon, on spíš učil, než kazál.
  • Jak jsem psal dole, prostě DVDčka jsou nanic nejlepší je origin a steam.
    • Jo, to rozhodně a když Steam náhodou nepůjde, tak se můžeš kochat leda tak ikonkami na ploše *1*
      • Jazz
        Jasný, možná tak u online hry... *7*
      • Joo to je nejlepší hlavně si u nich dělat dobře
        • To ukradení nicku beru jako celkem vydařenej fór, ale tohle bylo na úrovni dítěte ze základky, debílku.
    • To nejsem já, ale nějakej kre_én *7*
      • Každému jsi u prd_le tak či onak, tak si z toho nic nedělej, že ti další vocas ukradl nick.
        • Zase ty? Tebe bych chtěl jednout potkat. Tolik mindráků v jednom tělě, to se jen tak nevidí *3*
  • Jestli budou vydávat podařené speciální edice her,tak krabice určitě zůstanou.Je to prostě kus umění když se to dobře udělá a sběratelský kousek.
    Dnes tam sice dávají samé hovadiny(postavičky extra bonusy do hry...) tak to nemá cenu ani sbírat.Kdyby ta krabice byla skvěle výtvarně provedena a pomalována+ nějaké bonusy ve formě písemného neformálního deníku z tvorby hry,podepsané artwork tak by to bylo super.Prostě informace navíc o hře které mají hodnotu.
    Stačí si vzpomenou na vinylové a jejich obaly.Byli v té době krásně pomalované a měli zajímavé bonusy které mají dnes cenu.Kdyby tam byl nějaká panák made in china tak by to bylo dnes na vyhození.
  • Zajímavé je, že na PSN jsou hry dražší než v českém kamenném obchodě. A při porovnání cen s e-shopy v UK musí blednout závistí. Navíc není nad pohodlí kdy prostě vložíš disk do mechaniky a hraješ, ne že jak trotl budeš x hodin stahovat hru (navíc pomalost stahování není dán mojí linkou). Disk taky není bezedný, takže když se budeš chtít vrátit ke starší hře, pojedeš stahovací kolečko znovu :(

    Není na to držet v ruce placku, nejlépe v nějaké sběratelské edici se spoustou zbytečností okolo :)
  • Ellendway
    Opravdu odvážné tvrzení od člověka, který nejspíše v životě neviděl sběratelskou edici. Sběratelské edice jen tak nezmizí... přeci jen to je takový ten symbol.

    A upřímně... před desíti lety se něco podobného tvrdilo o CDčkách s muzikou. Proč tedy stále střední Evropa používá takové věci? :)
    • Jo, jenže u CD s hudbou je hudba umístěna na nosiči, v případě digitální distribuce může dojít (a i v tuto chvíli mnohdy dochází) že v krabičce na CD dostanete akorát kód nebo něco takového. I u starého Orange Boxu bylo to DVD v podstatě na nic...

      Digitální distribuce hudby neeliminuje "starý způsob", digitální distribuce software mnohdy ano.
  • Kori
    Asi úplně nezmizí, stejně tak jako i dnes můžeme koupit třeba LP ať už z jakéhokoliv důvodu. Ale věřím, že mainstreamově se bude nakupovat pouze na digitálu a to hlavně z pohodlnosti. Já sám jsem krabicu už dlouho neviděl, ikdyž je fakt že držet hru v ruce je příjemnější. Ale po tejdnu už spíš jen řeším, kam ji dát =)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit