Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro hráče, kteří nemohou věnovat ani 0,001% pozornosti hře kterpu hraji,přichází Nekromant!

    Nejnudnější!
    Nejpasivnější!
    Nejvíc easy!

    Pokud chcete, aby hra dělala vše za vás, když zrovna klátíte přítelkyni, balíte brko, nebo koukáte na film,Necro je zde přímo pro vás!

    Pouze za 15€
    • bukrr
      Co znamená "klátit přítelkyni"? To mezi tím vyšlo ještě nějaké jiné DLC?
      • RedEagle
        Je to slangový výraz pre onaniu
      • Games a Toy Story verze: Máš ve Mě přítele *3*
    • Místo opravdu nějakého obsahu nebo DLC jen bídná chcíplina postavy Nekromancer.
      Jsem fanoušek Diablovek napříč všemi spektry, Diablo III mám odehrané tam a zpátky ,
      Poslední dobou je i sezóna 10 úplně o hovně a tak nová postava je opravdu za ty peníze
      totální sprosťárna... nevím asi platí, ode dneška totální utlumení hry Diablo III, kdo proboha bude živit ty servery.....sreme na diablo, ze kterého jsme za včasu odvolali všechny vývojáře... na vrátní makali právě na tom nekromancerovi.... Diablo IIi je bohužel už asi mrtvé....DEAD ... DEAD... DEAD
      Miloš
    • PS: lvl 97 Necro HC v D2
  • Kompost
    sh*t storm in 3, 2, 1...
    • kostejnesmrtelny
      .
      • Kompost
        no co, mal som pravdu, je to tu jak na skotskej oslave. nikto to nechce zatiahnut a uz sa premysla nad tym ci by nebolo lepsie psenku ukradnut z vedlajsieho pola a operativne vypalit. to by bolo predsa zdarma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit