Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekrousek je zabavny. Zajem o hru nepochybne zvedl, ale dalsi male a stale mensi zmeny ukazuji postupne odchazeni D3. Snad se uz na blizzconu dockame oznameni pokracovani na kterem se zjevne pracuje.
  • Z pohladu cloveka, ktory ma na haku nekromancera je tento patch uplny fail. Dve nove oblasti su vlastne stale ten isty les a katedrala, ale v inej farbe. A challenge rifts - to je zvratenost na entu. V ARPG ide o vyvoj VLASTNEJ postavy od nuly po neohrozeneho hrdinu, ktory zabija hordy monstier, aby ziskal lepsi loot a bol stale silnejsi.
    Hrat za postavu ineho hraca !!! s tym, ze mam s jeho buildom !!! porazit nejaky cas, je vyplod choreho mozgu.
    • Ano protože tato možnost ve hře která je zde NAVÍC je hroznej hřích proti lidskosti a vývojáři by se měli stydět ....
      • Ano měli, protože místo toho mohli věnovat čas a zdroje na něco užitečného...
        • Asharak
          Bohužel. Další 2 lokace navíc by byly daleko lepší než challenge *9*
  • 1. Přidali to kvůli lidem, 2. nikdo vás to nenutí kupovat, 3. ke hraní DLC není vůbec třeba 4. Hejtit D3 za to že to není kopie D2 není in už tak 5 let.

    Ano cena celkem vysoká za jednu postavu, ale fanoušci by si to koupili i za dvojnásobek a lidi co tu blijou kraviny to nemusí vůbec řešit a užívat si jejich Grim Dawn :)
    • Jeslti to funguje stejne jako predchozi, tak nuti, protoze pokud spolu chteli hrat dva lidi a jeden mel a druhej ne, tak si spolu proste nezahrali, protoze ti krеteni neumej hru s koupenym dlc pustit v rezimu bez nej.
      • Na toto nepotrebuju DLC obaja. Ked chcem hrat s niekym kto ma nekromancera tak ja to kupene mat nemusim(tiez mi pride to pride vela penazi za postavu). Lokacie ktore pridali su pre vsetkych nie len pre tych co kupia DLC za nekromancera.
    • Pridali to kvuli lidem *1* *1* *1*
      • Asharak
        Ne vole asi BLizzard sám plakal všude možně, že ve hře chybí Necromancer a že jej Wich Doctor, kterého místo něj do hry vytvořili, nesmí nahradit. *7*
  • madPav3L
    Není to moc velký rozdíl, ale já to kupoval za 15$ http://imgur.com/0etIvbm přímo přes Blizzard app, takže nevím kde berete, že to stojí 15 Euro...
    • Bravo, ušetřil jsi 50 korun. *6* Jsi prostě jednička.
      • protoze ses koko....
      • O to tu nejde, mě by zajímalo proč článek uvádí Eura.
        • Protože pro evropský region to je prostě platná měna.
          • A proč mě to teda dali v USD? Jsem v Evropě a mám Evropu mám danou i jako region...
            • A nehlásil ses k účtu třeba z US fóra?
  • 15€ :D :D
    Dost ze prodavaj coop hrdiny za 5€, voice packy za 5€ (ani nedostanete voice pack na hrdinu ktereho si koupite) tak jeste to drazi postavickou za 15€ :D

    Nekde si musi ten nedostatek prijmu z owervatche kompenzovat.

    Acivision -neblizard

    Zachvylku pay-stiny2 na battle netu a je konecna.
  • Ja bych to mozna i hral kdyby nabidli moznost skocit rovnou do endgame. Levelovat postavu 60 levelu abyste mohli konecne zacit hrat je prezitek z 20. stoleti.
    • Na NS,s expícím leg gemem a itemama co mám to tak za 45 min mám naexpenou novou postavu single.
    • Tak přijď. Otázka boostu od endgame postavy tě vylevlovat na 70ku je tak maximálně hoďka *5*
    • No vidis a me tÿhle rpg bavi jen kvuli tomu levelování a veci kolem.
      • i586
        Mě taky baví levelování, což je jeden z důvodů proč mám radši D2. ;) Level v D3 nemá prakticky žádný význam krom toho, že je to jen req pro equip 70 itemů - samozřejmě 'geniální' systém převzatej z WoWka, kterej v non-MMO jaksi nefunguje, protože tu není smysluplný end-game. Pak tu máme stupidní stat systém, kdy má každý class prakticky jen dva staty, stupidní itemizace, která z toho stat systému vychází (což museli zalátat abilitama na legendarkách a kostkou), možnost měnit skilly bez permanentních voleb, takže není důvod levelovat víc jak jednu postavu per class, pokud se nebavíme o sezóně, kde je to jen opět o odemknutí 70 itemů, pár gimmick itemech a většímu dps, furt dokola. Teď přidali možnost hrát za jiný hráče, takže opět jen o důvod míň levelovat a experimentovat.

        Ten nechutně neomezenej skill systém ze hry dělá spíš funny debug mód, než RPG. Když to zkombinuju s faktem, že např. wizardovi se počítá dmg kouzel z obouručáku, tak to je už konečná.
    • Tak si to zahraj a nevymlouvej se :), protoze, kdyz nekoho z ceskych i jinych klanu poprosis, vytahne te pres multiplayer na 60-70 lvl behem hodinky. *14*
      • nightborne
        A to sis ještě nechal pořádnou rezervu =). 0-70 trvá tak patnáct minut, když tě boostuje pořádně oblečenej kamarád =).
        • Diky ale nezvyknem citovat
          • ked "necheatujes" tak to trva par hodin. Ak chces hrat online hru a zopar hodin na max level sa ti zda vela, tak sa na to vykasli, nehraj to a navypisuj hovadiny na nete. Toto fakt nie je tazky grind...
            • Jsou na to perektní guidy a vylevelit se da solo i za 2,5 -3 hodky, kdyz jsi hodne dobrej. Jinak to mas tak do 5ti hodin s kamosem. A kdyz nekomu reknes, tak te protahne za 15-20 minut. Naopak je to docela prijemna cast, na ktere se clovek rozehreje, nez skoci do klasickyho item huntu :)..
  • Ne díky. Ovšem za chvíli vychází datadisk s Necrem do Grim Dawn.
    • RedEagle
      Som to chcel prave napisat :))
  • Takze to je oficialni priznani ze Witch Doctor zklamal?
    • Ne, to je oficialni priznani, ze chtej jeste neco vyrejzovat za minimum snahy a ze jim nevadi kalet na sva minula tvrzeni.
  • Noo 15€ za postavicku...ja ti nevim Karle.
  • i586
    Diablo 3 je ok, pár stovek hodin tam mám (takže nic moc v porovnání s D2 ;D), ale už fakt ne, hra je pro mě mrtvá. Jediná věc, která by mě možná dostala zpátky do hry je offline mód a modovatelnost.
    • Ja mam nahrano nekolik tisic hodin a skoncil jsem u sezony 7 a to jenom proto, ze me lakali kamosi. Skoda ze je ten endgame udelanej tak debilne, ze na nejlepsi itemy dosahnes jen kdyz budes grindovat cely dny, aby sis vylevelil jeden blbej gem. S kazdou sezonou jen zvysujou dmg a pridavaji itemy na redukci obdrzene dmg *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit